Davet İşlemleri
Davet İşlemleri

Davet işlemi nedir?

trendyol.com alışveriş alışkanlıklarınızı değiştirecek ve sizi alışverişin yeni yoluyla tanıştıracak özel bir alışveriş sitesidir. Arkadaşlarınızın bu seçkin alışveriş fırsatlarından yararlanabilmesi için onları trendyol.com’a üye olmaya davet edebilirsiniz.

Nasıl davet gönderebilirim?

Üye bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan “Davet Et” seçeneğini tıklayarak davet gönderme sayfasına ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada ,“ E-mail Adresleri” bölümüne arkadaşlarınızın e-mail adreslerini aralarında virgül olacak şekilde ekleyebilirsiniz. Mesaj bölümünde ister yazılı olan hazır metni, isterseniz kendi mesajınızı ekleyebilirsiniz. Bu bilgiler sonrasında “Gönder” butonuna basarak davet gönderme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Gmail , yahoo, outlook listeme davet gönderebilir miyim?

Üye bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan “Davet Et” seçeneğini tıklayarak davet gönderme sayfasına ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada , Gmail, Yahoo, Outlook seçeneklerini işaretleyerek gerekli bilgileri girmeniz sonrasında tüm arkadaşlarınıza davet gönderebilirsiniz.

Davet ettiğim arkadaşlarımı nereden takip edebilirim?

Üye bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan “Davet Et” seçeneğini tıklayarak davet gönderme sayfasına ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada “Davet Ettiklerim” seçeneğinde davet ettiğiniz arkadaş listenize ve hangilerinin üye olduklarına dair bilgileri takip edebilirsiniz.

Davet ettiğim arkadaşım üye olduğunda ben birşey kazanacak mıyım?

Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın gönderdiğiniz e-mail üzerinden üyelik sürecini tamamlaması durumunda yapılan alışveriş 75 TL'nin üzerindeyse 20 TL, 75 TL'nin altındaysa 10 TL'lik indirim kuponu tanımlaması gerçekleştirilmektedir. İndirim kuponu kazanmak için arkadaşlarınızın üyeliklerini takiben 3 ay içerisinde alışveriş yapması gerekmektedir.

Davet maillerim arkadaşlarıma ulaşmıyor.

Davet gönderme işlemlerinde Hotmail ve Yahoo domain uzantılı e-maillerde bazı durumlarda gecikme yaşanabilmektedir. Üye davet linkinizi kendi e-mail adresiniz üzerinden göndererek arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Davet linkimi nasıl oluştururum?

Üye bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan “Davet Et” seçeneğini tıklayarak davet gönderme sayfasına ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada “Sosyal Ağlarda Paylaş” seçeneğine tıklayarak kendinize ait davet linkinize ulaşabilir ve bu linki arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.