Kargo ve Teslimat

Kargom ne zaman ulaşır?

Siparişiniz, ilgili kampanyanın sona ermesinden sonra ortalama 1 hafta içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi, “Hesabım” bölümündeki “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi verilmektedir.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Eğer siparişiniz ‘Siparişiniz alınmıştır’ statüsündeyse teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Bunun için lütfen ana sayfa’da “Hesabım“ bölümündeki "Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin statüsünü kontrol edin. Yeni adresinizi iletmek için tıklayabilir ya da destek@trendyol.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim?

Eğer siparişiniz ‘Siparişiniz alınmıştır’ statüsündeyse alıcı adını değiştirebilirsiniz. Bunun için lütfen ana sayfa’da “Hesabım“ bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin statüsünü kontrol edin. Yeni alıcı adını iletmek için tıklayabilir ya da destek@trendyol.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Siparişim kargoya verilmiş. Adres değişikliği yapmak istiyorum.

“Siparişiniz Kargoya Verildi” durumundaki siparişiniz için adres değişikliği işlemi tarafımızca yapılamamaktadır. Güncel adres bilginizi ilgili kargo firmasına (MNG Kargo 444 06 06- Yurtiçi Kargo 444 99 99) ileterek adres değişikliği yapabilirsiniz.”

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz trendyol.com’a iade edilir.

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo veya MNG Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Siparişiniz Yurtiçi Kargo veya MNG Kargo tarafından 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.
E-posta Destek E-postalarınıza 48 saat içinde geri dönüş sağlanacaktır.
Canlı Yardıma Bağlan Hafta içi: 08:30-18:00 Cumartesi: 10:00-17:00
Destek Hattı : 0 212 331 0 200 Hafta içi: 08:30-24:00 Cumartesi: 10:00-24:00 Pazar: 10:00-17:00