İndirim Kuponları
İndirim Kuponları

Nasıl indirim kuponu kazanabilirim?

trendyol.com'a davet ettiğiniz arkadaşlarınızın gönderdiğiniz e-mail üzerinden üyelik sürecini tamamlaması durumunda yapılan alışverişten 100 TL alt limitli 20 TL’lik indirim kuponu kazanabilirsiniz. Yapılan ilk alışverişin 30 günlük süre boyunca iptal ya da iade edilmemesi durumunda kullanıcı hesabınıza tanımlanmaktadır. Kazanılabilecek indirim kuponlarının sayısında bir limit yoktur. Arkadaşınızın kazandırdığı indirim kuponunun 15 günlük kullanım süresi olmakla beraber, siparişinizde maksimum 1 adet indirim kuponu veya indirim kodu kullanabilirsiniz. Bu süreçte davet ettiğiniz arkadaşınızın ilk siparişinde iade/iptal işlemi olması durumunda indirim kuponunuz hesabınızdan silinecek ve 15 gün içinde kullanılmayan indirim kuponları da iptal edilecektir. İndirim kuponu nakde çevrilemez ve 3. şahıslara devir edilemez. Aynı kişi tarafından birden fazla e-mail hesabı oluşturarak davetiye gönderilmesi suretiyle indirim kuponu kazanıldığının tespit edilmesi halinde, kazanılan indirim kuponları trendyol.com tarafından iptal edilmektedir.

İndirim kuponumu nerede görebilirim?

trendyol.com'a davet ettiğiniz arkadaşlarınızın gönderdiğiniz e-mail üzerinden üyelik sürecini tamamlaması durumunda yapılan alışverişten 100 TL alt limitli 20 TL’lik indirim kuponu tanımlaması gerçekleştirilmektedir. Yapılan ilk alışverişin 30 günlük süre boyunca iptal ya da iade edilmemesi durumunda kullanıcı hesabınıza tanımlanmaktadır. İndirim kuponu bilgilerinizi üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım“ bölümünde bulunan “İndirim Kuponlarım“ alanından takip edebilirsiniz. İndirim kuponunuz hesabınıza tanımlandıktan itibaren [15] gün içinde kullanılabilir. Bu süre içinde kullanılmayan indirim kuponu iptal edilmektedir.

İndirim Kuponlarımı nasıl kullanabilirim?

trendyol.com sitesinde, sipariş verme işleminizin ödeme aşamasında, ödeme bilgilerinin altında "İndirim Kuponları (Ekle)" butonu yer almaktadır. Bu butona tıklayarak kullanmak istediğiniz indirim kuponunu seçebilirsiniz. Bir siparişinizde en fazla 1 adet indirim kuponu kullanabilirsiniz.

Bir alışverişte kaç tane indirim kuponu kullanabilirim?

trendyol.com sitesinde, sipariş verme işleminizin ödeme aşamasında, ödeme bilgilerinin altında "İndirim Kuponları (Ekle)" butonu yer almaktadır. Bu butona tıklayarak kullanmak istediğiniz indirim kuponunu seçebilirsiniz. Bir siparişinizde en fazla 1 adet indirim kuponu veya indirim kodu kullanabilirsiniz.

Davetiyeden kazandığım indirim kuponu ne zaman yüklenecek?

Arkadaşlarınızın gönderdiğiniz e-mail üzerinden üyelik sürecini tamamlaması durumunda yapılan alışverişten 100 TL alt limitli 20 TL’lik indirim kuponu tanımlaması gerçekleştirilmektedir. Yapılan ilk alışverişin 30 günlük süre boyunca iptal ya da iade edilmemesi durumunda kullanıcı hesabınıza tanımlanmaktadır. Tanımlanan indirim kuponunun 15 günlük kullanım süresi olmakla beraber, siparişinizde maksimum 1 adet indirim kuponu kullanabilirsiniz.

Davetiyeden kazandığım indirim kuponu hala yüklenmedi.

Talebinizi iletmek için tıklayabilir ya da destek@trendyol.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.