İlgili Kategoriler
Fiyat
Paket İçeriği
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Türü
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

12 Li Kağıt Havlu

" araması için 328 sonuç listeleniyor
VİVA Kağıt Havlu 12'li

VivaKağıt Havlu 12'li

(446)
Kağıt Havlu 12'li
89,90 TL
7,49 TL
/adet
Sepete Git

Her İhtiyaca Uygun 12'li Kağıt Havlu Çeşitleri Trendyol'da!

Temizlik, insan sağlığı açısından büyük önem taşır. Bulunduğunuz ortamın ve beden temizliğinin fiziksel olduğu kadar psikolojik olarak da olumlu etkileri olduğu görülür. Bu sebeple her an temizlik yapabileceğiniz ya da bir şey döküldüğünde toplayabileceğiniz 12'li kağıt havlu alternatiflerinin her ortamda bulunması gerekir. Özellikle küçük çocukların bulunduğu ortamda ortamın dağılması, yemekte bir şeylerin dökülmesi, çocuğun üzerini kirletmesi yüksek olasılık arasındadır. Bu sebeple kullan at formunda olan havlu çeşitlerini inceleyerek bulunduğunuz ortam için satın alabilirsiniz. Yalnızca ev ya da ofis gibi ortamlarda kullanımı sınırlı olmayan bu alternatifler hastane ve kliniklerde, restoranlarda, güzellik merkezlerde olmak üzere pek çok alanda aktif bir şekilde kullanılır. Kolay ve aynı zamanda hızlı emiciliği sayesinde müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Sağlık sektöründe de sürekli olarak kullanılan bu ürünler; sağlık çalışanların el, yüz, ayak gibi uzuvlarının kurulanması, hastanın bakımı esnasında yardımcı olur. Endüstriyel ağaçların işlemden geçirilmesi ile üretilen bu alternatifler, günlük olarak yapılan temizlik işlemlerinde sıvıyı rahatlıkla emer. Hızlı emilim sayesinde anında kuruluk hissi oluşturur. Kağıt havlu 12'li, 24’lü, 32’li gibi farklı gruplar halinde bulunabilir. Ancak katmanlı yapısından dolayı tek yaprakta dahi muhteşem sonuçlar verir. Bu sebeple aylık kullanım için 12’li yeterli olur. Trendyol aracılığıyla dilediğiniz özellik ve tasarıma sahip olan 12'li kağıt havlu online alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Her Evde Bulunması Gereken 12’li Kağıt Havlu Seçenekleri

Her Evde Bulunması Gereken 12’li Kağıt Havlu Seçenekleri

12'li kağıt havlu modelleri, birbirinden farklı alanlarda hijyen sağlamak için tercih edilen alternatif ürünlerden biridir. Kullanım alanına göre farklılık gösteren bu ürünlerin genel olarak rulo, dispenser gibi kullan at şeklindeki modelleri vardır. Aynı zamanda ıslak, kokulu ya da çeşitli yağlarla formülize edilen seçenekleri de vardır. Yüksek emicilik, bu ürünlerin satın alınmasında etkili olan faktörler arasında yer alır. Sürekli olarak pek çok kişinin aynı ürünü kullanmasının yanı sıra tek kullanımlık 12'li havlu kağıt alternatifleri hijyen sunar. Ürünü toplu yaşam alanlarında uzuvların kurulması için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda tezgah, masa gibi yüzey alanlarının temizliği için de kullanabilirsiniz. Pratik ve hijyenik olan bu ürünler sayesinde bulunduğunuz ortamı ve kendinizi hem temiz hem de kuru tutabilirsiniz. Bu tarz küçük ama etkili yöntemler sayesinde hastalıklar ile sağlık problemlerinden kurtulabilirsiniz. Özellikle bebek ile çocukların bulunduğu ortamların sıklıkla temizlenmesi gereklidir. Toz, kir gibi durumlardan dolayı çocukta alerjik reaksiyonlar görülebilir. Etkili bir temizlik için bu ürünler idealdir. Tekli formda satıldığı gibi 12'li rulo kağıt havlu şeklinde de hizmete sunulur. Rulo ürünler genellikle banyo, tuvalet, mutfak, umuma açık yerlerde tercih edilir. Pek çok insanın kullanmak zorunda kaldığı tuvaletlerde özellikle ellerin kurulanması için bulunması gereken temizlik malzemelerinden biridir. Katmanlı yapıya sahip olduğundan dolayı emiciliği yüksektir. Tek bir yaprakla sıvı olan bölgeyi hızlıca temizler. Bu özelliği sayesinde bütçeniz korunur. Kaliteli ve dayanıklı yapısı sayesinde temiz ve konforlu bir kullanım sağlar. Sağlık alanından günlük kullanıma kadar pek çok alanda rulo ya da dispanser şeklinde tercih edilebilir. Dispanser şeklinde bulunan modeller genellikle restoran ya da diş hastanelerinde tercih edilen ürünler arasındadır. Hastanın diş temizliği esnasında kıyafetinin dökülmemesi adına dizayn edilen kağıt havlu son derece işlevsel bir üründür. Aynı zamanda kullan at formunda olmasından dolayı restoranlarda sıklıkla tercih edilir. Trendyol aracılığıyla dilediğiniz modellere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bazı dönemlerde yapılan 12'li kağıt havlu kampanya fırsatları ile ürünleri temin edebilirsiniz.

Müşteri Yorumları ile 12’li Kağıt Havlu Modelleri

Müşteri Yorumları ile 12’li Kağıt Havlu Modelleri

El, yüz, ayak gibi uzuvların kurulanması için genel olarak havlu kullanılır. Ancak kalabalık ortam ya da ailelerde herkesin tek bir havluyu kullanması, cilt sağlığı için son derece tehlikelidir. Havluya her dokunan insandan yararlı, zararlı bakteriler havluya geçer. Bu sebeple ciltte akne meydana gelmesi, tahriş olması, ağız ile burundan bakterilerin girmesi nedeniyle çeşitli hastalık, cilt problemleri ile karşı karşıya kalınabilir. 12'li kağıt havlu kullananlar, özellikle bebeklerinin altlarını değiştirirken bakım yağı ile imal edilen ürünlerden oldukça memnun kalır. Bakım yağları bebeğinin poposunun tahriş olmasını önleyerek cildinin zarar görmesi engellenir. Müşteriler, günlük kullanım için farklı bir 12'li kağıt havlu satın alırken bebekleri için farklı modellere yönelir. Bebek cildinin hassas ve narin olmasından dolayı tenin tahriş olmaması ya da pişik durumlarının engellenmesi için bakım yağları ile günlük rutin temizliğinin yapılması gerekir. Pek çok çeşitteki modellerde hızlı emicilik ve cilt dostu olmasından dolayı müşteriler tarafından 12'li kağıt havlu tavsiye edilir. Bu tavsiyelere dikkat ederek gerekli seçimleri yapabilirsiniz. Birden fazla katmana sahip ürün sayesinde kısa sürede temizlik yapmanız hedeflenir. Aynı zamanda rulo şeklinde üretilen modeller ile çek kopar sistemi ile rahat etmeniz sağlanır. Müşteriler; 12'li kağıt havlu yorum ve değerlendirme bölümlerinde ofis, ev, klinik gibi pek çok alanda rahatlıkla bu ürünleri kullanabildiğini dile getirir. Aynı zamanda çantada taşınabilir nitelikteki boyutlarının mevcut olmasından dolayı satın aldıkları modellerden memnun kaldıklarını ifade ederler. Müşteriler bebek bakımından günlük temizlik işlerine kadar pek çok alanda kullandıkları bu üründen son derece memnun kalırlar. Trendyol aracılığıyla müşterilerin yorumlarına göz atarak kendiniz için uygun olan ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla 12’li Kağıt Havlu

Avantajlı Fiyatlarla 12’li Kağıt Havlu

12'li kağıt havlu fiyatları ; ürünlerin boyutuna, tasarımına, emicilik düzeyine ve maliyetine göre hesaplanır. Özellikle birçok katmandan oluşan ürünlerin fiyat aralığında değişiklik söz konusu olabilir. Bütçe dostu olan bu ürünlerde tek yaprak kullanımında dahi etkili çözüm sunar. Bu sayede hızlı bir şekilde tükenmeden uzun süre değerlendirilebilir. Fiyat aralığını belirleyen bir diğer faktör ise havlu kağıdın kokulu ya da bakım yağlı içeriklere sahip olmasıdır. Hem cildinize zarar vermeyen hem de güzel kokular yayan seçenekler, avantajlı fiyatları ile dikkat çeker. Trendyol’dan 12'li kağıt havlu indirimlerini takip ederek uygun fiyata dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Belli dönemlerde Trendyol aracılığıyla yapılan bu indirimleri değerlendirerek kaliteli alternatiflere sahip olabilirsiniz. Hijyenik olmasının yanı sıra herhangi bir temasın mümkün olmasını engelleyen bu alternatifler ile bulaşıcı olan çeşitli hastalıklar engellenebilir. Sürekli olarak kullanılan ürünler, emiş gücü yüksek yapıları ile pek çok müşteri tarafından sevilir. Yumuşak ve katmanlı yapısından dolayı cilt dostudur. Ürünleri satın alarak kaliteli yapısından faydalanabilir, günlük temizlik işlerinde sıklıkla kullanabilirsiniz. Herhangi bir ciltte tahriş durumu söz konusu olmadan gönül rahatlığıyla bebeklerinizin bakımı sırasında kullanabilirsiniz. İndirim ve kampanyalar neticesinde bütçeniz koruma altına alınır. Etkili ve kısa sürede temizlik için işlevsel olan bu ürünü kullanabilirsiniz. Kullan at formda olan modellerinin yanı sıra çek kopar şeklinde olan rulo modelleri de deneyebilirsiniz. Kişisel zevk ve ihtiyaçlarınıza göre pek çok modeli bulmak son derece basittir. Dilediğiniz alanda rahat bir kullanım elde edebileceğiniz ürünlere ilişkin yorum ve değerlendirme bölümünü araştırabilir, doğru tercihte bulunabilirsiniz. Diğer müşterilerin deneyimleri ve tecrübelerini anlattığı yorum bölümünden kolayca fikir edinebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla dilediğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz.