placeholder
"

175 70 R13 Lastik

" araması için 320 sonuç listeleniyor

175 70 R13 Lastik ile Arabana İyi Bak

Lastikler çeşitli boyut seçenekleri ile karşınıza çıkar. Lastikler taban, yanak, damak ve omuz adı verilen dört ana bölümden meydana gelir. Taşıma kapasitesi gibi çeşitli faktörleri belirleyen lastikler, aynı zamanda araçtan araca göre de farklılık gösterir. Lastiğin bütün bileşenlerinin ölçüsünün sürüş kalitesi üzerinde etkisi bulunur. Aynı zamanda her araçta aynı ürün kullanılamaz. Bunun için bir lastik seçiminde bulunmadan önce arabanızın ihtiyaç duyduğu boyutları öğrenmeniz gerekir. Aracınızda bulunan jantın ölçüsü lastik seçimi yaparken oldukça önemli bir faktördür. Seçim yaparken jant ölçüsünü dikkate alarak bir ürün tercihinde bulunmanız gerekir. Trendyol'da 175 70 R13 lastik 4 mevsim modellerinden kışlık lastiklere kadar aradığınızı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

175 70 R13 Lastik Çeşitleri

175 70 R13 Lastik Çeşitleri

175 70 R13 lastik günlük hayatta en çok kullanılan modeller arasında yer alır. Ürünlerdeki 175 lastiğin genişliğinin 175 mm olduğunu söyler. 70 ise yüksekliğinin genişliğine oranının %70 olduğunu belirtir. 13 sayısı ürünün hangi boyuttaki jant için uygun olduğunu belirtir. Yani bu ürünleri 13 inç çapındaki jantlar ile birlikte kullanabilirsiniz. Daha küçük ölçülerdeki jantlar lastiğin oturmamasına sebep olurken daha büyük ebatta olanlara ürün uygun bir şekilde yerleştirilemez. Ürünleri incelediğinizde farklı yıllarda üretilen lastik çeşitleri ile karşılaşabilirsiniz. Önceki senelerde üretilen ürünlerle daha yakın tarihe ait olanlar fiyat anlamında birbirine göre farklılık gösterir. Aynı zamanda lastikler araç tipine göre de kendi içinde çeşitlilik gösterir. Zirai, endüstriyel, binek, hafif ticari, otobüs ya da kamyon olmak üzere araç tipi bakımından ürünler genel anlamda dört farklı kategoriye ayrılır. Taşıma kapasiteleri birbirinden farklı olduğu için 175 70 r13 otomobil lastiği ile otobüsler için olan birbirine göre farklılık gösterir. Seçim yaparken aracınızın ihtiyaç duyduğu özellikleri barındıran 175 70 R13 lastik tavsiye edilir. Trendyol'dan modellere göz atabilirsiniz.

Her Mevsim İçin 175 70 R13 Lastik Modelleri

Her Mevsim İçin 175 70 R13 Lastik Modelleri

Lastikler farklı araçlar için değişik özellikleri barındırmasının dışında aynı zamanda kendi içinde de farklı kategorilere ayrılır. İncelediğinizde 175 70 r13 yaz lastiği ya da kış lastiği gibi farklı mevsimler için üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz. 175 70 R13 kış lastik çeşitleri içerisinde çivi gibi maddeler bulunan, kar veya buz gibi kaygan zeminlerde daha iyi bir performans gösteren ürünlerdir. 175 70 R13 çivili lastik çeşitleri kış aylarında, zorlu iklim şartlarında kullanışlı hale gelir. 175 70 r13 4 mevsim lastik fiyatları ile kış için tasarlanan ürünler farklı özellikleri barındırdığı için fiyat bakımından değişiklik gösterebilir. 175 70 R13 kar lastiği düşük sıcaklıklarla karşılaştığı zaman esnekliğini muhafaza edecek şekilde tasarlanan kauçuktan üretilir. Böylece zorlu koşullarda yaşanabilecek problemlere karşı koruma sağlamayı başarır. Nasıl bir lastiğe ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra Trendyol'dan inceleyebilirsiniz.

Trendyol'da 175 70 R13 Lastik Fiyatları

Trendyol'da 175 70 R13 Lastik Fiyatları

Lastikler kışlık, yazlık ya da 4 mevsimlik gibi kendi içinde farklı koşullar için kullanılabilmesi ile kategorilere ayrılır. Aynı zamanda performans lastiği ya da çıkma lastik gibi farklı durumlarla karşınıza çıkar. 175 70 R13 çıkma lastik kabaca daha önce kullanılmış olan, başka bir araçtan çıkarılmış lastiklere verilen bir isimdir. Kondisyon açısından iyi bir durumda olmaları ve fiyat bakımından uygun olmaları ile öne çıkar. 175 70 R13 performans lastik fiyatları ile çıkma lastiklerin fiyatları birbirinden farklıdır. Geniş tabanlı lastikler olarak da isimlendirilen performans ürünleri, yüksek motor gücüne sahip olan araçlar için idealdir. Sürüş kalitesini arttırırken aracı zeminle daha uyumlu hale getiren ürünler, keyifli bir deneyim sunar. Trendyol'da kışlık 175 70 R13 jant lastik çeşitlerinden yazlık modellere kadar dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. 175 70 R13 kış lastik mi 4 mevsim mi alacağınıza alacağınıza karar verdikten sonra Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.