"

18 Ayar Bilezik

" araması için 391 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı 18 Ayar Bilezik Çeşitleri Trendyol'da!

İlk çağlardan beri değerli olan altınlar her zaman gösteriş ve şıklığı niteleyen değerli parçalardan bir tanesidir. 18 ayar bilezik de hem değeri hem de gösterişi ile kadın, erkek, genç, yaşlı herkes tarafından tercih edilen bir altın aksesuardır. 18 ayar bilezik fiyat olarak da incelendiğinde hem şıklığı ile göz doldurması hem de bir yatırım ürünü olmasından dolayı oldukça avantajlıdır. Değerli bir maden olan altın ürünlerin orijinal olup olmaması test edilerek sizlerin beğenisine sunulur. Yoğun işçiliğin, emek ve deneyimli tasarımcıların ellerinden çıkan güzide parçalar özel günlerinizde kurtarıcı aksesuarlarınız olmaya adaydır. Hem sizin hem de sevdikleriniz için uygun bir hediye olabilecek 18 ayar altın bilezik hiçbir zaman modası geçmeyecek estetik bir parçadır. Tek tip bir tasarımı olmaması sebebi ile her tarza ve yaşa hitap edebilecek birden fazla çeşidi mevcuttur. Böylelikle kendi tarzınıza ya da hediye edeceğiniz kişinin stiline uygun olan parçaları seçebilirsiniz. 18 ayar kelepçe bilezik modelleri de farklı tasarıma sahip, pek çok müşteri tarafından tercih edilen ve sevilen bir seçenektir. Rengi, dokusu ve kalitesi sayesinde girdiğiniz ortamlarda sizleri öne çıkaracak ürünlerdir. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz altın aksesuarları uzun yıllar kullanabilirsiniz. Aynı zamanda takı takmaktan hoşlanmayanlar ve yatırım yapmak isteyenler için de bir çözüm olarak sizlere sunulur. Sizler de tarzınıza hitap eden 18 ayar bilezik modelleri arasında keyifli bir gezintiye çıkarak kendi stilinizi yansıtabilirsiniz. Tüm bu detayların yanı sıra her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile dilediğiniz gramda altına sahip olabilirsiniz. Örneğin 10 gram, 15 gram seçenekleri var iken aynı zamanda 20 gram da mevcuttur. 40 gram gibi yüksek gram seçeneklerini de bulabileceğiniz altın modellerini bütçenize, tarzınıza, istek ve ihtiyaçlarına göre seçebilir ve kolaylık ile sipariş oluşturabilirsiniz. İster yüksek fiyatlı ve gram bazında fazla olan ürünleri isterseniz de düşük gram ve yine aynı oranda daha uygun fiyatlı seçeneklere yönelmeyi tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanan ürünlerin her biri orijinallik testinden geçerek sizlere sunulur. Bu noktadahem kendinize hem de sevdiklerinize alacağınız üründen kuşku duymaz ve gönül rahatlığı ile alışverişinize devam edebilirsiniz.

Birbirinden Şık 18 Ayar Kaburga Bilezik Tasarımları

Birbirinden Şık 18 Ayar Kaburga Bilezik Tasarımları

Her stile ve her yaşa uygun olarak tasarlanan 18 ayar kaburga bilezik tasarımları sizler için ince bir işçilik ile üretilir. Altın bilezik denildiğinde ilk akla gelen kalın modellerin bir türü olan kaburga tasarımlar aralıklı ve delikli dokusu ile oldukça zarif duran seçenekler arasında yer alır. Sizlerin zevkleri ve istekler doğrultusunda pek çok boyutta üretimi yapılan modeller arasından dilediğinizi seçebilir ve rahatlık ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Müşterilerin sıklık ile merak ettiği ve araştırdığı konulardan olan 18 ayar bilezik kaç gram sorusu da oldukça merak edilir. Tasarımlara sahip olmak isteyenlerin ve sahip olanların da araştırdığı, sık sık merak ettiği gram ve ayar konusu oldukça önemlidir. 18 ayar olan bir altında toplam % 75 oranlarında altın bulunmaktadır. Bu rakamlar oldukça iyi ve sizleri memnun edecek bir oran olarak zevkinize sunulur. Geçmeyen modası ve 18 ayar hasır bilezik seçenekleri de epey meşhur olan tasarımlar arasındadır. Pek çok kadının tercih sebebi olan altın takılar geçmişten günümüze bir gösteriş sembolü olarak karşımıza çıkar. Sizler de kendi zevkinize ve moda anlayışınıza uyum sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Düğünlerde, toplantılarda, profesyonel hayatta ya da tasarımın duruşuna göre günlük hayatta da kullanabileceğiniz birbirinden farklı pek çok seçenek vardır. Örneğin 18 ayar burma bilezik birçok kadının tercih ettiği hem aksesuar olarak kullanılan hem de bir yatırım aracı olarak tuttuğu eşsiz seçenekler arasında yerini alır. Kalın modellerden hoşlananlar için kalın, ince ve daha zarif bir görüntü arayanlar için ise daha ince hatlara sahip olan ürünler de güncellenen stokları ile sizlere sunulur. Pek çok tasarım arasından ihtiyacınıza ve stil anlayışınıza uyum sağlayan modelleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Severek Kullanılan 18 Ayar Cartier Bilezik Fiyatları

Severek Kullanılan 18 Ayar Cartier Bilezik Fiyatları

Son dönemin gözde ürünlerinden olan cartier modelleri oldukça fazla tercih edilen aksesuar çeşitlerinden bir tanesi olarak göze çarpar. 18 ayar Cartier bilezik tasarımlarına sizler de avantajlı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Düğün, kına, nişan gibi özel davet ve organizasyonlarda sevdiklerinize alabileceğiniz uygun ürünlerden bir tanesi olan altın aksesuarların birbirinden farklı fiyat aralıkları mevcuttur. Hediyelik 18 ayar bilezik fiyatları günden güne değişen rakamları ile her bütçeye uyumlu bir tasarımı bünyesinde barındırır. Satın alacağınız ürünü detaylı olarak inceleme fırsatı da sizlere sunulduğundan hediye alacağınız ya da kendinize almak istediğiniz tüm tasarımların özelliklerini yorumlar kısmına görüntüleyebilirsiniz. 18 ayar bilezik çeşitleri her döneme uyumlu olarak pek çok stil sahibine uygun çizgiler ile sizlerin moda anlayışına sunulan dikkat çekici ürünler arasında yer alır. Böylece değişen moda anlayışını yakalamak durumunda kalmaz kendi modanızı kendiniz yaratabilirsiniz. Bu isteğiniz için sunulan ürünler arasından kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik satın alabileceğiniz tasarımlardır. Her yaşa, her cinsiyete ve her tarza hitap etmesi amaçlanan pek çok tasarım mevcuttur. Dizayn edilen ürünler tek tip olmamak ile beraber kendinizi özel hissetmeniz için her biri birbirinden farklı olarak üretilir. Altının gösterişinin yanında özel olarak tasarlanan bu modeller ile girdiğiniz ortamlarda parlar ve geleceğe yönelik yatırımınız olabilecek bu ürünleri rahatlık ile kollarınızda taşıyabilirsiniz.

Yılların Vazgeçilmezi 18 Ayar Trabzon Bilezik Çeşitleri

Yılların Vazgeçilmezi 18 Ayar Trabzon Bilezik Çeşitleri

Yıllardır düğün takılarının vazgeçilmezi olan 18 ayar Trabzon bilezik tasarımları oldukça dikkat çeken aksesuarlar arasındadır. Bütçe dostu, ömür boyu kullanılabilecek ve aynı zaman gösterişten hoşlananların tercihi olan trabzon bilezik modellerinin de pek çok farklı versiyonu mevcuttur. Bu model dışında yer alan mega seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Gösterişi, dikkat çekmeyi ve ışıldamayı sevenler için 18 ayar mega bilezik seçenekleri de mevcut olarak stoklardaki yerini sizler için alır. Tercih edilmeyi bekleyen bu eşsiz parçalar uzun ömürlü, kalıcı ve şık ürünlerdir. İnce, kalın, üç sıra ya da tek bir zincir olarak da satışa sunulan bu dizaynlar geçmişten günümüze özel organizasyonlarda hediye edilen, fazlasıyla tercih edilen seçeneklerin başında gelir. 20 gr 18 ayar bilezik gibi mega ve trabzon tasarımları da epey sevilen modellerden bir tanesidir. Sizler de ister kendinize ister iseniz de sevdiklerinize ya da davetli olduğunuz organizasyonlarda takacağınız hediyeler için altın aksesuarları tercih edebilirsiniz. 18 ayar 5 gram bilezik de tercihler arasında yer alan 20 gram altın bir bilezik kadar dikkatleri üzerinde toplayan, şık bir tasarımdır. Pek çok model arasında hediye edeceğiniz kişinin tarzına ya da kendinize alıyor iseniz sizin stil çizginize uygun ürünlere göz atabilirsiniz. Fiyat, tasarım, yaş ve tarza göre değişiklikleri olan aksesuarlar oldukça fazla tasarımsal farklılığa sahip olan ürünlerdir. Bu neden ile kolay bir şekilde size uygun modellere ulaşabilir ve siparişinizi oluşturarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

18 Ayar Bilezik Kaç Gramdır?

İnsanlığın ilk çağlarından beri değerini kaybetmeyen altın, gösteriş ve şıklığı yansıtan madenlerden bir tanesidir. Farklı yöntemlerle işlenerek bilezik hâline getirilen modeller ise hem yatırım hem de aksesuar ihtiyacınızı kolayca karşılar. Bu süreçte 18 ayar bilezik çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Farklı gramlara sahip olan bilezik modelleri, her tarza ve yaşa hitap eden tasarımlarla süslenir. Bu sayede kendi zevkinize uygun bilezikleri bulmanız daha kolay olur. Örneğin 10 ya da 15 gram bilezik modelleri daha çok günlük kullanım için uygundur. İnce yapıda tasarlanan ürünler, şık ve modern bir görüntü yaratır. Dilerseniz 20 ya da 40 gram gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Yüksek fiyatlı ve gram bazında daha ağır olan bilezikler, daha çok yatırım amaçlı tercih edilir. 18 ayar bilezik fiyatları ise altının o günkü kuruna göre değişkenlik gösterebilir. Siz de ihtiyaçlarınızı önceden belirleyen dilediğiniz bilezik modelini seçebilirsiniz.

22 Ayar ile 18 Ayar Arasındaki Fark Nedir?

Değerli madenlerden bir tanesi olan altın, kolay şekil alması ve doğada nadir bulunması gibi özellikleriyle her dönemde tercih edilir. İşleme teknikleri doğrultusunda farklı tasarımlarla süslenen altınlar, çok daha kolay bir şekilde muhafaza edilir. Altının değeri, ayar adı verilen ölçülerle belirlenir. Örneğin 24 ayar, altının en saf hâli olarak bilinir. Bu değerli madenin katkısız hâli çamurumsu bir yapıya sahiptir. Daha kolay işlenebilmesi ve muhafaza edilmesi için altına bakır ve gümüş gibi madenler karıştırılır. Bu sayede altının yumuşak hâlden çıkarak kalınlaşması sağlanır. 22 ayar altın, bakır ve gümüş katkısının en az olduğu bir çeşittir. Genellikle bilezik yapımında kullanılır. Aynı zamanda darphane tarafından basılan ata, yarım ve ziynet altınlarının da 22 ayar olduğu bilinir. 18 ayar bileziğin içeriğini ise %75 altın ve %25 katkı madeni oluşturur. Saflığa yaklaşan altınların daha yumuşak bir yapıda olduğunu ve değerinin arttığını görebilirsiniz.

18 Ayar Bilezik ile Yatırım Yapılır mı?

Tercih edilen yatırım türleri, her bütçeye ve isteğe göre değişkenlik gösterir. Uzun vadeli yatırım yaparken altının en saf hâlinin 24 ayar olduğunu unutmamanız gerekir. Yatırımınızı, bütçeniz dâhilinde 24 ayara en yakın altın seçeneklerini değerlendirerek yapabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz alternatifler arasında ise 22 ve 18 ayar altınlar yer alır. Altına yatırım yapmak isteyen kişiler, bilezik modellerine de göz atabilir. Aksesuar amaçlı da kullanılabilen bu ürünlerde altın değerine ek olarak işçilik maliyetinin de yer aldığını unutmamak gerekir. İşlenmiş ürünler, satın alma aşamasında yaklaşık %10 oranında daha yüksek fiyatlara ulaşır. Bileziği satarken ise işçiliğin yoğunluğuna bağlı olarak bir miktar değer kaybı yaşayabilirsiniz. Özetle yatırım yapmak için işçiliğin fazla olduğu bilezikler yerine daha düz tasarımlara sahip modelleri tercih etmeniz önerilir. Bu sayede bileziği satarken fazla kayıp yaşamamış olursunuz.