placeholder
"

18 Ayar Bilezik

" araması için 256 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı 18 Ayar Bilezik Çeşitleri Trendyol'da!

İlk çağlardan beri değerli olan altınlar her zaman gösteriş ve şıklığı niteleyen değerli parçalardan bir tanesidir. 18 ayar bilezik de hem değeri hem de gösterişi ile kadın, erkek, genç, yaşlı herkes tarafından tercih edilen bir altın aksesuardır. 18 ayar bilezik fiyat olarak da incelendiğinde hem şıklığı ile göz doldurması hem de bir yatırım ürünü olmasından dolayı oldukça avantajlıdır. Değerli bir maden olan altın ürünlerin orijinal olup olmaması test edilerek sizlerin beğenisine sunulur. Yoğun işçiliğin, emek ve deneyimli tasarımcıların ellerinden çıkan güzide parçalar özel günlerinizde kurtarıcı aksesuarlarınız olmaya adaydır. Hem sizin hem de sevdikleriniz için uygun bir hediye olabilecek 18 ayar altın bilezik hiçbir zaman modası geçmeyecek estetik bir parçadır. Tek tip bir tasarımı olmaması sebebi ile her tarza ve yaşa hitap edebilecek birden fazla çeşidi mevcuttur. Böylelikle kendi tarzınıza ya da hediye edeceğiniz kişinin stiline uygun olan parçaları seçebilirsiniz. 18 ayar kelepçe bilezik modelleri de farklı tasarıma sahip, pek çok müşteri tarafından tercih edilen ve sevilen bir seçenektir. Rengi, dokusu ve kalitesi sayesinde girdiğiniz ortamlarda sizleri öne çıkaracak ürünlerdir. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz altın aksesuarları uzun yıllar kullanabilirsiniz. Aynı zamanda takı takmaktan hoşlanmayanlar ve yatırım yapmak isteyenler için de bir çözüm olarak sizlere sunulur. Sizler de tarzınıza hitap eden 18 ayar bilezik modelleri arasında keyifli bir gezintiye çıkarak kendi stilinizi yansıtabilirsiniz. Tüm bu detayların yanı sıra her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile dilediğiniz gramda altına sahip olabilirsiniz. Örneğin 10 gram, 15 gram seçenekleri var iken aynı zamanda 20 gram da mevcuttur. 40 gram gibi yüksek gram seçeneklerini de bulabileceğiniz altın modellerini bütçenize, tarzınıza, istek ve ihtiyaçlarına göre seçebilir ve kolaylık ile sipariş oluşturabilirsiniz. İster yüksek fiyatlı ve gram bazında fazla olan ürünleri isterseniz de düşük gram ve yine aynı oranda daha uygun fiyatlı seçeneklere yönelmeyi tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanan ürünlerin her biri orijinallik testinden geçerek sizlere sunulur. Bu noktadahem kendinize hem de sevdiklerinize alacağınız üründen kuşku duymaz ve gönül rahatlığı ile alışverişinize devam edebilirsiniz.

Birbirinden Şık 18 Ayar Kaburga Bilezik Tasarımları

Birbirinden Şık 18 Ayar Kaburga Bilezik Tasarımları

Her stile ve her yaşa uygun olarak tasarlanan 18 ayar kaburga bilezik tasarımları sizler için ince bir işçilik ile üretilir. Altın bilezik denildiğinde ilk akla gelen kalın modellerin bir türü olan kaburga tasarımlar aralıklı ve delikli dokusu ile oldukça zarif duran seçenekler arasında yer alır. Sizlerin zevkleri ve istekler doğrultusunda pek çok boyutta üretimi yapılan modeller arasından dilediğinizi seçebilir ve rahatlık ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Müşterilerin sıklık ile merak ettiği ve araştırdığı konulardan olan 18 ayar bilezik kaç gram sorusu da oldukça merak edilir. Tasarımlara sahip olmak isteyenlerin ve sahip olanların da araştırdığı, sık sık merak ettiği gram ve ayar konusu oldukça önemlidir. 18 ayar olan bir altında toplam % 75 oranlarında altın bulunmaktadır. Bu rakamlar oldukça iyi ve sizleri memnun edecek bir oran olarak zevkinize sunulur. Geçmeyen modası ve 18 ayar hasır bilezik seçenekleri de epey meşhur olan tasarımlar arasındadır. Pek çok kadının tercih sebebi olan altın takılar geçmişten günümüze bir gösteriş sembolü olarak karşımıza çıkar. Sizler de kendi zevkinize ve moda anlayışınıza uyum sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Düğünlerde, toplantılarda, profesyonel hayatta ya da tasarımın duruşuna göre günlük hayatta da kullanabileceğiniz birbirinden farklı pek çok seçenek vardır. Örneğin 18 ayar burma bilezik birçok kadının tercih ettiği hem aksesuar olarak kullanılan hem de bir yatırım aracı olarak tuttuğu eşsiz seçenekler arasında yerini alır. Kalın modellerden hoşlananlar için kalın, ince ve daha zarif bir görüntü arayanlar için ise daha ince hatlara sahip olan ürünler de güncellenen stokları ile sizlere sunulur. Pek çok tasarım arasından ihtiyacınıza ve stil anlayışınıza uyum sağlayan modelleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Severek Kullanılan 18 Ayar Cartier Bilezik Fiyatları

Severek Kullanılan 18 Ayar Cartier Bilezik Fiyatları

Son dönemin gözde ürünlerinden olan cartier modelleri oldukça fazla tercih edilen aksesuar çeşitlerinden bir tanesi olarak göze çarpar. 18 ayar Cartier bilezik tasarımlarına sizler de avantajlı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Düğün, kına, nişan gibi özel davet ve organizasyonlarda sevdiklerinize alabileceğiniz uygun ürünlerden bir tanesi olan altın aksesuarların birbirinden farklı fiyat aralıkları mevcuttur. Hediyelik 18 ayar bilezik fiyatları günden güne değişen rakamları ile her bütçeye uyumlu bir tasarımı bünyesinde barındırır. Satın alacağınız ürünü detaylı olarak inceleme fırsatı da sizlere sunulduğundan hediye alacağınız ya da kendinize almak istediğiniz tüm tasarımların özelliklerini yorumlar kısmına görüntüleyebilirsiniz. 18 ayar bilezik çeşitleri her döneme uyumlu olarak pek çok stil sahibine uygun çizgiler ile sizlerin moda anlayışına sunulan dikkat çekici ürünler arasında yer alır. Böylece değişen moda anlayışını yakalamak durumunda kalmaz kendi modanızı kendiniz yaratabilirsiniz. Bu isteğiniz için sunulan ürünler arasından kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik satın alabileceğiniz tasarımlardır. Her yaşa, her cinsiyete ve her tarza hitap etmesi amaçlanan pek çok tasarım mevcuttur. Dizayn edilen ürünler tek tip olmamak ile beraber kendinizi özel hissetmeniz için her biri birbirinden farklı olarak üretilir. Altının gösterişinin yanında özel olarak tasarlanan bu modeller ile girdiğiniz ortamlarda parlar ve geleceğe yönelik yatırımınız olabilecek bu ürünleri rahatlık ile kollarınızda taşıyabilirsiniz.

Yılların Vazgeçilmezi 18 Ayar Trabzon Bilezik Çeşitleri

Yılların Vazgeçilmezi 18 Ayar Trabzon Bilezik Çeşitleri

Yıllardır düğün takılarının vazgeçilmezi olan 18 ayar Trabzon bilezik tasarımları oldukça dikkat çeken aksesuarlar arasındadır. Bütçe dostu, ömür boyu kullanılabilecek ve aynı zaman gösterişten hoşlananların tercihi olan trabzon bilezik modellerinin de pek çok farklı versiyonu mevcuttur. Bu model dışında yer alan mega seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Gösterişi, dikkat çekmeyi ve ışıldamayı sevenler için 18 ayar mega bilezik seçenekleri de mevcut olarak stoklardaki yerini sizler için alır. Tercih edilmeyi bekleyen bu eşsiz parçalar uzun ömürlü, kalıcı ve şık ürünlerdir. İnce, kalın, üç sıra ya da tek bir zincir olarak da satışa sunulan bu dizaynlar geçmişten günümüze özel organizasyonlarda hediye edilen, fazlasıyla tercih edilen seçeneklerin başında gelir. 20 gr 18 ayar bilezik gibi mega ve trabzon tasarımları da epey sevilen modellerden bir tanesidir. Sizler de ister kendinize ister iseniz de sevdiklerinize ya da davetli olduğunuz organizasyonlarda takacağınız hediyeler için altın aksesuarları tercih edebilirsiniz. 18 ayar 5 gram bilezik de tercihler arasında yer alan 20 gram altın bir bilezik kadar dikkatleri üzerinde toplayan, şık bir tasarımdır. Pek çok model arasında hediye edeceğiniz kişinin tarzına ya da kendinize alıyor iseniz sizin stil çizginize uygun ürünlere göz atabilirsiniz. Fiyat, tasarım, yaş ve tarza göre değişiklikleri olan aksesuarlar oldukça fazla tasarımsal farklılığa sahip olan ürünlerdir. Bu neden ile kolay bir şekilde size uygun modellere ulaşabilir ve siparişinizi oluşturarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.