İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Mevsim
Yıl
Jant Çapı
Taban Genişliği
Fiyat
Kesit Oranı
Hız Endeksi
Yük Endeksi
Islak Zeminde Frenleme
Yakıt Verimliliği
Araç Tipi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

185 60 R14 Lastik

" araması için 351 sonuç listeleniyor

Sağlam Yol Tutuşlu 185 60 R14 Lastik Çeşitleri Trendyol’da!

Araba kullanırken sürüş keyfinizi etkileyen birçok farklı etken vardır. Arabanızın özelliklerinin yanında üzerinde yer alan lastiklerinizin türü ve kalitesi de sürüş keyfinizi etkiler. Bu nedenle farklı hava koşullarına ve aracınıza uygun olan lastik modelini kullanmanız önemlidir. Yaz ve kış aylarında değişen hava koşullarına uyum sağlamanız ve güvenli bir yol deneyimi yaşamanız için 185 60 R14 lastik modellerini tercih edebilirsiniz. Gelişmiş üretim teknolojisi sayesinde iyi bir yol tutuşu sağlayan bu çeşitler, aracınızın verimini artırmanıza yardımcı olur. Sürüş keyfini bir üst seviyeye çıkarırken aynı zamanda güvenliği de es geçmemek önemlidir. 185 60 R14 hem sürüş kalitenizi arttırmak hem de güvenliğinizi üst seviyeye çıkarmak için doğru tercihtir. Bu çeşitler, yaz ayları ve kış ayları için özel olarak üretilir. Özellikle kış aylarında değişen ve zorlu bir hal alan hava şartlarında güvenli bir şekilde yol almak için kış aylarına uygun olarak üretilen çeşitleri kullanmak önemlidir. Aynı zamanda ürün modelleri, aracınızın tekerler ölçülerine göre de farklılık gösterir. Aracınızın ölçüleri satın alırken de dikkat etmeniz gereken özelliklerden birisidir. Araç kullanımında çevre dostu olmak sürdürülebilir bir dünya için önemlidir. 185 60 R14 dört mevsim için üretilen çeşitleri ile düşük yuvarlanma direnci sayesinde az yakıt harcar. Çevre dostu olan modelleri sayesinde yakıt tasarrufu da yapabilirsiniz. Bu ürünlerden satın alarak hem çevreyi korumuş olursunuz hem de ekonomik bir ürün satın almış olursunuz. Düşük ses seviyesi ile aracınız sessiz bir şekilde yol alabilir. Bu ürünler sürüş kalitesi ve sürücü için hayati bir önem taşır. Yanlış ya da uygunsuz bir seçim sürücü ve araç içerisindeki bireylerin güvenliğini tehlikeye atabilir. Bu ürünlere uygulanan yanlış bir basınç, direkt olarak yol tutuşuna ve frene etki eder. Bu da güvenliğinizi tehlikeye atar. Çünkü bu tip durumlar araç hakimiyetinin kaybolmasına neden olabilir. 185 60 R14 lastik çeşitleri, fazla katmana sahiptir. Bu sayede doğabilecek tehlikelere karşı önlem alınır. Siz de aracınıza ve ihtiyacınıza uygun olan modelleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Farklı Hava Koşullarına Uygun 185 60 R14 Lastikler

Farklı Hava Koşullarına Uygun 185 60 R14 Lastikler

Her daim değişen ve gelişen otomotiv sektörü ile gereksinimler de artmaya ve çeşitlenmeye başlar. Trendyol, müşterilerin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi amaçlayarak bu gelişmeleri yakından takip eder ve her geçen gün bünyesine yeni ürünler dahil eder. Farklı modeller, yol tutuşları sayesinde güvenli ve keyifli bir sürüş yaşamanızı sağlar. Güvenliği ve sürüş kalitesini arttırmak amacıyla bu modellere çok katman eklenir. Lastik modelleri yazlık, kışlık ve dört mevsim olarak ayrılır. Farklı hava koşullarında aynı tek mevsim için olan çeşitleri kullanmak çoğu zaman için tehlikeli olur. Bu nedenle hava koşullarına uygun olan modeli kullanmak önemlidir. 185 60 R14 yaz lastiği modelleri, kış ve dört mevsim modellerine göre iyi viraj almanızı sağlar. Yaz için üretilen çeşitler sıcak hava koşullarına göre tasarlanır. u Bu tasarımla sürtünme katsayısı düşer. Bu sayede yaz aylarında lastiklerinizi yaz lastikleri ile değiştirdiğinizde aracınız az yakıt yakar ve tasarruf yapmanızı sağlar. 185 60 R14 kışlık lastik çeşitleri ise kış aylarının zorlu hava koşullarında güvenliğiniz için oldukça önemlidir. 7 santigrat derece ve altında iklim koşullarından dolayı meydana gelebilecek herhangi bir kaza riskini aza indirmek için yasalarca da kullanılması zorunlu ekipmanlardan biridir. Kış için üretilen çeşitler darbe emici özellikleri ile diğer özelliklerden ayrılırken yol tutuşu ve fren kontrolüne yardımcı olma özellikleri sayesinde zorlu kış aylarında da güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Farklı hava koşullarına göre farklı lastik kullanma nedeni yaz ve kış aylarında asfalt yüzeylerin değişikliğe uğramasıdır. Yaz aylarında yumuşayan ve gevşeyen asfalt zemini üzerinde güvenli ve kolay seyahat etmeniz için yaz aylarında kullanılmak üzere üretilen çeşitler özel olarak tasarlanır. Aynı zamanda yaz aylarında yaz lastikleri iyi bir tutuş sağladığı için yakıt tasarrufuna da katkıda bulunur. Hem sürüş keyfinizi bir seviye yükseltirken hem de ekonomik olarak da rahatlarsınız. Yaz aylarında kullanabileceğiniz farklı modeller vardır. Bunlardan birisi 185 60 R14 82t modelidir. Bu model sıcak hava koşullarında güvenli ve konforlu bir şekilde sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar. Modelin sahip olduğu önemli özellik üstün performanslı yol tutuşudur. Maksimum düzeyde sağladığı yol tutuşu sayesinde güvenliğinizi bir seviye arttırabilirsiniz. Özel silikat karışımı ile tasarlanan sırtı sayesinde sıcak yaz aylarında hava koşullarına kolayca uyum sağlayabilir. Kış aylarına özel olarak tasarlanan modellerin yapıları ise dört mevsim ve yaz lastiklerinden tamamen farklıdır. Tırtıklı yapıları ve geniş kanal yarıkları ile zorlu hava koşullarında yola iyi uyum sağlar. Hem yaz ayları hem kış ayları hem de dört mevsim için olan ürünleri Trendyol’da inceleyebilir, incelediğiniz ürünler arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Yüksek Verim Sunan 185 60 R14 Lastikler

Yüksek Verim Sunan 185 60 R14 Lastikler

Bu ürünlerin hem kuru hem de ıslak zeminlerde sorunsuz bir şekilde yol tutuşuna devam edip güvenliği sağlaması önemlidir. Yoğun yol tutuş özelliği ile dikkat çeken 185 60 R14 lastik 4 mevsim ile yaz-kış fark etmeksizin başarılı bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Lastiklerinizin bakımını ve kontrollerini yapmak önemlidir. Bunu kendinizde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Subap bölümünü kullanarak hava basıncını normal düzeye getirebilirsiniz. Hava kaçırmasını engelleyen subap sistemi aracınızı hızlı bir şekilde sürüşe hazır bir hale getirebilir. Farklı ürün modellerini kesit oranı, jant çapı gibi çeşitli özelliklere göre satın almanız önemlidir. Aksi takdirde aracınıza uyum sağlamakta güçlük oluşabilir. 185 60 R14 jant modellerinin çoğuna uyumlu bir şekilde üretilir. Yol tutuşunun önemi, özellikle virajlarda ortaya çıkar. Özellikle sert virajlar alırken yolu sıkı bir şekilde tutan ürünler sayesinde güvenli ve konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Teknolojik gelişmelere uygun olarak dijital sistemler ile üretilen çeşitler, çevresel sırt bloğu sayesinde üstün performansa sahiptir. Başarılı mühendisler tarafından teknolojik gelişmeler kullanılarak üretilen 185 60 R14 84h, 86t, 82r ve 82t gibi çeşitlerin her biri, eşit oranda dizilmiş blokları ve kanalları sayesinde aracınızın çıkardığı gürültüye minimuma indirir. Bu sayede özellikle uzun seyahatlerde gürültü olmadan rahatça seyahat edebilirsiniz. Ana olukları ve yanak olukları sayesinde ıslak zeminlerde suyu uzaklaştırarak bu ürünlerde su birikiminden dolayı oluşabilecek sorunların önüne geçer. Satın alacağınız çeşitlerin enerji verimliliği, gürültü önleme özelliği, yakıt verimliliği gibi özelliklerine dikkat etmeniz keyifli bir sürüş için önemlidir. Mevsim değişikliklerinde oluşan hava koşullarına dikkat ederek tercih yapacağınız çeşitler ile araç kullanmayı zevkli bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda her ürünün olduğu gibi bu ürünlerin de bir kullanım ömrü vardır. Belirli aralıklarla bir uzmana danışarak bu ürünlerin ömrünün dolup dolmadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Güvenliğiniz için ürün seçimini doğru yapmak önemlidir. 185 60 R14 lastik kullananların yorumlarını okuyarak da seçim yapabilirsiniz. Oldukça geniş ürün yelpazesi sunan Trendyol’da bu ürünleri inceleyebilir, incelediğiniz çeşitler arasında aracınız için uygun olanı satın alabilirsiniz.

Güven Sağlayan 185 60 R14 Lastik Çeşitleri

Güven Sağlayan 185 60 R14 Lastik Çeşitleri

Trendyol, müşterilerinin giyimden gıdaya, kozmetikten teknolojiye her türlü ihtiyacını karşılamayı amaçlar. Aracı olan kişilerinde öncelikli bir ihtiyacı olan araç lastiklerinin farklı çeşitlerini bünyesinde bulundurarak kişilerin ihtiyacını gidermeyi amaçlar. Yaz, kış ve dört mevsim olmak üzere temelde 3 kategoride bulunan bu ürünler için farklı modeller sunarak farklı ihtiyaçlara hitap eder. Sıkça tercih edilen ve özellikle yol tutuş özelliği ile ön plana çıkan 185/60 R14 86t, 82h, 82t gibi çeşitler ile zorlu hava koşullarında güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Araç kullanırken konfor ve güvenlik, kişilerin bir numaralı öncelikleri arasındadır. Bu öncelikler göz önüne alınarak, pek çok kişinin ihtiyaçlarına uygun ürünler üretilir. Oluşturduğunuz koleksiyonları daha sonra sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz ürünleri satın almak istediğinizde kolayca ulaşabilirsiniz. Dönemsel olarak düzenlenen indirim günlerinde favori ürünlerinizi kolayca takip edebilir ve normal fiyatlarından uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Trendyol, müşteri memnuniyetine önem vermesinden kaynaklı bünyesinde bulunan ürünlerin üstün kalite anlayışına uygun olarak üretildiğinden emin olur. Bu sayede müşterilerine her daim yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunar. Güvenliğiniz ve sürüş kaliteniz için önemli olan 185 60 R14 lastik satın alacaksanız mevsim koşullarına göre değiştirmeye özen göstermeniz gerekir. Bu ürünler mevsimlere göre değişkenlik gösterir. Mevsimine uygun olan veya dört mevsim için de kullanılan çeşitleri iyi bir şekilde incelemeniz gerekir. Kaliteli tasarımlar, sundukları uzun süreli kullanım avantajıyla da ön plana çıkar. Siz de 185 60 R14 lastik fiyatlarıyla birlikte ihtiyacınız olan yaz, kış ya da dört mevsim lastikleri inceleyebilir; dilediğiniz çeşitleri Trendyol’dan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

185 60 R14 Lastik Seçiminin Önemi

185 60 R14 Lastik Seçiminin Önemi

Her ürün grubunda olduğu gibi aracınıza lastik alırken de dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Özellikle araçlar için kullanılan ekipmanların müşteri ve araç içerisinde bulunanlar için hayati önem taşıdığı unutulmaması gereken bir gerçektir. Bu ürünleri satın alırken ilk olarak uzun ömürlü olmasına ve saklama koşullarına önem verebilirsiniz. Genel olarak bu ürünler 10 yıllık bir ömre sahiptir. Uygun saklama koşullarına dikkat edilerek bu süre uzatılabilir. Aynı şekilde dikkat edilmediğinde kısalabilir. Bu nedenle satın alırken üzerinde yer alan üretim tarihine bakmak önemlidir. Örneğin; satın alacağınız çeşidin üzerinde yer alan üretim tarihi 2 yıl öncesi ise bu ürünün ortalama 8 yıllık bir ömrü var demektir. Genel olarak satın alırken en fazla iki sene önce üretilmiş olanları seçmeye önem gösterebilirsiniz. Aynı zamanda bu 8 yıllık süreyi uzatmak ya da kısaltmak tamamen sizin elinizdedir. Satın alacağınız çeşitlerin önceden bazı güvenlik testlerinin yapılmış olması önemlidir. Bir diğer özellik ise satın almak istediğiniz ürün çeşidinin aracınıza uygun olup olmamasıdır. 185 60 R14 çelik jant gibi farklı jant modellerine sahiptir. Bu aracınız için önemli bir noktadır. Hava koşulları da lastik seçiminde önemli bir özelliktir. Örneğin; kış aylarında yaz lastiği kullanmanız hem yasalarca yasak hem de güvenliğiniz için büyük bir tehlikedir. Özellikle de kar yağışının yoğunlukta olduğu bir bölgede kar lastiği dışında bir lastik kullanmak oldukça tehlikelidir. Yaz aylarında ise kış lastiği kullanmak hem yakıt konusunda fazla harcamanıza hem de sürüş performansınızın düşmesine neden olur. 185 60 R14 lastik yorumlarını da okuyarak satın alabilirsiniz. 185 60 R14 lastik indirimli fiyat seçenekleri ile Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken 185 60 R14 Lastik Özellikleri

Dikkat Çeken 185 60 R14 Lastik Özellikleri

Lastik çeşitlerinin üzerinde farklı rakam, simge ve harfler yer alır. Bu harf, rakam ve simgelerin hepsinin farklı bir anlamı vardır ve ürünlerin farklı bir özelliğini temsil eder. Örneğin; 185 60 R14 82h modelinde birçok farklı rakam ve harf yer alır. Hepsi ürün çeşitlerinin farklı bir özelliğini temsil eder. Ürün üzerinde yazan 185 taban genişliğini temsil eder. Taban genişliği ise lastiğin yanaklar arasında kalan geniş bölümü temsil eder. 60 sayısı ise kesit oranıdır. Kesit oranı, yanak genişliğinin tabanın genişliğine oranı olarak ifade edilebilir. R harfi yer alan ürünler ise tellidir. Bu modeller ise çapraz yapılı modelidir. R harfinin yanında yer 14 sayısı ise inch cinsinde jant çapını temsil eder. Ürünlerin üretim tarihleri üzerinde yer alır. Bu sayede satın alacağınız ürünün üzerinde yer alan üretim tarihine bakarak karar verebilirsiniz. Üretim tarihi son 2 yıl içinde üretilmiş olması önemlidir. Bu özelliğe dikkat ederek alışveriş yapmanız gerekir. Genel olarak üretim yeri de üzerinde yer alır. Bu sizin için önemli bir detay ise kolayca bakarak anlayabilirsiniz. Satın almak istediğiniz modeli R, D ya da - sembolüne sahip olmayabilir. Farklı bir harf ile yazılan bir model olabilir. TL ifadesi ise Tubelless ibaresidir. Bu ibare, iç lastiksiz anlamına gelir. TT ise Tube-Type yani iç lastikli anlamına gelir. Aynı zamanda ürün seçiminde dikkat etmeniz gereken bir konuda aracınızın ölçüleridir. Araç ölçünüzü bilmiyorsanız arabanızdaki lastiklerin yanak kısmında yer alan ölçüye bakarak öğrenebilir ve bu sayede aracınız için uygun olan modeli kolayca satın alabilirsiniz. 185 60 R14 lastik online fırsatlarını Trendyol’da inceleyebilir, çeşitler arasında uygun olanı satın alabilirsiniz.

Bütçenize Dost 185 60 R14 Lastik Fiyatları

Bütçenize Dost 185 60 R14 Lastik Fiyatları

185 60 R14 fiyatları, modellere göre farklılık gösterir. Özellikle hava koşullarına göre farklılık gösteren yaz, kış ve dört mevsim için üretilen modellerinin fiyatları da birbirinden farklıdır. Yaz lastikleri diğer modellere nazaran biraz uygun fiyatlı modellerdir. Kış lastikleri ise sahip oldukları özellikler nedeniyle yüksek fiyatlıdır. Off road ya da dört mevsim modelleri çoğunlukla arazi modelinde kullanılabildiği için fiyat performans olarak değerlendirildiğinde uygun fiyatlıdır. Bu ürünler aracınızın performansı ve güvenliği için önemlidir. Bu nedenle ihtiyacınıza ve aracınıza uygun olanı satın almak çok önemlidir. Dört mevsim olarak da bilinen 185 60 R14 M+S lastikler, kar zeminlerde yüksek tutuşu ile iyi sonuç almak için üretilmiş bir modeldir. Bu tarz modeller birden fazla zeminde kullanılabildiği için çoğu müşteri tarafından sıkça tercih edilir. Müşterilerine her daim yüksek kaliteli ürünler sunarken ürünlerinin ulaşılabilir fiyatlarda olmasına önem verir. Bu sayede her bütçeye uygun ürünleri bünyesinde bulundurur. Müşterilerin her daim gelişen ve değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bünyesinde birçok farklı model seçeneği bulundurur. Online alışverişin bir numaralı adresi olan Trendyol sayesinde uygun fiyatlarla aracınızın performansını yükseltebilir ve yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz. Aynı aracınızın modeli, jant ve taban genişliği, yaz, kış, dört mevsim şeklinde olan seçenekleri inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olan modeli kolayca satın alabilirsiniz. Trendyol’un müşteri yorumları kısmından satın almak istediğiniz ürünü önceden satın almış ve deneyimlenmiş müşterilerin yorumlarını okuyabilirsiniz. Kararsız kaldığınız durumlarda diğer müşterilerin yorumları size yardımcı olabilir. Bu yorumlardan yola çıkarak hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz. Bu sayede siz de 185 60 R14 lastik tavsiyesi alabilirsiniz.