"

22 Ayar Altın Küpe

" araması için 1998 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı 22 Ayar Altın Küpe Modelleri Sizleri Bekliyor

Küpeler, kadınlar ve erkekler tarafından kullanılan takılar olarak dikkat çekmektedir. Altın dünya genelinde üretimi en fazla yapılan değerli taşlardan birisi olması nedeniyle kullanıcılar tarafından ilgi görürken ayarlarına göre farklı fiyatlardan alıcı bulan altınlar her bütçeye hitap etmektedir. 22 ayar altın küpe, model ve tasarımları ile farklı çeşitler sunmaktadır.

22 Ayar Altın Küpe Çeşitleri

22 Ayar Altın Küpe Çeşitleri

Altın küpeler saflık değerlerine göre değişiklik gösterirken, özellikle 22 ayar küpe ve diğer tasarımlar pek çok kişi tarafından ilgi görmektedir. Klasik altın rengi olan sarı altın kadınlar tarafından daha fazla ilgi görürken beyaz altın erkekler tarafından daha fazla ilgi görmektedir. Küpelere ek olarak kolye uçları da kadınlar ve erkekler tarafından dikkat çekmektedir. 22 ayar altın kolye ucu model ve tasarımları ile geniş bir ürün çeşitliliği sunarken kullanıcılar kendi zevklerine göre tercihlerde bulunabilir.

22 Ayar Altın Küpe Modelleri

22 Ayar Altın Küpe Modelleri

Altın küpe modelleri üretici ve tasarımlarına göre değişiklik göstermektedir. 22 ayar altın gül küpe kadınlar tarafından büyük ilgi gören modeller arasında yer almaktadır. Gül tasarımları ile ilgili yaşanan değişiklikler kullanıcıların seçim şanslarını arttırmaktadır. Kar tanesi altın küpe 22 ayar seçenekleri de özellikle kadınlar tarafından büyük ilgi gören tasarımlar arasında yer almaktadır. Kar tanelerinin çeşitli olması ürün çeşitliliğini de arttırırken bu çeşitlilik aynı zamanda fiyat çeşitliliğine de neden olmaktadır. Sonsuzluk altın küpe 22 ayar modelleri de en fazla ilgi gören tasarımlar arasında yer almaktadır. 22 ayar altın sallantılı küpe modelleri çeşitlilik gösteren ürünler arasında yer almaktadır. Uzun olan modeller uçlarında farklı objelerin bulunduğu tasarımlara sahipken aynı zamanda kulağı tamamen çepeçevre saran sallantılı modeller de bulunabilir. Genel olarak kullanıcılar tarafından tercih edilen modeller arasında düz sallantılı küpeler yer alırken kare, yuvarlak, üçgen ve dikdörtgen tasarımlar da kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. 22 ayar altın sarkaç küpe modelleri sallantılı küpelerde olduğu gibi sarkaçların büyüklüğüne ve uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir. 22 ayar halka altın küpe modelleri kadınlar tarafından ilgi görürken ek olarak erkekler tarafından da ilgi görmektedir. Küpe takmayı seven erkekler genel olarak halka küpe tercih etmektedir. 22 ayar taşsız altın küpe modelleri kendi aralarında geniş çeşitlilik sunmaktadır. Taşsız ve düz modeller genel olarak sadelik sunmaları nedeniyle kadınlar tarafından ilgi görmektedir.

22 Ayar Altın Küpe Fiyatları

22 Ayar Altın Küpe Fiyatları

Küpe çeşitleri genel olarak Hint, halka, gül, sallantılı, kar tanesi, sarkaç ve taşsız olarak dikkat çekmektedir. Kullanıcılar istedikleri özel tasarımları da yaptırabilirken kar tanesi ve halka küpeler en fazla tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Tasarımlar arasında dikkat çeken bir diğer model olan sonsuzluk modelleri de ilgi görürken 22 ayar altın küpe tasarımları çeşitliliği sayesinde fiyatlandırma konusunda da geniş bir skalada yer almaktadır. Altın almak istemeyen kullanıcılar için tasarlanan 22 ayar altın kaplama küpe modelleri de dikkat çekmektedir. Altın küpe fiyatları pek çok farklı konuda değişiklik göstermektedir. 22 ayar altın küpe fiyatları ayarlarının düşük olması nedeniyle uygun fiyatlardan satılmasına karşın modeller arasındaki çeşitlilik fiyatların da değişmesine neden olmaktadır. 22 ayar altın Hint küpe modelleri ve fiyatları ürünlerin tasarım ve modellerine göre değişiklik göstermektedir. Daha büyük küpeler daha fazla altın kullanılması nedeniyle daha yüksek fiyatlardan alıcı bulabilir. Aynı şekilde 22 ayar halka altın küpe modelleri ve fiyatları da büyüklük ve tasarımlarına göre değişiklik göstermektedir. 22 ayar altın küpe modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, tüm çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

22 Ayar Altın Küpe Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tüm altın ürünlerinde olduğu gibi 22 ayar altın küpe modelleri arasında seçim yaparken de ilk dikkat edilmesi gereken, takıyı hangi amaçla almak istediğinizdir. 22 ayar altın küpe modelleri, sade olarak sunulduğu gibi desenli ve taşlı olarak da sunulur. Her kullanıcının altın küpe almaktaki amacı farklıdır. 22 ayar altın küpe alırken asıl amacınız yatırım yapmaksa olabildiğince sade modellere yönelmeyi düşünebilirsiniz. 22 ayar sade model küpeler, daha az işlenmiş olduğundan paraya çevirme aşamasında oluşan fark oranı ideal kalır. Küpe modellerinde daha fazla işlenmiş modeller, takı olarak kullanmaya daha uygundur. Kendiniz ve sevdikleriniz için 22 ayar küpe satın alabilirsiniz. Bu sayede şık görünüm yakalayabilir ve yatırım yapabilirsiniz. 22 ayar altın, varlıklarınızı altına yatırmak için ideal bir karat değeridir. Takılabilir ziynet eşyası bakan kullanıcıların büyük bir kısmı 22 ayar altın küpelere yönelir.

22 Ayar Altın Küpe Gramı Ne Kadardır?

Diğer karatlara göre nispeten daha avantajlı olan 22 ayar, altın küpeler ile buluştuğunda kullanışlı hâle gelir. Bu karattaki altın küpe modellerindeki saf altın oranı %91,6’dır. 2 ayar altın küpe modellerinde yer alan saf altın oranı ise %91,6 şeklindedir. Bu nedenle 22 ayar olan seçenekler yatırım amacı için daha uygun olur. Zaten yine bu sebepten kaynaklı 22 ayar olan modeller daha sade yapılara sahiptir. Bu ayara sahip altın küpeler, 4,49 gram ağırlık değerine sahiptir. Ancak bazı modeller, 6 - 8 gram ağırlığına kadar çıkabilir. Bu ürünlerin daha ağır olmasının altında küpede kullanılan taş gibi detaylar vardır. Bazı 22 ayar altın modellerinde kullanılan nakış detaylarıyla da ürün fiyatları artar. Altın küpelerin ağırlıkları arttıkça fiyatları da artar. Sallantılı, taşlı ve nakışlı modeller, gramı fazla olanlar arasındadır.

22 Ayar Altın Küpe Hediye Olarak Alınır mı?

Sevdiğinize ne kadar değerli olduğunu hissettirmenin en naif yollarından biri de altın küpedir. 22 ayar altın küpelerde saf altın oranının yüksek olduğu düşünüldüğünde bu modellerin hediye için uygun özellikte olduğu söylenebilir. 22 ayar altın küpelerin her ne kadar desenli ve taşlı modelleri bulunsa da sade modeller yoğunluktadır. Rahat kullanıma olanak veren ve yatırım anlamında avantaj sağlayan sade halka küpeler, hediyelik 22 ayar altın küpelerde bir alternatif olabilir. Küpeyi armağan etmeyi düşündüğünüz kişi estetik detaylardan ve albeniden hoşlanıyorsa sallantılı modellere de şans verebilirsiniz. Hasır detaylı, incili, taşlı ve bombeli gibi çeşitli modelleri inceleyebilir ve sevdiğinize yakın olduğunu düşündüğünüzü tercih edebilirsiniz. Küpeyi vermeyi düşündüğünüz kişi, yatırım kavramına önem veriyorsa daha sade modelleri düşünebilirsiniz. Düz yüzey tipine sahip olan 22 ayar halka küpeler, yatırım amacı için tercih edilebilecek modeller arasındadır.