"

222 Concept

" araması için 1378 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

222 Concept

Ev ve ofislerinize farklı bir estetik katan birbirinden çeşitli mobilya ve dekoratif ürünlerin üretimini gerçekleştiren 222 Concept, benzersiz ağaç ürünlerine sahip olmanız için hizmet vermektedir. Firma, bu hizmet anlayışıyla yaşam alanlarınızı renklendirirken 222 Concept masif ahşap mobilyalar ile ihtiyaçlarınıza çözüm olmayı amaç edinmektedir. Diğer mobilyalarınız ile tam uyum sağlayacak farklı model ve tasarımlardaki ürünler, evlerinize ve çalışma alanlarınıza bambaşka bir hava katacaktır. Farklı mobilya tasarımları yanında 222 Concept Trendyol iş birliği ile mobilya ihtiyaçlarınızın yanında hoş tasarımlara sahip aksesuar ürünlerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, farklı boyutlarda üretilmiş olan şık tasarımları yaşam alanlarınızın büyüklüğüne göre tercih edebilirsiniz.

Duvarlarınıza Anlam Katacak Raflar

222 Concept raf modelleri; mutfaklarınız, banyolarınız ve antreleriniz başta olmak üzere evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda rahatlıkla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etme ve toplama çözümü sunan raf çeşitleri, yüzde 100 masif ağaç ürünlerinden el işçiliği ile üretilmektedir. Trendyol.com’da farklı renk ve modellerde sunulan 222 Concept duvar raflarının uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması için organik ahşap koruyucu maddeler kullanılmıştır. Çeşitli raf modelleri haricinde dilerseniz duvara asılabilen dilerseniz de ev ve ofislerinizin bir köşesine sabitleyebileceğiniz kitaplık modellerini de incelemek isteyebilirsiniz. 222 Concept, ev girişlerinde yer tasarrufu sağlayacak raf çözümleri yanında eşyalarınızı ve anahtarlarınızı asabileceğiniz şık görünümlü aynalı askı modellerini de beğeninize sunmaktadır.

Masa İhtiyaçlarınıza Cevap 222 Concept’ten

Yemek masası, mutfak masası ve çalışma masası gibi tüm masa ihtiyaçlarınıza estetik çözümler sunan 222 Concept masa modelleri ile uzun yıllar kullanabileceğiniz hoş tasarımlara sahip olabilirsiniz. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte masa ayaklarına sahip 222 Concept masa modellerinin üretiminde masif ağaç kullanılmaktadır. El işçiliğiyle üretilen masalar, aileniz ve yakınlarınızla keyifli yemekler yemeniz ve sosyalleşmeniz için özenle tasarlanmıştır.  Yemek masası haricinde çalışma odalarınıza ergonomik yapısı ile ayrı bir hava katan çalışma masası ihtiyaçlarınızı da 222 Concept farkıyla karşılayabilirsiniz. Amacına uygun tasarlanmış çalışma masaları, odalarınızın büyüklüğüne göre seçebileceğiniz ayaklı ve duvara asılabilen modelleri ile satışa sunulmaktadır. Trendyol’da salon, mutfak ve çalışma odalarınız için son derece şık ve işlevsel olan 222 Concept masif ahşap masa modellerini oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz

222 Concept Dresuar Modelleri ile Antrelerinizi Hareketlendirin

Dresuar, başta evlerin antreleri olmak üzere pratik ve şık tasarımları ile yaşam alanlarınızın birçok yerinde kullanabileceğiniz bir mobilyadır. Üzerine koyabileceğiniz süs eşyaları ile bulundukları mekânı hareketlendirebilen dresuar, ayrıca çeşitli eşyalarınızın derli toplu durmasını sağlayan çok faydalı çözümler de sunar. Evinize girdiğinizde elinizdekileri ya da anahtarlarınızı hemen bırakma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu durumda giriş bölümüne konumlandırılmış bir dresuar, en büyük yardımcınız olur. Ayrıca 222 Concept dresuar modellerini antreler haricinde mutfak, banyo, salon veya yatak odasında da hem bir düzenleyici hem de şık aksesuarlarınızı koyabileceğiniz bir mobilya olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

222 Concept Trendyol aracılığıyla bu modeller dışında masif ahşaptan üretilmiş birbirinden hoş görünümlere sahip dekoratif mobilya ve aksesuarlar da sunmaktadır. Masif ağaç çerçeveli ayna, tablo ve bir benzerine sık rastlayamayacağınız marjinal tasarımlı saatler ile duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Oturma gruplarınızı tamamlayacak 222 Concept orta sehpa, yan sehpa ve zigon modelleri ile şıklığı ve ergonomiyi bir arada yaşayabilirsiniz. En şık tasarımlarını Trendyol.com’da bulabileceğiniz 222 Concept mobilya ve dekoratif aksesuarlar, herkesi imrendiren bir yaşam alanını uygun fiyatlarla oluşturmanıza yardımcı olur.