placeholder
"

225 45 R17 Lastik

" araması için 1378 sonuç listeleniyor

225 45 r17

225 45 r17 İle Güvenli Yolculuk

225 45 r17 araç lastik modelleri güvenli ve konforlu seyahat hedefiyle üretilmektedir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde her araca uygun olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Bunun yanı sıra bu yaz ve kış lastiği olmak üzere her mevsim kullanıma uygun seçenekler de kullanıcıların dikkatine sunulmaktadır. 4 ultra yüksek performans sınıfı için üretilen araç lastikleri de öne çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Bu araç lastikleri modelleri yüksek manevra kabiliyeti, kısa fren mesafesi ve ıslak zeminlerde dahi yüksek yol tutuş performansı sağlamak üzere geliştirilmiştir. Aynı zamanda desenli tasarımıyla da dikkat çeken bu 225 45 r17 yaz lastiği modeli özel bileşenleri sayesinde avantaj sağlaması hedefiyle üretilmiştir. Dinamik yanıt teknolojisiyle geliştirilen bu yaz lastiği modelleri güvenli sürüş deneyimi amacıyla kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır. Dinamik yanıt teknolojisi, lastiklerin yola daha dinamik bir yapı ve sürekli olarak adaptasyon sağlamaktadır. 225 45 r17 yaz lastikleri kuru zemin üzerinde ya da ıslak olan zemin üzerinde kullanıma uygun olmalarıyla da öne çıkmaktadırlar. Bu lastik modelleri yaz aylarında güneşin etkisiyle ısınan asfalt üzerinde lastikler için koruma sağlamaktadır. Aynı zamanda bu yaz lastiği modelleri, zemin üzerinde sürücünün karşısına çıkabilecek yol sorunlarını en aza indirme hedefi taşımaktadır. Yaz lastik modelleri, sürücülerin yapacağı kilometrelerde konforlu bir seyahat hedefiyle tasarlanmışlardır. Bu modelin yanı sıra uzun yol için de özel olarak geliştirilen olan yaz lastiği modelleri de bulunmaktadır. Araç lastik modelleri, farklı mevsimlerde değişen zemin yapılarına göre farklı özellikler verilerek geliştirilmektedir. Kış ayları için geliştirilmiş olan araç lastik modelleri de öne çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Sürücü güvenliğini odak noktasına alarak üretilen bu ürünler değişen zemin yapısına uyum sağlamaktadırlar. 225 45 r17 kış lastiği modelleri de bu standartlara uygun olarak üretilmektedirler. Bu kış lastiği modelleri buzlu ya da karlı zemin üzerinde kuvvetli bir tutuş sağlaması hedefiyle üretilmektedirler. Kaygan zemin üzerinde, kayma olasılığını en aza indirmesi hedefiyle tasarlanan bu kış lastiği modelleri, riskleri en aza indirmek hedefiyle üretilmiş olmaları sebebiyle dikkat çekmektedirler. Bu kış lastikleri her sınıfa ait araç için uygundurlar. Bunun yanı sıra geniş ürün yelpazesiyle kullanıcıların dikkatine sunulan bu kış lastiği modelleri standart siyah renge sahiptirler.

225 45 r17 Modelleri ile Yüksek Performans

Kullanıcılar açısından işlevselliğin yanı sıra fiyat performansı da öne çıkan detaylar arasında yer almaktadır. 45 r17 lastik fiyatı seçilen ürünün özelliklerine ve adedine göre değişmektedir. Geniş ürün yelpazesi seçeneği sayesinde bu ürünler her ihtiyaca cevap verebilmektedirler. Bunun yanı sıra kullanıcılar için öne çıkan bir diğer unsur da kullanıcı yorum ve geri bildirimleridir. Alıcılar, bir ürünü almadan önce kullanıcı yorumlarını dikkate almaktadırlar. Bu nedenle bir ürün için kullanıcı yorumları önem kazanmaktadır. Araç lastik modellerinde de kullanıcı yorumları öne çıkmaktadır. 225/45 R17 modelleri arasında kuru ve ıslak frenleme performansıyla öne çıkan ürünler de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra karlı koşullarda çekiş ve güvenlik hedefiyle üretilmiş araba lastiği modelleri arasında yer almaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra bu araba lastiği modelleri ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek güvenlik hedefiyle tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu araba lastiği modelleri eğri kenarlı diş blokları sayesinde kuru yollarda optimum güvenlik sağlamaktadır. Islak yolda tutuşu maksimuma getiren bir bileşene sahip olan bu araba lastiği modeli, sıcaklık fark etmeksizin girintiyi sağlayacak biçimde esnek bir yapıya sahiptir. Araç lastikleri söz konusu olduğunda dikkat çeken özelliklerden bir tanesi de basınçtır. 225 45 r17 lastik basıncı performans hedefiyle kullanıcıların dikkatine sunulmaktadır. Araç lastikleri arasında, basınç dengeli ve eşit bir biçimde dağıtılması hedefiyle geliştirilmiştir. Bu sayede, olası tehlikeli bir duruma karşı daha dengeli ve tedbirli bir yol sunmaktadır. Bunun yanı sıra 225 45 r17 araç içerisinde, dengesiz bir ağırlık dağılımı söz konusu olsa bile herhangi bir sorun yaşamadan, gerekli olan eşit dağılımı sağlamaktadır. Bu sayede rahat ve konforlu bir sürüş yapmaya devam edilebilmektedir. 225 45 r17 lastik modelleri, farklı araç modelleri için farklı özellikler ile sunulmaktadır. Bu seçenekler her türden araç için uygun olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Gelişmiş özellikleri ile kullanıcıların dikkatine sunulan 225 45 r17 lastik modelleri, uzun yolculuklarda aşınma sorunu ile karşı karşıya kalınmasını engellemektedir. Lastik yapısı, her türlü zemin biçimlerine uygun olarak geliştirilmiştir. Bunun yanı sıra, 225 45 r17 lastik modelleri sağlamlık hedefiyle üretilmiştir. Bu sayede lastiklerin patlama olasılığı da düşmektedir.

225 45 r17 Modelleriyle Dört Mevsim

225 45 r17 lastik modelleri içerisinde yer alan ve kullanımda uaygın olarak tercih edilen modellerden bir tanesi de 225 45 r17 4 mevsim seçeneğidir. Kullanıcılar bu lastikler sayesinde güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilmektedir. Bu sayede seyahatleri kolaylaştıran yapısı dikkat çekmektedir. Araç lastiklerin, her mevsim için uygun olarak geliştirilmiş olan lastik modelleri ile değiştirmek gerekmektir. Bu durum, güvenli bir sürüş için oldukça önemli olan bir durumdur. Kış geldiğinde kış lastikleri, yaz geldiğinde ise yaz lastikleri tercih edilmesi gelişmelere bağlı en çok belirleyici faktörler arasında yer almaktadır. Fakat size sunulan 225 45 r17 lastik modelleri içerisinde yer alan her mevsim için uyumlu olan modeller de bulunmaktadır. Bu modeller, her mevsim araç lastiklerinin değiştirilme ihtiyacını ortadan kaldırması hedefiyle üretilmiştir. Yol tutuş kabiliyeti sayesinde rahat bir sürüş deneyimi, kullanıcıya sunduğu temel faktörler arasında yer almaktadır. 225 45 r17 lastik modelleri içerisinde sunulan 225 45 r17 dört mevsim modelleri, kullanıcılara bir takım avantajlar sağlaması hedefiyle tasarlanmıştır. 4 mevsim kullanılabilen 225 45 r17 lastik modelleri sağlamış olduğu avantajlar nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih etmektedir. 4 mevsim kullanabilen bu lastik modelleri, her mevsim değiştirilmesine gerek yoktur. Bu lastik modelleri, her mevsim için uyumlu olan modellerdir. 4 mevsim kullanılabilen 225 45 r17 lastik modellerinin üretiminde amaçlanan bir diğer hedef ise fiyat avantajı sağlama hedefidir. 225 45 r17 fiyat konusunda kullanıcılara geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır. Özelliklerine göre değişen fiyatlarla kullanıcıların dikkatine sunulan ürünler olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu nedenle her yaştan ve her ihtiyaca yönelik araç lastik modelleri bulunabilmektedir. 2020 üretimi dört mevsim lastik seçenekleri de kullanıcıların ilgisine sunulan bir diğer ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu araç lastiği modeli, taban genişliğinin 225, kesit oranı 45, jant çapı 17 ve hız endeksi H olmasıyla öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra bu lastik modeli, kış aylarında da kullanıma uygun bir lastik modeli olarak belirlenen bir lastik modeli olması seçeneğiyle kullanıcıların dikkatine sunulmuştur.

225 45 r17 Lastik Modellerinde Birbirinden Farklı Seçenekler

225 45 r17 lastik modelleri farklı işlev ve özellikleriyle ön plana çıkarılarak kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır. Kullanıcılar bu işlev ve özelliklere göz atarak aracının ihtiyacına göre seçimler yapabilmektedir. Bu araç lastik modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahip olması nedeniyle her kullanıcıya uygun seçenekler barındırmaktadır. 225 45 r17 4 mevsim lastik fiyatları model ve özelliklere göre değişkenlik gösteren unsurlar arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra kullanıcılar indirim ya da kampanyaları da takip edebilmektedirler. Bunun yanı sıra bu lastik modelleri genişlik ve ebatlara göre de belirlenebilmektedir. Pilot sport teknolojilerinden faydalanarak üretilen modeller de bulunmaktadır. Bu lastik modeli, yüksek hızlarda bile kontrol ve denge sağlaması hedefiyle tasarlanmıştır. Bunu yanı sıra uzun ömürlü bir yol performansı hesabı yapılarak geliştirilmiş olmasıyla da dikkat çekmektedir. 225 45 r17 lastik modelleri içerisinde yer alan 225 45 r17 kar lastiği modelleri, tam olarak karlı zeminler için özel olarak geliştirilmiş olan modeller arasında yer almaktadır. Özellikle kış aylarında, kar yağışının fazla olduğu bir bölgede de kullanıma uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bu kar lastikleri, oldukça kalın ve dayanıklı bir yapıyla geliştirilerek aracın daha rahat ilerlemesine ve kar içerisinde batmasını engellemektedir. 225 45 r17 lastik modelleri arasından kullanıcının ilgisine sunulan bu kar lastiği modeli her türlü binek araca uygun olmasıyla dikkat çekmektedir. Farklı özellikler eşliğinde kullanıcının dikkatine sunulan bu araç lastik modelleri, araç ve kişi güvenliğini hedef alarak tasarlanmıştır. Aracınız güvenlik konusunda ne kadar gelişmiş olursa olsun, aracı ve aracın içerisindekileri uzun ya da kısa yolculuklarda zemin yapısından koruyacak olan parça, araç lastikleridir. 225 45 r17 lastik modelleri içerisinde 225 45 r17 jant seçenekleri de dikkat çeken bir başka ayrıntıdır. Bu jant seçenekleri, araçların ihtiyacı olan manevra kabiliyetini sağlaması hedefiyle dizayn edilmiştir. Aynı zamanda bu jant modelleri aracın dış görünümüne de katkı sağlaması hedefiyle tasarlanmıştır. Jant modelleri, aynı zamanda aracın performansını olumlu olarak etkileyen bir başka unsur olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Bu nedenle kullanıcılara sunulan jant modelleri, oldukça gelişmiş özellikleriyle dikkat çekmektedirler. Bu jant modelleri, paslanmaz ya da renk dökülme sorunu yapmayan özel metaller ile hazırlanmalarıyla öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra rekabet teknolojileriyle donatılan araç lastik modelleri de kullanıcılar için sunulan bir başka seçenektir. Bu lastik modelleri, dayanıklılık yarışından gelen rekabet teknolojileriyle donatılmış olmalarıyla öne çıkmaktadırlar. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar yüzde 50 daha fazla tur, yüzde daha fazla hıza sahip olabilmektedirler.

225 45 r17 Lastik Modelleriyle Kuru Zemin Yapısına Uyum Sağlayın

225 45 r17 lastik modelleri içerisinde yer alan 225 45 r17 yaz modelleri, yaz ayları için sertleşen ve kuruyan zemin yapısına özel olarak geliştirilen ürünler olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Bu yaz lastik modelleri, aracın yaz mevsiminde fazla yorulmasını ve güven içerisinde çalışmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Yaz lastik modelleri içerisinde, kullanıcılara birbirinden farklı seçenekler sunulmaktadır. Bu nedenle bu araç lastiği modelleri her araç için uygun olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Bunun yanı sıra bu yaz için üretilen araç lastiği modelleri gelişmiş özellikleriyle öne çıkmaktadırlar. Sert ve kuru zemin üzerinde aracın zorlanmasını engelleyerek yıpranmayı azaltma hedefiyle tasarlanmıştır. Bu araç lastiklerine ilişkin dikkat çeken bir diğer detay ise uzun ömürlü bir kullanım hedefiyle tasarlanmışlardır. 225 45 r17 araç lastiği modelleri, her mevsim ve her koşul için uygun olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Bu özellikleri sayesinde, her mevsim hava koşullarına göre değişen zemin yapısına uygunluk göstermektedirler. Araçlar için geliştirilen yaz lastik modelleri yaz aylarında yer alan zemin yapısına göre kuru ve ıslak zeminler için tasarlanmış olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Araç kış lastiği modelleri de yaz aylarının aksine kaygan bir yapıya bürünen yol koşullarına uygunluk sağlaması hedefiyle tasarlanmışlardır. Binek otomobil lastikleri arasında birçok seçenek bulunmaktadır. Tüm mevsim koşullarında uzun ömürlü güvenlik sağlaması hedefiyle geliştirilen lastik modelleri de öne çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Bu lastik modeli kuru ve ıslak frenleme performansıyla kullanıcıların ilgisine sunulmuş bir üründür. Aynı zamanda karlı koşullarda çekiş ve güvenlik ilişkin birtakım testlerden de geçmiştir. Bir diğer öne çıkan özelliği ise ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek güvenlik hedefiyle üretilmiş olmalarıdır. 225 45 r17 lastik tavsiye ve geri bildirimleri de kullanıcıların dikkatini çeken bir başka unsurdur. Alıcılar herhangi bir ürünü almadan önce kullanıcı yorumlarını da takip etmektedirler. Bu nedenle kullanıcı yorumları öne çıkan detaylar arasında yer almaktadır. 225 45 r17 lastik modelleri, kaliteli ve güvenilir ürünler olmaları hedefiyle tasarlanmışlardır. Bunun yanı sıra tüm mevsim koşullarında uzun ömürlü güvenlik hedefiyle tasarlanan 4x4 araba lastik modelleri de dikkat çeken bir başka üründür. Bu lastik modeli yüzeyiyle dikkat çekmektedir. Aynı zamanda sağlam ve eğri kenarlı diş bloklara sahip olan bu araç lastik modeli, kuru yollarda optimum güvenlik sağlamaktadır. Islak yolda tutuşu maksimuma getiren bileşenlere sahip olması nedeniyle de hava sıcaklığının derecesine bakılmaksızın girintiyi sağlayarak esnek bir yapı sunar.

225 45 R17 Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

225 45 r17 lastik modelleri özellikleri içerisinde yer alan 225 45 r17 basınç faktörü de öne çıkan bir unsur olarak belirlenmiştir. Basınç faktörü aracı güvenli bir hale getiren en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle bu araç lastiği modellerinde de beklentiyi karşılamak üzere bir geliştirme yapılmıştır. 225 45 r17 lastik modelleri basınç faktörü dâhil olarak her araç için uygun olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Bunun yanı sıra uzun ömürlü yol hâkimiyeti sağlaması hedefiyle üretilen araç lastik modelleri de dikkat çeken ürünler arasında yer almaktadır. Bu araç lastik modelleri, 4 mevsim için özel olarak geliştirilmiş olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Pilot sport teknolojisiyle donatılan bu ürün sürüş keyfini artırmak için özel olarak dizayn edilmiştir. Bu araç lastiği modeli, üst düzey kontrol ve tepki vermesi hedefiyle tasarlanmıştır. Aynı zamanda sürüş deneyiminin kalitesini artırmak hedefi de bu araç lastik modelinin özellikleri arasında yer almaktadır. Ürünün öne çıkan bir başka özelliği ise aşınmaya karşı korumasıdır. Bu lastik modeli aşındığında dahi yüksek bir frenlemenin yanı sıra yol tutuş performansıyla da öne çıkmaktadır. Aynı zamanda bu ürün güvenlik çıtasını yükseltmesi hedefiyle tasarlanmıştır. Bu araç lastik modelleri rahat ve güvenli sürüşler hedefiyle tasarlanmıştır. 225 45 r17 lastik modelleri için geliştirilmiş olan 4 mevsim özelliğine sahip pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. 4 mevsim 225 45 r17 lastik modelleri, lastik tasarımları açısından da gelişmiş özelliklere sahip olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Aynı zamanda bu lastik modelleri farklı desen seçenekleriyle kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır. Bunun yanı sıra bu desenler, araç lastiğini saran suyun hızlı bir şekilde tahliye edilebilmesini sağlamaktadır. 225 45 r17 lastik modelleri ve aksamları içinde öne çıkan bir başka parça ise 225 45 r17 zincir modelleridir. Zincir kullanımı oldukça önemlidir. Kış aylarında yaşanan yoğun ve sert kar yağışları düşünülerek tasarlanmıştır. Bu zincir modeli kullanıcıların zorlu kış koşullarında bir kaza yaşamasını engellemek amacıyla geliştirilmiştir. Kaymaları önlemesi hedefiyle tasarlanan bu ürünler, kullanıcıların güvenliği odağa alınarak tasarlanmıştır. Siz de bu ve bunun gibi birçok ürünü Trendyol üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.