Fiyat
HDMI
DVI-I
DVI-D
D-Sub (VGA)
HDCP
Mini DisplayPort
DisplayPort
Dahili Hoparlör
3D Desteği
Vesa Uyumluluğu
İşlemci Modeli
Sync Teknolojisi
Tepki Süresi
Garanti Süresi
Hard Disk Kapasitesi
Arttırılabilir Azami Bellek
Bağlantılar
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Curved (Kavisli)
Çözünürlük
Çözünürlük Standartı
Ekran Boyutu
Ekran Kartı
Ekran Kartı Hafızası
Ekran Kartı Tipi
Görüntüleme Teknolojisi
Ekran Yenilenme Hızı
Garanti Tipi
İşlemci Tipi
İşlemci Çekirdek Sayısı
İşlemci Frekansı
Temel İşlemci Hızı (GHz)
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kapasite
Kullanım Amacı
Dokunmatik Ekran
Optik Sürücü Tipi
Panel Tipi
Power Supply
Ram (Sistem Belleği)
Ekran Kartı Bellek Tipi
SSD Kapasitesi
Renk
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
"

23 İnç Monitör

" araması için 2776 sonuç listeleniyor

Yüksek Görüntü Kalitesiyle 23 İnç Monitör Modelleri Trendyol'da!

Özellikle oyun bilgisayarlarında kullanılan ekran boyutu ve özellikleri oldukça önemlidir. Bu özellikler sayesinde daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşama şansınız olacaktır. Sadece oyun bilgisayarlarında değil, görsel tasarım veya çeşitli mühendislik uygulamaları gibi iş alanında kullanılan monitörler de hem kullanım keyfi hem de daha rahat çizimler için oldukça önemlidir. 23 inç ekran modelleri ise ideal ölçüde olan ekranlardır. Çok büyük olup aşırı yer kaplamayan ve çok küçük olup detayları yakalamanızı zorlaştıran modellerden değildir. Bu nedenle kullanıcılar arasında sıklıkla tercih edilen ekran boyları arasındadır. Monitörler içerisinde 23 inç led monitör veya 2K, 4K özellikleri bulunan farklı renk ve tasarımlarla pek çok ürün bulabilirsiniz.

Özelliklerine Göre 23 inç Monitör Modelleri

Özelliklerine Göre 23 inç Monitör Modelleri

Aradığınız boyutlarda pek çok markanın alternatifini bulabilirsiniz. Her marka ve modelin farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler arasında en belirleyici olan özellik ise 23 inch monitör 4K seçenekleri sayılabilir. Gelişen teknoloji ile birlikte 4K ekranlar ile oyun deneyiminizi sanki oyunun içerisindeymiş gibi yaşayabilirsiniz. Aşırı gerçekçi olan 4K modeller en çok aranan özellikler arasında yerini almaktadır. Ayrıca 23 inch 2k monitör ise 4K yerine fiyatları daha değişken olduğu için tercih edilen ekranlar arasındadır. Ekranların özellikleri sadece kalitesine göre değil farklı özellikleri ile de ayrılır. Düz ekran modellerin yanında curved monitör modelleri de bulabilirsiniz. Curved modelleri verevliği olan monitörlerdir ve daha gerçekçi bir görüş yakalamanızı sağlar. Ayrıca ekran yakalama hızına göre farklı alternatifler de sunulmaktadır. 23 inç 144 hz monitör veya daha yüksek seviyelerde yenileme hızına sahip modelleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca listelenen monitörler içinde ergonomik kullanım sağlayan hareket ettirebildiğiniz modellerde bulunmaktadır. Sağa sola çevirme imkanı sunan modellerin yanında yukarı ve aşağı kaydırma özelliği bulunan modellerde vardır. Kullanım alanınıza göre ekranların bu hareket kabiliyeti size büyük avantajlar sunabilir.

23 inç Monitör Fiyatları

23 inç Monitör Fiyatları

23 inç monitör fiyatları değişkenlik göstermektedir. Özellikle yeni teknolojilere sahip ekranlar daha pahalıyken özelliklerinin seviyesi düşük ve daha eski teknolojide olan ürünlerin fiyatı daha farklıdır. Fakat her bütçeye uygun monitör bulmanız mümkündür. Aradığınız özellikleri seçip fiyata göre sıralama yapabileceğiniz gibi bütçe aralığınızı girerek bütçenize uygun özellikte ki ekran modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. 23 inç monitör ölçüleri en çok tercih edilenler arasında olduğu için yerli yabancı pek çok markanın pek çok farklı özelliğe sahip ürünleri bulunmaktadır. Trendyol sayesinde aradığınız monitörü bütçenize uygun fiyatlar ile bulup güvenle satın alabilirsiniz.

En İyi Marka ve Modelleri İle Monitör Seçenekleri Trendyol’da

En İyi Marka ve Modelleri İle Monitör Seçenekleri Trendyol’da

Binlerce 23 inç ekran modelleri içerisinden istediğiniz özelliklere sahip modeli Trendyol ile kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı markalar ve satıcılara ulaşma imkanı tanıyan, fiyat sıralaması veya filtrelemesi yapabildiğiniz aynı zamanda kullanıcı yorumlarını okuyup, ürün deneyimlerini öğrenebildiğiniz özellikler ile aradığınız monitöre sahip olabilirsiniz. Oyun deneyiminizi artıracak fiyat performans ürünleri arasından en beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. Kullandığınız programların keyfini ve kalitesini arttıran monitörler ile iş hayatınızda daha başarılı olma şansını da yakalamış olursunuz.

23 inç Monitör Çözünürlüğü Nasıldır?

Görüntü kalitesi bakımından sıklıkla tercih edilen 23 inç monitörler, farklı amaçlara hitap etmektedir. Söz konusu ürünler oyun severlerin sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alır. 23 inç ekrana sahip monitörler bazı meslek gruplarının da kullandığı ürünlerdendir. Mühendisler, grafik tasarımcılar, mimarlar bahsi geçen monitör türünü sıkça kullanır. 23 inç ürünlerin çözünürlük seviyesi genellikle 4K ve 2K aralığındadır. LED ekranlı 23 inç monitör modelleri de bulunur. Ancak özellikle 4K çözünürlüğe sahip olan modeller, gerçeğe yakın görüntü deneyimi sunmaktadır. Bu bakımdan sözü geçen ekran türü, oyun tutkunları tarafından yoğun ilgi görür. Yeni nesil teknoloji ürünü olan bu monitörler hareketli grafikleri ve canlı renkleri tüm çıplaklığıyla gösterir. 2K çözünürlüklü 23 inç monitörler de yüksek seyir zevki vaat etmektedir. 23 inç monitörlerin piksel seviyelerine göre ekran yenileme hızları da değişiklik gösterir.

23 inç Monitör Farklı Ebatlarda Bulunur mu?

Ekran boyutu, monitörün ölçülerini de belirleyen bir özelliktir. Bu bakımdan almak istediğiniz büyüklükteki ürünü, inç boyutuna bakarak anlayabilirsiniz. Monitör boyutlarının belirlenmesinde ekranın üst köşesinden alttaki tarafına inecek biçimde üçgen çizilir. 23 inç ekranın boyutu ise 58 santimetreye denk düşmektedir. Söz konusu monitör modeli, dikdörtgen ölçülere sahiptir. Bu sayede 23 inç ekranlar her yere kolayca yerleşebilir. Bahsedilen ekran modelinin farklı ebatları bulunmamaktadır. Çünkü 23 inç ekran, aynı zamanda ürünün boyutunu ifade eder. Dolayısıyla 23 inç monitörler, 58 cm ölçüsündedir. Ancak çözünürlük kalitesi bakımından ekstra özelliklere sahip 23 inç ekran monitörler vardır. Sözü geçen ürünler full HD görüntü kalitesi sunabilir. Ayrıca 23 inç ekran monitörlerin hız yenileme özellikleri de farklılık gösterebilir. İhtiyaca ve kullanım amacına göre bahsi geçen monitör modellerinden değişik yenileme hızına sahip olanları tercih edebilirsiniz.

23 inç Monitör Kaç Farklı hz Seçeneklerine Sahiptir?

Bilgisayar donanımındaki en önemli parçalardan biri ekrandır. Özellikle oyuncular, monitör konusunda oldukça titiz seçim yapmaktadır. Photoshop, film ve animasyon, çizim programlarını kullanan meslek grupları için de ekran kalitesi bir hayli önemlidir. Bu noktada 23 inç monitör modellerinin iki farklı türünden bahsedilebilir. Söz konusu ekranların bir kısmı 60 Hz özelliğine sahiptir. Görüntülerde neredeyse hiç gecikme payı bırakmayan 60 hz monitörler, online oyunlar için ideal ürünler olabilir. Bahsi geçen ekran modellerinde saniyede 120 kare işlenir. Ayrıca bu modeller, gözü yormadığı gibi akıcı oyun ve video deneyim yaşatmaktadır. 23 inç monitörler arasında yenileme hızı 60 Hz’den daha yüksek olanlar da bulunur. Özellikle film izlemeyi sevenler ve mimarlık programları kullananlar bu 144 Hz ekranları tercih edebilir. 1920x1080p çözünürlük kalitesine sahip olan 144 hz monitör modelleri, üstün görüntü ve ses deneyimi vaat etmektedir.