placeholder
"

28 İnç - 72 Ekran Tv

" araması için 1137 sonuç listeleniyor

28 İnç Tv (72 Ekran Tv) Modelleri ile Seyir Keyfi

28 inç TV evin her alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz ölçülere sahip bir televizyondur. Salon veya oturma odalarında hem izlemesi keyifli hem de göz yormayan büyüklüğü ile ön plana çıkmaktadır. Trendyol sayesinde almak istediğiniz televizyonun özelliklerine göre filtreleme yaparak daha rahat bir alışveriş yapabilirsiniz. Yeni televizyon alınırken en çok dikkat edilen konu son teknolojiye uyumlu olmasıdır. 28 inç smart TV özellikleri bu konuda sizi tatmin edecek bir modeldir. Smart TV çeşitleri sayesinde cep telefonu, tablet veya bilgisayarınızla rahatlıkla televizyonunuza bağlayabilirsiniz. Ayrıca televizyonunuzu internete bağlayarak film ve dizi izleyebilirsiniz. Hatta tiyatro oyunlarını bile salonunuzdan izlemeniz mümkün olur. Görüntülü konferans yapmanıza, kamera ve telefonunuzdaki videoları aktarmanıza da imkan sunar. 28 inç televizyon seçenekleri LED veya LCD olarak üretilmektedir. 28 inç LCD TV arka aydınlatmada floresan ışık kullanan daha eski bir teknolojidir. 28 inç LED TV ise arka aydınlatma için led teknolojisini kullanır. LED televizyonların görüntü kalitesi LCD televizyonlara kıyasla daha yeni bir teknolojiye sahiptir. Fiyat ve özellikleri mukayese ederek size en uygun 72 ekran televizyon seçeneğini bulabilirsiniz. Televizyon seçmeden önce birçok markayı, fiyatlarını ve özelliklerini detaylı olarak incelemeniz gerekir. Son teknoloji ürünlere sahip olmak için aynı zamanda bu konuda bilgi sahibi olmak da önemlidir.

72 Ekran TV Özellikleri

72 Ekran TV Özellikleri

28 inç TV çeşitlerinin eni 62 cm ve boyu 35 cm olarak üretilir. Verilen ölçüler ekran boyutlarını ifade eder. Bu sebepten evinize yeni bir tv satın almak istediğinizde televizyonun dış çerçevesinin boyutlarını da hesaba katmanız gerekir. Bu sayede TV ünitesine uygun bir model almanız mümkün olur. 28 inch TV genelde her yerde rahatlıkla kullanılan ölçülere sahiptir. Büyük ekran televizyonda film ve maç keyfini seviyorsanız size ve ailenize uyan bir üründür. 28 inç TV uydu alıcılı seçeneği ile televizyonunuza ek bir paket almadan istediğiniz kanalları izleyebilirsiniz. Uydu alıcısı içinde olduğu için kullanımı rahattır. Bu sayede uydu alıcısı için ekstra yer ayarlamanıza geek kalmaz. 72 ekran LED TV modellerini duvara monte ederek kolaylıkla kolayca kullanabilirsiniz. Bu sayede sabit bir yerde olan televizyonunuzun daha şık görünmesini sağlarsınız.

28 İnç TV Fiyatları

28 İnç TV Fiyatları

Televizyon fiyatları belirlenirken özelliklerine ve ekran büyüklüklerine göre değişik kriterler bulunmaktadır. Son model ve son teknoloji televizyonlarla eski teknolojiyi kullanan televizyonların arasında fiyat farkı bulunur. Ayrıca 72 ekran smart TV veya 72 ekran LCD TV olması da 28 inç televizyon fiyatları farklılığını sağlayan bir konudur. Fiyatlara ek olarak özelliklerde kullanıcıların seçimini etkiler, 72 ekran uydu alıcılı TV seçenekleri ise kullanıcılar tarafından çok tercih edilmektedir. Televizyon kullanıcıları pratik olması ve kullanım kolaylığı sebebiyle de bu tarz televizyonları seçmektedir. Televizyon 72 ekran olduğunda göz yormayan ve net görüntü elde edebileceğiniz bir bir model olduğu için rahatlıkla her alanda kullanılabilir.

72 Ekran TV Fiyatları Trendyol’da

72 Ekran TV Fiyatları Trendyol’da

72 ekran TV boyutları, evde kullanım için ideal olan ölçüler arasında yer alır. Kullanıcı olarak daha büyük veya daha küçük ekran tercihi yapmak sizin elinizdedir. Bu sayede ailecek hafta sonları veya akşamları televizyon keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Zevkinize veya bütçenize göre istediğiniz standartları belirleyerek seçim yapabilirsiniz. Trendyol’da sizlerin beğenisine sunulan 72 ekran smart TV seçenekleri ve özelliklerini filtreleyerek inceleyebilirsiniz. Siz de farklı boyut, model ve görsele sahip televizyonlar arasından evinize uygun olanı hemen Trendyol fırsatlarıyla satın alabilirsiniz.