Ekran Boyutu
Çözünürlük
Çözünürlük Standartı
Fiyat
Panel Tipi
Kullanım Amacı
HDMI
İşlemci Modeli
Garanti Süresi
Hard Disk Kapasitesi
Bağlantılar
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Ekran Kartı
Ekran Kartı Hafızası
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Tipi
İşlemci Çekirdek Sayısı
Temel İşlemci Hızı (GHz)
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kapasite
Optik Sürücü Tipi
Ram (Sistem Belleği)
Ekran Kartı Bellek Tipi
SSD Kapasitesi
Fiyat Geçmişi
Renk
Satıcı Tipi
"

32 İnç Monitör

" araması için 2667 sonuç listeleniyor

Kullanışlı 32 İnç Monitör Modelleri Trendyol’da!

Bilgisayarlarda görüntü sağlamak amacıyla kullanılan monitör, sahip olduğu işlevsel yapısıyla oldukça önemli bir parçadır. Bilgisayar kullanan kişilerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda çeşitlenen bu parça, farklı inç özellikleriyle beğeninize sunulur. Sıklıkla tercih edilen 32 inç LCD, LED monitör çeşitleri; günlük kullanımların yanı sıra, oyun oynamak için de ideal olur. Bunların kullanım alanına bağlı olarak bazı farkları bulunur. 32 inch monitör UHD, HD, full HD gibi farklı çözünürlük formatlarında satışa sunulan ürün modelleri, tüm teknik donanımlarıyla müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanır. 32 inch monitör 1920x1080 çözünürlüğü ile oyuncuların beğenisini kazanır. Onlar için önemli kriterlerden biri ise tepki süresidir. 32 inch monitör 1MS tepki süresi ile oyunculara avantaj sağlar. Aradığınız kalitedeki ürün modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

En Beğenilen 32 İnç Monitör Çeşitleri

En Beğenilen 32 İnç Monitör Çeşitleri

Bilgisayarın önemli elemanlarından biri olan monitör, çeşitli özellikler barındırır. Müşteriler kendi ihtiyaçlarına uygun olan modeli tercih ederek ideal bir deneyim elde eder. Monitör 32 inç ürün modelleri, sahip olduğu ölçüyle müşterilerine kaliteli bir görüntü sağlar. Farklı markalar tarafından özenle tasarlanan 32 inch monitör 60HZ, 75HZ, 165HZ, 240HZ’lik yenileme hızı seçenekleriyle satışa sunulur. Standart kullanım için düşük hız, yeterli verimi sağlarken oyuncular için yüksek hızdaki ürünlerin tercih edilmesi avantajlı olur. İyi bir oyuncu olmanın şartlarından birini de iyi ekipmana sahip olmak oluşturur. Oyuncu olmayan kişiler için de 32 inç monitör kaliteli bir görüntü deneyimi sunar. 32 inç PC monitör modelleri, farklı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanır. Pek çok farklı ihtiyaca yönelik tasarlanmış olan 32 inç monitör 2K, 4K, 5K gibi farklı çözünürlük formatlarında üretilir. 32 inç monitör fiyatları ise ürünlerin tüm bu teknik özelliklerine ve kalitesine göre titizlikle belirlenir. Trendyol sayesinde farklı markalarda ve modellerde yüzlerce seçenek arasından dilediğiniz ürünü rahatlıkla seçebilirsiniz.

Farklı Fiyat Avantajlarıyla 32 İnç Monitörler

Farklı Fiyat Avantajlarıyla 32 İnç Monitörler

Kullanım amacına göre farklı klasmanlardaki ürün modelleri tercih edilir. 32 inç 4K monitör modelleri, yüksek çözünürlüğü ve sağladığı görüntü kalitesi ile çokça tercih edilen ürünlerdendir. Özellikle oyuncu monitörlerinde görüntü kalitesi kadar önemli olan pek çok farklı nitelik vardır. Bu nitelikler ürünlerin fiyatlarını artıran ve azaltan etmenlerin başında gelir. 32 inç oyuncu monitörü oyuncuların ihtiyaç duyduğu özelliklere uygun olarak üretilir. Oyun oynarken uygun ekipmanı kullanmanız sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkarır. Oyuncu bilgisayarlarında çokça aranan özelliklerden biri de ekranın yenileme hızıdır. 32 inç 144 HZ monitör modelleri oyuncular için ideal hızı sağlayabilecek potansiyele sahiptir. Böylelikle oyun esnasında performansınızı artırırsınız ve hayalini kurduğunuz başarı koltuğuna oturursunuz. Trendyol üzerinden farklı taleplere uygun olarak tasarlanmış 32 inç 100 HZ, 240 HZ, 144 HZ, 165 HZ monitör modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

32 İnç Monitörlerin Ayırıcı Özellikleri

32 İnç Monitörlerin Ayırıcı Özellikleri

Piyasada farklı çözünürlüğe, görüntü kalitesine ve boyutlara sahip pek çok ürün modeli bulunur. Bunlar arasında ön plana çıkan 32 inç kavisli monitör modelleri, sıklıkla tercih edilir. Şık ve özgün tasarımıyla ilgi gören bu ürünler, müşterilerin beğenisini kazanır. Özellikle yarattığı gerçeklik hissiyle oyuncuların ilk tercihlerinden olmayı başarır. 32 inch monitör 2K, 4K gibi çeşitli çözünürlüklerde üretildiği için müşteriler kendi ihtiyaçları doğrultusunda uygun olan ürüne rahatlıkla ulaşır. 32 inch monitör IPS paneline sahip olduğunda pek çok alternatif ürüne göre daha kaliteli bir görüntü ortaya koyar. Bu durum hem ürün fiyatının belirlenmesinde hem de müşteri tercihlerinde göz önünde bulundurulur. Farklı deneyimlerden faydalanmak isterseniz 32 inch monitör tavsiyelerine göz gezdirebilirsiniz. Aradığınız özelliklerdeki ürüne ulaşmak için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.

32 inç Monitör Kaç cm?

32 inç monitör tasarımları çerçeve çeşitlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 1 inç 2.54 santimetreye karşılık gelir. Bu bilgi ışığında kendi hesaplamalarınızı da yapabilirsiniz. Görüntü alınan panelin ölçüsü 81.28 cm olur. Böylelikle 32 inç monitörün 81 ekran olduğu söylenebilir. Söz edilen ölçü, ekranın bir köşesinden diğerine kadar olan uzaklığı ifade eder. Bu boyut birimi çapraz olarak alınır. Bahsi geçen monitörde dikkat edilmesi gereken husus, 32 inç ölçüsünün görüntü veren panele ait bir değer olmasıdır. Ekranın çerçeve kalınlığının veya inceliğinin bu duruma etkisi yoktur. Tasarımlar arası yaşanan farklılıklar kullanıcıya avantaj sağlamaz. 32 inç olduğu belirtilen her monitörün panel ölçüsü 81.28 cm’e denk olur. Bu değerdeki ekran oldukça geniştir. 32 inç monitör iş, oyun ve günlük kullanım için idealdir. Böylece geniş ekrandan yararlanarak dizi film keyfi yapabilir, çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

32 inç Monitör Ne Kadar Elektrik Harcar?

32 inç ölçüsündeki bilgisayar monitörleri, daha küçük olanlara göre fazla elektrik harcayabilir. Bu durum tamamen normaldir. Artan elektrik harcamasının nedeni, monitör içerisinde yer alan ampullerden kaynaklıdır. Bu cihazlar panele eşit oranda ışık yayabilmek için daha fazla güç sarf eder. Ayrıca monitör ölçüsüne göre aletin içerisinde yer alan ampul sayısı da artar. Ekranın LED veya LCD olması da bu durum üzerinde etkilidir. Panel türleri ampul miktarını doğrudan etkileyen faktörler arasındadır. 32 inç monitörler 50-85 Watt gibi değerlerde elektrik harcayabilir. Dilerseniz satın almak istediğiniz ürünün açıklamalarına da göz atabilirsiniz. Bu sayede markanın ürettiği cihazın harcadığı özel elektrik değerini öğrenmeniz mümkün olur. Harcama planlarınızı belirtilen bilgiler ışığında yapabilirsiniz. 32 inç monitörlerin elektrik tüketimleri markalar arası da değişiklik gösterir. Ayrıca gaming gibi daha özel niteliklerle tasarlanan cihazların harcadıkları enerji miktarında da farklılıklar gözlemlenebilir.

32 inç Monitör Kaç HZ?

32 inç monitörler birbirlerinden farklı HZ değerlerine sahip olabilir. Popüler tercihler genellikle 60 ve üzeridir. 144 HZ monitör edinerek son derece akıcı bir görüntü alabilirsiniz. Bu değer, saniyede ekrana yansıyan kare miktarını gösterir. Dilerseniz daha farklı seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Söz edilen cihazlar bütçe dostu tercihler de sunar. 144 HZ gibi yüksek kare sayısına sahip monitörler genellikle gaming ürünlerindendir. Böylelikle rekabetçi oyunlarda öne geçmek hedeflenir. 60 HZ monitör tercihleri ise günlük ve iş kullanımı için idealdir. Böylece gerekenden fazla masrafın da önüne geçebilirsiniz. 32 inç monitör satın alarak çok daha geniş ekranda, aynı anda birden fazla iş yapabilirsiniz. Hem çalışıp hem de dizi veya film izlemeniz de mümkün olur. 32 inç genişlik ve yüksek HZ değerleri sayesinde detayları kaçırmanız önlenir.