Fiyat
HDMI
Ekran Yenileme Hızı
İşlemci Modeli
Garanti Süresi
Hard Disk Kapasitesi
Bağlantılar
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Çözünürlük
Ekran Boyutu
Ekran Kartı
Ekran Kartı Hafızası
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Tipi
İşlemci Çekirdek Sayısı
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kapasite
Klavye
Kullanım Amacı
Dokunmatik Ekran
Optik Sürücü Tipi
Panel Tipi
Ram (Sistem Belleği)
Ekran Kartı Bellek Tipi
SSD Kapasitesi
Şarjlı Kullanım Süresi
Renk
Satıcı Tipi
"

6 Gb Ekran Kartı

" araması için 5904 sonuç listeleniyor

En İyi 6 GB Ekran Kartları Trendyol’da

Ekran kartı, bilgisayarlara görüntü vermeyi sağlayan bir donanımdır. Bilgisayar modelleriyle satıldığı gibi ayrı olarak da bulunur. Müşterilerin kendi ihtiyaçlarına uygun ekran kartı modellerini bulmaları oldukça önemlidir. Özellikle ekran kartının boyutu ve kapasitesi kişinin isteklerine göre değişir. Kişiler hem uygun fiyatlı hem de ihtiyaçlarını karşılayan bir ürün arayabilir. Kullanım amacına uygun olarak 6 GB ekran kartı tercih edilebilir. Bu ekran kartıyla müşteriler akıllarına gelen çoğu oyunu açabilir ve keyifli vakit geçirebilir. Bunun yanı sıra ekran kartı 6 GB tercih eden kişiler iş yerinde veya günlük hayatlarında kullandıkları birçok programı rahatlıkla çalıştırabilir. İhtiyaçlara göre şekillenen ürünlerin tasarımları da farklılık gösterir. Böylece kendinize uygun modeli ve tasarımı rahatlıkla bulabilirsiniz. Müşteriler tercihlerini özellikle fiyat aralığına göre yapabilir. Aradığınız uygun fiyatlı ekran kartlarını Trendyol’da bulabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Uygun Ekran Kartı Modelleri

İhtiyaçlarınıza Uygun Ekran Kartı Modelleri

6 GB ekran kartları yüksek hızlı bellekler kullanarak akıcı bir oyun deneyimi elde etmenizi sağlar. Bu ürünler kişilerin tercih ettiği bilgisayarın modeline göre değişiklik gösterebilir. Sürekli seyahat edenler, bilgisayarını yanında taşımak isteyenler ve bazı çalışanlar laptop modellerini tercih eder. 6 GB ekran kartı laptop kullananların ihtiyaçlarını karşılayabilir. Alınan ürünün bilgisayarla uyumu önceden araştırılmalı ve kontrol edilmelidir. Seyahat zorunluluğu az bulunan kişiler, oyun oynamayı sevenler ve bazı iş yerleri genellikle masaüstü bilgisayar kullanır. Bunun önemli sebeplerinden biri bu bilgisayarların az ısınmasıdır. 6 GB ekran kartı masaüstü bilgisayarlara da uygun olarak üretilir. Bilgisayarın modeli ve markasına göre seçim yapılması faydalı olur. Trendyol’dan cihazınıza uygun 6 GB ekran kartı sahibi olabilir, oyun veya iş deneyiminizi iyileştirebilirsiniz.

Herkese Uygun 6 GB Ekran Kartları

Herkese Uygun 6 GB Ekran Kartları

Ekran kartları herkesin ihtiyaçlarına uygun farklı modellerde ve hızlarda tasarlanır. Bunlardan biri 6 GB RAM ekran kartı çeşitleridir. RAM, bilgisayarınızın kısa süreli hafızasıdır ve cihazın hızını önemli ölçüde etkiler. Oyunlarınızın hızlı açılması, işlerinizin kısa sürede halledilmesi gibi durumlar RAM’le yakından ilgilidir. Yüksek işlem gücü gerektiren eylemler RAM sayesinde yerine getirilir. Rahat bir bilgisayar deneyimi yaşamak isteyen müşteriler bu ürünleri tercih edebilir. Bilgisayarlarda kullanılan bir başka hafıza türü de DDR’dir. Eş zamanlı hafızaya sahip DDR3 ekran kartı 6 GB kapasitesiyle oldukça hızlı ve verimli bir üründür. Yüksek bir bant genişliğine sahiptir. Bu yüzden, özellikle oyun oynayan kişiler 6 GB ekran kartı DDR3 çeşitlerini tercih edebilir. Farklı modelleri Trendyol ayrıcalığıyla karşılaştırabilir, size ve ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünü bulabilirsiniz.

Bütçenize Uygun 6 GB Ekran Kartı Fiyatları

Bütçenize Uygun 6 GB Ekran Kartı Fiyatları

Birim başına düşen piksel sayısına çözünürlüğü, ekran kartının içindeki parçacıkların hızı ise çekirdek hızını ifade eder. Bu ürünler hem yüksek çözünürlük hem de yüksek çekirdek hızı sağlar. Fan hızı, çözünürlük ve çekirdek hızı gibi faktörler ise bu ürünlerin fiyatını etkiler. Bunun yanı sıra 6 GB ekran kartı fiyatları ürünün modeline, tasarımına ve bilgisayarla uyumuna göre de farklılık gösterebilir. Trendyol her ihtiyaca ve her bütçeye hitap eden ürünler sunar. Bu zengin ürün seçenekleri arasından istediğinizi tercih edebilir, güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Fiyatları etkileyen unsurlardan biride bit durumudur. Bilgisayarların grafik işlemcisi ve belleği arasındaki iletişim yoluna bit adı verilir. 6 GB 256 bit ekran kartı iyi bir oyun ve FPS deneyimi sunar. Bunun yanı sıra 6 GB 192 bit ekran kartı da mevcuttur. Bu durum fiyatların değişkenlik göstermesine sebep olur. 256 bit bir ekran kartı güçlü performansıyla öne çıkar. Trendyol üzerinden aradığınız ekran kartı modeline avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.