Fiyat
HDMI
DVI-I
DVI-D
D-Sub (VGA)
HDCP
Mini DisplayPort
DisplayPort
Dahili Hoparlör
3D Desteği
Vesa Uyumluluğu
Sync Teknolojisi
Tepki Süresi
Garanti Süresi
Curved (Kavisli)
Çözünürlük
Çözünürlük Standartı
Ekran Boyutu
Görüntüleme Teknolojisi
Ekran Yenilenme Hızı
Garanti Tipi
Kontrast
Kontrast
Kullanım Amacı
Dokunmatik Ekran
Panel Tipi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

60 Hz Monitör

" araması için 817 sonuç listeleniyor

Yüksek Görüntü Kalitesiyle 60 Hz Monitörler Trendyol’da

Teknolojinin ilerlemesi ile bilgisayar kullanımı oldukça artmıştır. Küçük büyük her işletmenin en azından bir adet bilgisayarı bulunur. İşletmelerin yanı sıra kişilerin şahsi bilgisayarları da vardır. Masaüstü bilgisayarları kullanabilmek için ise monitör gereklidir. 60 hz monitör çeşitleri sıklıkla tercih edilirler. Hem iş hem kişisel kullanım için optimum performans verirler. 60 hz değeri, monitörün ekranının saniyede 60 kere tazelendiği anlamına gelir. Yani 1 dakikada 3600 kere ekrandaki görüntü yenilenir. Bu ekran tazeleme seviyesi birçok durum için yeterlidir. Fotoğrafçılık, video editörlüğü gibi bazı spesifik işler haricinde 60 hz değeri tatmin edici performans verir. Ekran tazeleme hızının yanı sıra görüntü çözünürlüğü de önemlidir. Trendyol’daki 2k, 4k, 8k 60hz monitör çeşitleri arasından dilediğinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Oyuncular İçin 60 Hz Monitörler

Oyuncular İçin 60 Hz Monitörler

Oyuncular için bilgisayarın donanım parçaları çok önemlidir. Her bir parçadan yüksek performans almaları gerekir. Özellikle iyi bir monitör ile rakiplerinin önüne geçerler. Rekabetçi oyunlarda donanım avantajına sahip olarak oyuna bir adım önde başlayabilirsiniz. Düşük gecikme süresine sahip ekran ile rakiplerinizi ilk siz görebilirsiniz. 60 hz 1 ms, 5 ms monitör seçenekleri neredeyse 0 gecikmeye sahiptir. Bu durum size oldukça büyük bir avantaj sağlar. Online oyunların yanı sıra offline oyun oynamayı tercih eden oyuncular için de monitör tercihi önem arz eder. Büyük ve popüler offline oyunların inanilmaz grafik kalitesini yaşayabilmek için kaliteli bir ekrana ihtiyaç vardır. Bazı üst seviye grafiğe sahip oyunlar atmosferi ile adeta oyuncuyu büyüler. Yüksek görüntü kalitesi ile bu durum gerçekleşir. Ayrıca 60hz monitor 120 fps ile oldukça akıcı bir oyun deneyimi yaşarsınız. Ekranda saniyede 120 kare işlenmesi ile birçok oyuncu adeta kendini oyun içerisinde hisseder. Oyunculara özel yüksek performanslı monitörleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

60 Hz Monitörler Profesyonel Kullanımı

60 Hz Monitörler Profesyonel Kullanımı

Birçok iş kolunda bilgisayarlardan faydalanılır. Bazı alanlarda ekstra kaliteli donanım parçaları kullanılması gerekir. Özellikle fotoğraf ve video alanında çalışan işletmelerde kaliteli monitör kullanımı gereklidir. Renkleri doğru alabilmek için yüksek teknolojiye sahip ürün tercih edilir. Saniyede 60 kere ekran tazeleyen monitörler göz yormaz. 1080p 60hz monitor gibi yüksek çözünürlüğe sahip modeller profesyonel kullanım için vazgeçilmez ürünlerden biridir. Görüntü kalitesinin yanı sıra monitör boyutu da önemlidir. Yeterince büyük olmayan ekranla çalışmak kişiyi zorlayabilir. 24 inç 60 hz monitör gibi büyük ekranlar ile kolaylıkla çalışabilir. İhtiyaca göre 24 inçten büyük ekranlı modeller tercih edilebilir. Bu kaliteli monitörler birçok işletme tarafından tercih edilir. Trendyol’da bulunan onlarca farklı model arasından ihtiyacınıza uygun olanı sipariş edebilirsiniz.

Farklı Kullanım Alanları ile 60 Hz Monitörler

Farklı Kullanım Alanları ile 60 Hz Monitörler

Monitörler, kişisel ve profesyonel olarak birçok yerde kullanılır. Ana ekran olarak tercih edilebilecek monitör 60 hz modelleri, ikinci ekran olarak da tercih edilebilir. Özellikle yazılım gibi yüksek bilgisayar kullanımı gerektiren alanlarda çalışan şirketlerde yazılımcılar ikinci ekran olarak tercih eder. Bu sayede işler oldukça hızlanır. Monitörler sıklıkla bilgisayarla beraber kullanılsa da oyun konsolları gibi farklı araçlarla da kullanılabilir. Oyun konsolu tercih eden oyuncular için yüksek kaliteli monitörler önemlidir. 60 hz monitör fiyatları ürünün ekran boyutu, çözünürlüğü gibi özelliklere göre değişir. Trendyol'un geniş satıcı ve ürün yelpazesi ile müşterilerine onlarca farklı seçenek sunar. Ayrıca sıklıkla yapılan indirimler ile müşterilerini memnun eder. Trendyol'dan monitör modellerine ve yorumlarına bakarak tam aradığınız ürünü bulabilirsiniz.