trendyol.com Hakkında

trendyol.com Nedir?

trendyol.com seçkin markaları, üyelerine özel fiyatlarla sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. trendyol.com'a üye olmak tamamen ücretsizdir. trendyol.com üzerinden satılan tüm ürünler, o markaya ait ürün kataloğunda yer alan orjinal ürünlerdir. trendyol.com, T29 Testi’nden geçen seçkin markaların sınırlı sayıdaki ürünlerini, belirli bir süre için %90'a varan indirimlerle üyelerine sunar. T29 Testi, ürünlerin ve markaların kalite/güvenirliliği test edildikten sonra siteye eklenmesi için yapılan bir testtir. trendyol.com’ da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

trendyol Blog Nedir?

trendyol.com blog moda, stil, trendler, lifestyle, dekorasyon gibi konularda yenilikleri takip edebileceğiniz, trendyol.com'un kurumsal moda blogudur. trendyol.com blog, sitede satışa sunulan markalar ile de detaylı bilgiler verirken aynı zamanda kişisel alışveriş danışmanınız olarak da çalışır.

Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?

trendyol.com’ da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. trendyol.com'da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

Satılan ürünler orjinal mi?

trendyol.com aracılığıyla satılan tüm ürünler, markaların ürün kataloğunda yer alan orijinal ürünlerdir.

Fiziki mağazanız var mı?

Fiziki mağazamız bulunmamaktadır, sitemizden tüm ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

T29 testi nedir?

T29 Testi siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve seçkin markaları ve en iyi ürünleri sunmak amacıyla, ürünlerin kalite ve güvenilirliği test edildikten sonra siteye eklenmesi için yapılan bir testtir.

Gizlilik politikanız nedir?

Gizlilik politikamıza bu adresten ulaşabilirsiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında Aydınlatma Metni'ne nereden ulaşabilirim?

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında Aydınlatma Metni'mize bu adresten ulaşabilirsiniz.
E-posta Destek En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır
Canlı Yardıma Bağlan Hafta içi: 08:30-17:30 Hafta sonu: 10:00-17:00
Destek Hattı : 0 212 331 0 200 Hafta içi: 08:30-24:00 Cumartesi: 10:00-24:00 Pazar: 10:00-17:00
Yukarı Çık