Popüler Sorular

Nasıl Elite olurum?

Son 6 ayda 1,000 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerimiz Trendyol Elite avantajlarından faydalanmaya başlar. Kriterleri karşılayan üyelerimize e-mail aracılığıyla bilgi verilir. Elite üye olabilmek için ücret ödenmemektedir.

Elite’in ayrıcalıkları nelerdir?

Elite üyeler tüm siparişlerinde kargo bedava, seçili butiklerde özel indirim ve Trendyol Elite Müşteri Hizmetlerinden yararlanırlar.

Kredi kartımı nasıl kaydederim?

Ödeme aşamasından hemen sonra kredi kartı bilgilerinizi güvenle kaydedebilir ve sonraki siparişlerinizi çok daha hızlı tamamlayabilirsiniz.

Fiziki mağazanız var mı?

Fiziki mağazamız bulunmamaktadır, sitemizden tüm ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Kargom ne zaman ulaşır?

Vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız ürüne ait kampanyanın sona ermesini takip eden, ortalama 10 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.

İndirim Kuponlarımı nasıl kullanabilirim?

trendyol.com sitesinde, sipariş verme işleminizin ödeme aşamasında, ödeme bilgilerinin altında "İndirim Kuponları (Ekle)" butonu yer almaktadır. Bu butona tıklayarak kullanmak istediğiniz indirim kuponunu seçebilirsiniz. Bir siparişinizde en fazla 1 adet indirim kuponu kullanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlandığım bir siparişte iptal ya da iade yaparsam kampanya iptal olur mu?

Butiğe özel kampanyalarda, kampanya sadece ilgili butiğin içinde yer alan ürünler için geçerlidir. Kampanyadan yararlanılmış bir siparişte, iptal ya da iade gerçekleştirildiği takdirde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptali gerçekleşmez. İlgili kampanyanın butiğinden satın almış olduğunuz ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur ve ücret iadesi kampanyanın iptali göz önünde bulundurularak yapılır.
E-posta Destek En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır
Canlı Yardıma Bağlan Hafta içi: 08:30-17:30 Hafta sonu: 10:00-17:00
Destek Hattı : 0 212 331 0 200 Hafta içi: 08:30-24:00 Cumartesi: 10:00-24:00 Pazar: 10:00-17:00
Yukarı Çık