Yıldızlı Ürünler
Enerji Sınıfı
Isıtma Kapasitesi
Soğutma Kapasitesi
Enerji Sınıfı - Soğutma
Fiyat
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Kurulum Gerekli mi?
Renk
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Özellik
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

A+++ Klima

" araması için 7157 sonuç listeleniyor

A+++ Klima Modelleri ile Enerjiden Tasarruf Sağla

Klimalar elektrik enerjisi kullanarak sıcak yaz günlerini serinletirken soğuk kış günlerini sıcacık bir hale getiren teknolojik ürünlerdir. Günümüzde her mekan için özel olarak tasarlanmış, farklı tip, renk ve modelde, farklı bütçelere uygun birçok klima çeşidi bulmak mümkündür. Elektrik enerjisi ile çalışan klimaların farklı enerji sınıfları ve enerji tasarruf modları vardır. Enerji sınıflarına göre elektrik enerjisi tüketen klimalar farklı çeşitlere ayrılır; A+++ klima enerji tüketimi sınıfı çok düşük bir enerji tüketimi yaptığı için hem para tasarrufu yapmanıza yardımcı olur hem de ekosistemi ve çevreyi korumayı amaçlar. Birçok teknoloji firması, farklı modellerde ve boyutlarda klima üretimi yapmaktadır.

A+++ Klima Enerjisi

A+++ Klima Enerjisi

Duvar tipi A+++ 9000 btu klimalar bir duvara monte edildikleri için hareket ettirilemezken mobil A+++ 12000 btu klimalar mekanın içinde kolaylıkla yerini değiştirebileceğiniz klimalardır. Duvar tipi klimalar genellikle ev gibi küçük mekanlarda tercih edilirken kule tipi, salon tipi, kaset tipi ve tavan klimalar daha geniş ve büyük mekanlarda tercih edilir. Alacağınız mekanın büyüklüğü klimayı seçerken dikkat etmeniz gereken özelliklerdendir. Evlerde kullanılan klimalar genellikle duvar tipi klimalardır. A+++ inverter klimalar hassas sıcaklık kontrolüne ve tasarruflu güç tüketimine sahiptir. Split A+++ ısıtma klima modelleri ortamın hem soğumasını hem de ısınmasını sağlayabilen klimalardır.

A+++ Klimaların Özellikleri ve Çeşitleri

A+++ Klimaların Özellikleri ve Çeşitleri

Klima seçerken dikkat edilmesi gereken özelliklerden birisi klimanın BTU’sudur. BTU, klimanın bir saat boyunca ortama verdiği enerji miktarını etkileyen bir enerji birimidir. Kullanacağınız mekanın büyüklüğüne göre 7000 Btu/h ila 55000 Btu/h arasında seçim yapabilirsiniz. Portatif ve işlevsel ürünler olan mobil klimalar, tekerlekleri sayesinde kullandığınız mekanın içinde yerini dilediğiniz gibi değiştirebileceğiniz ürünlerdir. Diğer klimalara göre daha küçük mekanlarda kullanılmak için tasarlanmışlardır. Mobil klimaların güçleri 7000 Btu/h ila 24000 Btu/h arasında değişiklik gösterir. Ev tipi klimalar, duvara montelenecek şekilde tasarlanmış olup diğer klima çeşitleri gibi uzaktan kumanda ile kontrol edilebilirler. A+++ klima modelleri, tavan arası boşluğa gizlenebilen ve hem ısıtmayı hem soğutmayı sağlayabilen klimalardır, merkezi ısıtma sistemlerinde sıklıkla kullanılırlar. A+++ klima çeşitleri geniş mekanlarda tercih edilir. Genelde ısınmayı sağlamak için kullanılan infrared ısıtıcılar, kızılötesi ışınlar yayarak ısı veren ürünlerdir. Teras, balkon gibi açık mekanlarda sıklıkla kullanılan bu ısıtıcılar genellikle ayaklı ve kule tipidir. Sıcak yaz günlerinde serinletmeyi amaçlayan tavan vantilatörleri ise evinizin dekorasyonuna göre seçebileceğiniz renklerde ve avizeli seçenekleri ile mevcuttur. Tavan vantilatörleri genelde küçük mekanlarda tercih edilir. Ayaklı vantilatörler sıcak ve nemli günleri serinleten ve ferahlatan ürünlerdir. Isıtıcı, iyonizer, soğutucu ve su buharlı gibi özellikler içeren ve farklı fiyat aralıklarında birçok model ve marka ayaklı vantilatör vardır.

A+++ Klima Fiyatları

A+++ Klima Fiyatları

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte klima tasarımlarında ve kullanımlarında da işinizi kolaylaştıracak birçok özellik vardır. Uzaktan Wi-Fi aracılığı ile markaların oluşturduğu uygulamalar sayesinde klimanızı evde yokken dahi kontrol edebilirsiniz. Evinize gelmeden açtığınız klima sayesinde, eviniz istediğiniz sıcaklığa ya da soğukluğa gelir. Klimalar elektrik enerjisi tüketimi yaparak çalışan elektronik ürünlerdir. Enerji tüketimini en az yapan modelleri seçmek hem ekosisteme hem bütçenize katkı yapmanızı sağlar. Birçok klima markası, en güçlü soğutma ve ısıtma sistemine sahip klimaları tasarlarken klimanın minimum seviyede enerji tüketmesini de göz önünde bulunmuştur. Genel olarak mekanların ısıtılması ve soğutulmasında klimalar tercih edilse de vantilatörler, quartz ısıtıcılar, infrared ısıtıcılar da tercih edilir ve farklı modellere ayrılır. Siz de A+++ ısıtıcı ve soğutucu ürünlerinin fiyatlarını, modellerini, özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. 24000 btu a+++ klima fiyatları, 12000 btu a+++ klima fiyatlarını sayfamızdan bulabilirsiniz.

A +++ Klima Var mı?

Klima, yaz günlerinde sıcaktan bunaldığınızda ve soğuk kış aylarında odayı ısıtmak amacıyla tercih edilir. Bu çift taraflı fayda sağlayan ürünler, elektrik enerjisi kullanan teknik cihazlar arasında bulunur. Birbirinden farklı evler için özel olarak tasarlanan klimalar; stil, renk ve model açısından farklılık gösterebilir. Klimalar arasından özellik ve modele göre çeşitli bütçelere uyacak şekilde klima mevcuttur. Elektrikle çalışan bu cihazlar, çeşitli enerji derecelerine ve tasarruf modlarına sahiptir. Evin ya da ofisin büyüklüğüne göre farklı modellerini tercih edebileceğiniz klimaların elektrik enerjisi tüketen enerji sınıfları bulunur. Bu ürünler arasında yer alan A+++ enerji sınıfı klimalar, elektrikten tasarruf etmenize imkân tanır. Bu sebeple A+++ klima vardır ve çok az enerji tüketerek çevreyi korur. Enerji tasarrufu üst seviyelerde olan bu tip klimalar sayesinde elektrik masrafını da düşürebilirsiniz.

A +++ Klima Kaç Btu Olur?

Klimaların BTU derecesi, satın alırken incelenmesi gereken unsurlardan arasında yer alır. BTU, British Thermal Unit açılımına sahip bir İngiliz biriminin kısaltılmış hâlidir. BTU/h terimi, klimanın saatte ortamdan taşıdığı ısının değerini belirleyebilmek adına hesaplanır. Yani 1 litre su sıcaklığını 1 fahrenayt yükseltebilmek için gerekli olan enerji miktarına 1 BTU adı verilir. Pek çok donanımlı şirket tarafından üretilen çeşitli tip ve boyutlarda klimalar bulunur. Yaşam alanının büyüklüğüne göre 7000 ile 55000 BTU/h arasındaki klimalardan seçim yapabilirsiniz. Salon ya da büyük odalara klima almak istiyorsanız A+++ 12000 BTU modellerine bakabilirsiniz. Klima, aldığınız yerin metrekaresine göre farklı BTU'larda seçilebilir. Ayrıca sizin için yeterli olan klimanın farklı renk seçeneklerine bakabilirsiniz. Bununla birlikte sessiz çalışma prensibine sahip bir klima istiyorsanız genellikle A+++ 18000 BTU modellerine göz atabilirsiniz.

A +++ Klima Ne Kadar Elektrik Harcar?

A+++ dereceli inverter klimalar, çevreye ve doğaya saygılı oldukları için hassas sıcaklık kontrolü ve düşük güç kullanımı olanaklarına sahiptir. Ayrıca split A+++ ısıtmalı klimalar da kullanıldığı ortamda ısıtma ve soğutma işlemlerini yapar. A+++ enerjiye sahip olan klimalar güç kaybının önüne geçer. Bu klimalar sayesinde elektrikten tasarruf etmenin yanı sıra az enerji tükettiğiniz için ekolojik dengeye de zarar vermeden ürünü kullanabilirsiniz. A+++ özelliğe sahip olan klima fiyatı her bütçeye göre uyum sağlar. A+++ modeller gibi enerji kullanımı düşük ürünleri tercih ederek hem çevreye hem de cüzdanınıza katkıda bulunabilirsiniz. Ev ya da ofis gibi yaşam alanlarına alacağınız klimalarda güçlü soğutma ve ısıtma sisteminin yanı sıra ürünün enerji kullanımını da dikkate almalısınız. Yaz ve kış aylarında kullanabileceğiniz modellere sahip olan A+++ klima çeşitleri arasından size en uygun olanını kullanacağınız yerin büyüklüğüne göre seçebilirsiniz.