"

A4 Tech

" araması için 225 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
A4 TechKulaklık Standı
80,00 TL
50 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

A4 Tech

1987’de Tayvan’da kurulan A4 Tech, geliştirdiği bilgisayar donanımı ve aksesuarlarıyla lider markalar arasında yer alıyor. A4 Tech mouse, klavye, web kamerası, kulak üstü kulaklık ve mikrofon gibi bilgisayar donanımları ve aksesuarları tasarlayıp üretiyor.

Maksimum Konfor, Sessiz Tıklama ve Üstün Batarya Tasarrufu

Kablolu ve kablosuz seçenekleri ile maksimumu konfor ve destek sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Ergonomik tasarımı ile sağlam kavrama imkanı sunuyor ve bu sayede kullanım sırasında elinizin kaymasını önlüyor. Dört yönde çalışan ve toz tutmayan tekerleği ile üstün bir mouse kalitesi sunuyor.

A4 Tech mouselar özgün tasarımları, sportif görünümü ve zengin renkleri ile bilgisayarınıza hoş bir görünüm kazandırıyor. Ergonomik yapısı ile elinize tam oturan mouselar çalışırken ve internette gezinirken rahat bir kullanım imkanı sağlıyor.

A4 Tech mouse, sessiz tıklama özelliği sayesinde çalışırken konsantrasyonunuzu bozmuyor. Geliştirilmiş 2,4 GHz wireless özelliği ile 10-15 metre mesafede bile kuvvetli bir bağlantı imkanı sunuyor. Nano alıcısıyla gecikme olmadan ve bağlantı sorunları yaşamadan rahatça çalışabilmenize olanak sağlıyor. Kablosuz A4 Tech mouse, ayarlanabilen güç koruma özelliğine sahiptir kısa sürede kendini uyku moduna alarak 12 aya kadar dayanabilen batarya ömrü sunuyor.

Şık Tasarımlar ve Konforlu Kullanım ile A4 Tech Klavyeler

A4 Tech klavye, şık tasarımları ve rahat kullanımıyla öne çıkıyor. Ekstra ince yapıları ile oldukça az yer kaplıyor ve yüksekliği ayarlanabiliyor. Lazerle işlenmiş klavye tuşları, uzun süreli kullanımda bile silinmiyor ve görünümünü kaybetmiyor.

Akıllı arka ışıklarla desteklenmiş klavyeler, düşük ışıklı ortamlarda bile rahat bir klavye deneyimi sunuyor. Ayarlanabilir yükseklik özelliğiyle kişisel tercihlerinizi daha iyi karşılıyor. Tek tuşla erişebileceğiniz kısayollar sayesinde kolay ve kullanışlı fonksiyonlar sunan A4 Tech klavye, çalışmanızı kolaylaştırıyor. Kenarları yuvarlatılmış rahat tuşları ile bilgisayar başında geçen uzun çalışma saatlerinde dahi parmaklarınızı rahatsız etmiyor.

Oyuncular için özel üretilmiş klavyeler, özel tuşları ile daha hızlı ve rahat bir oyun deneyimi sunuyor. Ergonomik yapısıyla uzun süreli kullanımda bile rahatsızlık vermeyen A4 Tech klavye, oyun keyfinizi bir üst seviyeye taşıyor.

1080p Çözünürlükte Web Kamerası Deneyimi

1080p çözünürlüğe sahip A4 Tech web kamera, gürültü önleyici teknolojiye sahip dahili mikrofonları sayesinde ailenizle ve arkadaşlarınızda görüşmeleriniz için daha etkin bir kullanım sağlıyor. Üstün keskinlik ve görsel kalitesi ile A4 Tech kamera, 30 fps’e kadar gerçek HD kalitesini yakalamayı mümkün kılıyor. Yansımayı önleyerek parlak görseller ve canlı renkler yakalamanızı sağlayan kameralar, 16 megapiksel çözünürlük ile düşük ışık seviyelerinde dahi en iyi görüntü kalitesini sunuyor.

A4 Tech kamera, küçük yapısı ve modern tasarımıyla hoş bir görüntüye sahip. Yüksek çözünürlükleri ile kaliteli bir görüntü ve keyifli bir sohbet sağlayan A4 Tech web kamera, tak kullan özelliği ile kurulum gerektirmeden kolayca kullanılabiliyor.

Üstün Ses Kalitesi ile A4 Tech Kulaklıklar

Mükemmel ses kalitesi ile öne çıkan A4 Tech kulak üstü kulaklıklar, online görüşmelerinizde ve çalışırken daha rahat bir kullanım sağlıyor. Ayarlanabilir baş bandı sayesinde kişiselleştirme imkanı sağlayan kulak üstü kulaklıklar, kancaları ile bilgisayarınızın kenarına kolayca asılabiliyor.

Kulaklıkların yumuşak sünger kısımları, dışarıya ses sızdırmayarak çevrenizdekileri rahatsız etmiyor ve süngerler çıkarılıp yıkanılabiliyor. Kablosu, dolanmayı önleyecek şekilde tasarlanmıştır, bu sayede daha dayanıklı bir yapıya sahip oluyor ve daha uzun süre kullanım ömrü sunuyor.

A4 Tech web kameralar, mouse’lar, klavyeler, kulaklıklar ve oyuncu klavyesi ürün çeşitleri ile her ihtiyaca uygun elektronik ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz. A4 Tech bilgisayar yan donanımları ve aksesuarlarını kampanyalı fiyatlarıyla Trendyol’dan hemen satın alın.