"

ABC

" araması için 81 sonuç listeleniyor

ABC

Temizlik ürünleri söz konusu olduğunda başta ev kadınları olmak üzere herkesin aklına ilk gelen isimlerden biri olan ABC, hem Türkiye’de hem de bölge ülkelerinde en çok tercih edilen temizlik malzemelerine imza atıyor. 1972 yılında kurulan ve 1974 yılından itibaren deterjan ana ham maddesi üretimine başlayan ABC deterjan imalatını ise 1985 yılından bu yana sürdürüyor. Temiz bir dünya hedefiyle tüketicilerin yaşam kalitesini artıracak çözümler sunan marka, geniş ürün gamıyla evdeki tüm temizliğin ABC ürünleriyle tamamlanabilmesini mümkün kılıyor. Ürün yelpazesini; çamaşır bakım, bulaşık bakım, sıvı sabun ve sert yüzey bakım şeklinde dört ana grupta toplayan ABC, kullanıcıların temizlikteki en büyük yardımcısı hâline geliyor.

ABC Deterjan Çeşitleriyle Çamaşırlar Tertemiz

ABC sıvı deterjan ve ABC matik deterjan çözümleri, kullanıcıların zorlu çamaşır lekeleriyle savaşlarında onların en önemli yardımcısı oluyor. Kullanımı kolay ambalajları ve ihtiyaçlara uygun ölçüleriyle beğeni toplayan ürünler, çamaşırların yapılarını da koruyor. 1,5 ile 8 kg arasında değişen ambalaj ağırlıklarıyla renkli ve beyazları kusursuz şekilde temizleyen ABC matik deterjanlar ise klasik deterjanlardan vazgeçemeyenlere sesleniyor. Çamaşırlarını elde yıkamak isteyenler için de çözüm sunan ABC, soda etkili ve çiçek kokulu deterjanlarıyla öne çıkıyor.

Çamaşırlarına bahar ferahlığı ve yumuşacık doku kazandırmayı hedefleyenleri ise ABC yumuşatıcı modelleri karşılıyor. Dermatolojik olarak onaylanan yumuşatıcılarıyla bebek giysilerini yumuşatırken miniklerin cildini tahriş etmeyen ürünlerin hassas formda olanları, boya içermiyor. Az oranda yumuşatıcı kullanarak çok miktarda çamaşırı yumuşacık hâle getirmek isteyenler, tercihlerini ABC konsantre yumuşatıcılardan yana yapıyor. Çamaşırlarıyla birlikte çamaşır makinelerini de korumayı arzu edenler, markanın geliştirdiği kireç önleyicileri alışveriş listelerine ekliyor.

ABC Bulaşık Deterjanı ve Sıvı Sabunlarıyla Gelen Temizlik

Bulaşık makineleri, son yıllarda mutfakların vazgeçilmezi olsa da tencere ve tabaklara yapışmış yemekler, kurumuş yağ lekeleri gibi bulaşık makinelerinin üstesinden her zaman gelemeyeceği durumlar için ABC, birbirinden başarılı çözümler sunuyor. Güçlü formülleri sayesinde az miktarda kullanılarak hedeflenen sonucun alınabilmesini sağlayan ABC bulaşık deterjanları, tercih edilen ürünün gramajına göre binlerce tabağın tek ambalajda yer alan deterjanla yıkanabilmesini mümkün kılıyor. 685 gram ila 4 kilogramlık ambalajlarda satışa sunulan deterjanlar, limon, portakal ve fesleğen gibi hoş kokularla zenginleştiriliyor.

Kişisel bakım ve el temizliğine önem veren tüketicilerin beğenerek kullandıkları ABC sıvı sabun çözümleri de etkili temizlik sağlıyor. Defne özlü, bal-süt karışımlı, gül buketi kokulu ve daha birçok ürünle kullanıcıları memnun eden ABC, 2 ve 3,5 litrelik yedek şişelerinin yanı sıra hemen kullanılabilir pompalı çözümleriyle dikkat çekiyor.

Evlerde ve İş Yerlerinde Yüzey Temizliğini ABC’ye Bırakın

Sert zeminlerin temizlenmesini sağlayarak evlerde ve iş yerlerinde değerlendirilebilen ABC yüzey temizleyici modelleri, farklı yüzeylerde maksimum temizlik isteyenlerin ilgisini çekiyor. Yüzey temizliği ve lekeli çamaşırların yıkanması esnasında değerlendirilebilen ABC çamaşır suyu çeşitleri, özel formülleriyle lekelere meydan okuyor. Lavanta, bahar, klasik kokulara sahip olan ürünler, 1 ila 4 kilogramlık ambalajlarla kullanıcılara sunuluyor. Markanın ultra çamaşır suyu çözümleri ise daha güçlü yapılarıyla öne çıkıyor ve ekstra hijyen sağlıyor.

Yer temizliğinde kullanmak üzere yüzey temizleyici arayan tüketicilere mükemmel parlaklık vadeden pek çok ürün sunan ABC; banyo ve tuvalet temizliğinde değerlendirilebilen sıvı kremler, yüzeylerde kullanılabilen Arap sabunu ve yüzey temizleyicilerle takdir topluyor. Ayrıca cam ve ayna gibi yüzeyler de markanın cam temizleyicileriyle parlak ve temiz hâle getirilebiliyor.

İhtiyacınız olan temizlik ürünlerini hem pratik bir şekilde hem de bütçenizi zorlamadan edinmeyi istiyorsanız, ABC’nin tüm ürünlerini, Trendyol’un avantajlı fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık