Abercrombie

Dünyaca tanınan bir marka olan Abercrombie Amerika kökenlidir. 1892 yılında kamp ve spor ürünleriyle faaliyete geçen Abercrombie günümüzde daha geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Gençlere özgü koleksiyonlarıyla dikkat çeker. Pantolon çeşitleriyle şık ve rahat giyimi ön plana çıkarır. Özel t-shirt tasarımları, casual kıyafet seçenekleri, şık ceket ve mont modelleriyle beğeni toplar. Dünyaca tanınan marka Abercrombie, modanın trendlerine de ayak uydurur. Vintage tarzdaki gömlek, sweatshirt modelleriyle göz doldurur. Amerikan başarısı ve erkeksiliğin sembolü olan Abercrombie Fierce, markanın ilk parfümü olarak bilinir. 2002 yılında piyasaya çıkan bu parfüm, en çok satan erkek parfümleri arasında yer alır. Günümüzde en çok tercih edilen parfümlerinden biri olan Abercrombie and Fitch First Instinct Blue Man, cesur erkeklerin tercihidir. Maceracı özelliği ile ön plana çıkan Abercrombie First Instinct Blue Man, baharatlı notalar ile taze notaların birleşiminden oluşur.

İki kişinin dünyalarının birbiriyle çarpışması anından ilham alınarak tasarlanan Abercrombie and Fitch, kadınlar için de enfes kokular ortaya çıkartır. Feminen ve tutkulu kadınların tercihi olan Abercrombie First Instinct, yabani portakal çiçeği ve sıcak amber içerir. Rahatlatıcı ve iyi hissettirici özelliği ile ön plana çıkar. Sarmalayıcı ve duygusal kokular arıyorsanız Abercrombie parfüm ile aradığınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Abercrombie parfüm ve vücut losyonu setlerini alarak markanın ürettiği her iki üründen de faydalanabilirsiniz. Vücut losyonları da parfümleri gibi hoş kokulara sahiptir. Cildin güzel kokmasına yardım eder. Kötü kokulardan arınmak ya da etrafa hoş kokular yaymak için Abercrombie markalı parfüm ve vücut losyonlarını tercih edebilirsiniz.

Abercrombie Parfüm Niçin Tercih Edilir?

Kalıcılık ve koku olarak tatmin edici düzeyde parfümler sunan Abercrombie, hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmezidir. Genel kullanım amacı, kötü kokuları engellemek ve vücudun güzel kokmasını sağlamak olsa da, Abercrombie şişe tasarımlarıyla da dikkat çeker. Kadın ve erkeklere özel olarak tasarlanan Abercrombie parfüm, zarif şişe görüntüsüyle kişisel beğeninizi kazanabilir. Her cilt tipine ve günlük kullanıma uygun olarak üretilen Abercrombie parfüm, rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Mistik olarak romantik duygulara sahip olan aşıklara güzel enerjiler vermek için kullanılabilir. Ayrıca Abercrombie vücut losyonları sayesinde istenilen cilt yumuşaklığı elde edilebilir. Kadın ve erkeklere göre tasarlanan Abercrombie losyonlar ile günlük bakımınızı yapabilmeniz mümkündür. Parfümünüzü vücut losyonu ile birlikte kullanabilirsiniz.

Kokusu hemen kaybolan parfümlerden bıktıysanız Abercrombie parfüm çeşitleriyle tanışabilirsiniz. Tüm çeşitlerinde kokular kalıcılığını uzun süre boyunca koruyabilir. İhtiyaca göre 50 ml ya da 100 ml şişeler tercih edilebilir. Uzun süre boyunca kapak kısmı kapalı tutularak oda sıcaklığında saklanabilir. Parfümün kapağını açıp kapatmak oldukça kolaydır. Gün boyu kalıcılık özelliği ile Abercrombie, teninizde hoş kokular barındırır. Özel tasarımlarıyla da göz doldurucu bir etkiye sahiptir. Parfüm şişeleri cam ve kalitelidir. Seksi ve çekici kokulara sahip olmak isteyenlerin de beğenisini kazanmış durumdadır.

En Etkileyici Abercrombie Kadın ve Erkek Parfümleri

En etkileyici kadın parfümleri arasında yer alan Abercrombie Fierce First Instinct, pembe renkli kutusu ve parfümüyle dikkat çeker. Şeffaf cam şişede dalgalı su görünümüne sahiptir. Üst notalarında çiçeksi kokular yer alır. Parfümün üst notaları; petitgain, kakule, limon, portakal ve köknar ile kaplıdır. Alt notalarda ise sıcak amber, vetiver, misk, oakmoss ve Brazilian gül ağacı aromaları bulunur. Orta notalarında; yasemin, vadideki zambak, biberiye ve gül vardır. Tutkulu misk aromaları içeren Abercrombie kadın parfümü, feminen kadınların tercihidir. Karşı konulmaz doğal bir kokuya sahiptir. Bu bakımdan Abercrombie, erkeklerin ilgisini daha kolay çekebilmenize yardımcıdır. Tutkulu kadınların tercih ettiği parfümlerdendir. Çiçeksi koku ailesi özelliği ile ön plana çıkan Abercrombie kadın parfümleri, değişik notaların birleşiminden oluşur. Ortaya çıkan sonuç erkekleri büyülemek için yeterli olabilir. Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanır.

İçgüdüsünü takip eden erkeklerin tercihi olan Abercrombie and Fitch First Instinct, en etkileyici erkek parfümleri arasında yer alır. Taze notalardan oluşan parfümün kokusu dünya çapında çekiciliğe sahiptir. Gümüş gri renge sahip şişesi ile hoş bir görünümü vardır. Parfümün üst notolarında; kavun, tonik ve cin yer alır. Orta notalara gelindiğinde; narenciye, menekşe yaprağı ve sichuan bibere rastlamak mümkündür. En alt notalarda kehribar, misk ve süet bulunur. Erkek vücudunda güçlü bir etki bırakır. Kokusuyla baş döndürür ve kadınların beğenisini kazanır. Bu bakımdan Abercrombie parfümleri tercih etmeniz sizin için avantajlı olabilir. Uzun süre boyunca Abercrombie kullanarak etkili bir kokuya sahip olabilirsiniz. Şişe tasarımında yer alan titreşimler, karında uçuşan kelebeklerin heyecanı ile tasarlandığından büyük ilgi görür. Kendisine güvenen ve cool görünmek isteyen erkekler için ideal bir seçenektir.

Yukarı Çık