"

ACE

" araması için 68 sonuç listeleniyor
ACEÇamaşır Suyu Bahar 2 L
(37)
8,25 TL
Sepete Git
ACEUltra Powerjel 3 Kg Ferahlık Etkisi
(105)
16,95 TL
Sepete Git
ACEUltra Power Jel Ferahlık Etkisi 810 G
(91)
6,95 TL
Sepete Git
ACEÇamaşır Suyu Ekstra Hijyen 2 L
(20)
8,25 TL
Sepete Git
ACEÇamaşır Suyu Bahar 1 L
(21)
4,90 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
ACEMetal Fişek Kutusu
179,00 TL
149 TL
Sepete Git
ACEÇamaşır Suyu Klasik 2 L
(55)
8,25 TL
Sepete Git
ACEÇamaşır Suyu 4 Lt
(4)
36,00 TL
22,50 TL
Sepete Git
ACEÇamaşır Suyu Ekstra Hijyen 1 L
(33)
4,90 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Ace

Ace, temizlik ürünleri üreten bir marka olarak tanınır. Ev temizliklerinde ya da çeşitli mekânların temizliğinde kullanılmak üzere çeşitli ürünleri bulunur. Özellikle temizlik konusunda özenle durulması gereken tuvalet, banyo, mutfak gibi çeşitli yerlerin temizliği için ‌Ace markasının ürünleri kullanılır. Çıkmaz denilen en kötü lekeleri ve kokuları yok etmeyi başarabilen Ace markanın ürünleri herkesin tercihleri arasında yer alır.

Ace markası, ürünlerinin çeşitliliğiyle de temizlik konusunda herkesin imdadına yetişir. Normal çamaşır sularına göre birbirinden farklı kokulara ve çamaşır suyu çeşidine sahip olan Ace ile evlerinizi, iş yerlerinizi ya da farklı mekânları derinlemesine temizleyebilirsiniz. Ürünlerin sıvı, jel, sprey ve benzeri şekillerde olması temizlik konusunda kolaylık sağlar.

‌Ace Markanın Tarihi

‌Procter & Gamble şirketinin tescilli bir markası olan ‌‌Ace, daha çok çamaşır suyu ürünleriyle tanınır. İlk yıllarda çamaşır suyu üretirken, devam eden yıllarda ev temizliği, leke çıkarma, çamaşır yıkama gibi çeşitli temizlik alanlarında da ürünler üretmeye başlamıştır. Ace'nin ilk ürünleri 1975 yılında piyasaya sürülmüştür. Beyaz ve renkli çamaşırları daha temiz ve hijyenik hale getirmek için ürünler üreten Ace, zamanla farklı ürünleri de üretip piyasaya sürmüştür. Üretimin sayısının ve ürün çeşitliliğinin artması sonucu dünyanın birçok ülkesine satış yapmaya başlamışlardır. Dünyanın 50'den fazla ülkesine satış yapan ‌‌Ace, banyo ve mutfak temizliği için de ürünler temizlik ürünleri üretir.

Ace Ürün Çeşitleri

Bir temizlik markası olarak bilinen ‌‌Ace'nin birbirinden farklı ürün çeşitleri vardır. Temizlik konusunda derinlemesine hijyen sağlayan ‌Ace çamaşır suyu ürünleri ile bilinir. Mutfak ‌lavobalarını, küvetleri, klozetleri, zemini ve çeşitli yerleri ‌Ace çamaşır suyu ürünleri ile temizleyebilirsiniz. ‌Duşakabinleri, banyo fayanslarını, bahçe mobilyalarınızı hatta araba jantlarınızı bile temizlemeniz mümkündür. 

‌‌Ace'nin ürünleri arasında ‌Ace ‌ultra ‌power jel yağ çözücü, klasik çamaşır suyu, leke çıkarıcı gibi çeşitler yer alır. Çamaşır sularının türü de çeşitlilik gösterir. Sprey şeklinde kullanabileceğiniz çamaşır suları bulunduğu gibi aynı zamanda sıvı veya jel şeklinde de çamaşır suları bulunur. Kullanım şeklinize göre dilediğiniz ‌Ace ürününden birini seçebilirsiniz. ‌‌Ace'nin yağ çözücü ve leke çıkarıcı ürünleri ile her yeri derinlemesine temizleyebilir ve parlatabilirsiniz. ‌‌Ace'nin limon kokusu, çiçek kokusu, ferahlık etkisi gibi çeşitli ürünleriyle temizlik sonrası güzel kokular elde edebilirsiniz.

Ace ile Her Yer Pırıl Pırıl

Ace ürünleri sayesinde evinizin her yeri pırıl pırıl olur. Her türlü inatçı ve çıkmaz lekelere karşı ‌‌Ace'nin ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İçerdiği etkin çözücü maddeler sayesinde en derin kirleri bile derinlemesine çözmeyi başarabilen bir üründür. Ace'nin birbirinden farklı çeşitlere sahip olması kullanım açısından da işinizi oldukça kolaylaştırır.  

Banyo, tuvalet, mutfak gibi yerlerin temizliği dışında ‌Ace ürünleri ile çamaşırlarınızdaki kahve, kalem, yağ gibi çeşitli kirleri temizleyerek çamaşırlarınızı pırıl pırıl, tertemiz hale getirebilirsiniz. ‌‌Ace'nin kokulu ürünleri temizlikten sonra ortamda ferah bir koku oluşmasına yardımcı olur. Derinlemesine yaptığınız temizliği limon ve çiçek kokularıyla taçlandırabilirsiniz. ‌Ace ürünleri ile her yer pırıl pırıl ve tertemiz, içiniz de ferah olur.

Ace Fiyatları

‌‌Ace'nin kullanım özelliğine göre birbirinden farklı çeşitleri bulunur. Sprey, jel ve sıvı çeşitlerinin her birinde farklı fiyatlar yer alır. Ürünün kokulu olup olmaması da fiyatları etkileyen diğer bir unsurdur. Ürünler arasında özelliklerine göre fiyat farklılıkları olsa da genel itibarıyla ‌Ace fiyatları uygun seviyelerde yer alır. ‌‌Ace'nin dilediğiniz çeşidini Trendyol üzerinden hemen alarak evinizi derinlemesine temizleyebilir ve ferah bir ortama kavuşturabilirsiniz.