Tansiyon Aleti kategorisinde
en çok satılan 3. ürün

Acura Ac-9080 199 Hafızalı Tam Otomatik Koldan Ölçer Tansiyon Aleti AC-9080

Satıcı : Nihao Global
248,90 TL
Koleksiyona Ekle
Son 3 ürün
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (17)
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
Kargo Bedava
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
2. Ürüne %3 İndirim
Kargo Bedava
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
Kargo Bedava
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Acura Ac-9080 199 Hafızalı Tam Otomatik Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et

Acura Ac-9080 199 Hafızalı Otomatik Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

Evde ihtiyaç duyulduğu zaman tansiyon ölçmek sağlık açısından çok önemlidir. Acura AC-9080 199 hafızalı tam otomatik koldan ölçer tansiyon aleti, pek çok kişi tarafından büyük beğeni toplar. Acura AC-9080 tansiyon aleti, 199 tam otomatik hafızası sayesinde önceki ölçümlere ulaşabilir ve onları takip edebilirsiniz. Ürün uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanır. Tansiyon üst koldan kolayca ölçülebilir. Tansiyon ölçümü yapılırken hareketsiz durmak ve konuşmamak çok önemlidir. Acura AC-9080 koldan ölçer tansiyon aleti, düzensiz ritim uyarısına sahiptir. Markanın bu ürünü müşteriler tarafından tercih edilen ve sevilen bir üründür. Acura Ac-9080 tam otomatik tansiyon aleti tam otomatik olmasıyla tansiyonun kolayca ölçülmesini sağlar. Ölçüm sonrası kısa sürede değerlerinizi ekranda görebilirsiniz. Ürün özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Hızlı sonuç
  • Tam otomatik
  • Düzensiz ritim uyarısı

Üst Düzey Acura AC-9080 Özellikleri ve Kullanımı

Üst Düzey Acura AC-9080 Özellikleri ve Kullanımı

Acura Ac-9080 özellikleri, müşterilerin ihtiyaçlarına göre belirlenerek tasarlanır. Ölçüm sonucunun doğru çıkması için kullanılan cihazın kalitesi çok önemlidir. Acura marka AC-9080 kalitesi ve üst düzey özellikleri ile bilinir. Söz konusu sağlık olduğunda ölçülen verilerin takibinin yapılması gerekir, bazen bu durum hayati önem taşır. Çoğu kişi evde tansiyon ölçümü yaptığında gerekli verileri kaydetme konusunda sorun yaşar. Acura AC-9080 tam otomatik tansiyon aleti 99 hafıza özelliği sayesinde verilerinizi hafızasında korur, tansiyonunuzu kolay bir şekilde takip etmenize olanak sağlar. Özellikle düşük ya da yüksek tansiyon problemi yaşayan kişilerin sık sık ölçüm yapması gerekebilir. Bu sebeple evde bir tansiyon cihazı bulundurulabilir. Bazı müşteriler evde tansiyon aleti kullanmak konusunda kafa karışıklığı yaşayabilir. Acura AC 9080 tansiyon aleti tam otomatik kullanımı sayesinde tansiyonunuzu kolayca ölçmenizi sağlar.

Güvenilir Acura AC-9080 Yorumları

Güvenilir Acura AC-9080 Yorumları

AC-9080 199 hafızalı tam otomatik koldan ölçer tansiyon aleti kullananlar tarafından beğeni toplayan bir üründür. Aletin dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de düzensiz kalp ritmi uyarısına sahip olmasıdır. Düzensiz kalp ritmi, düzenli takip edilmesi gereken bir hastalıktır. Acura AC 9080 tansiyon aleti yorumları, ürünü satın alıp kullanan müşteriler tarafından yapılır. Ürün, üst düzey kalitesi ve özellikleriyle beğeni toplar. Ürünün kolluk kısmı 33 cm'dir, yaş ve cinsiyet fark etmeksizin ihtiyacı olan bütün müşterilerin kullanımına uygundur. Markanın bu modeli, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun tasarlanan özellikleri sayesinde sevilen ve tercih edilen bir modeldir. Cihazın dikkat çeken işlevlerinden bir tanesi, 199 hafızalı olmasıdır, kullanan müşterilerin verilerini 199 taneye kadar hafızasında saklar. Acura AC-9080 yorumlarını okuyarak satın almadan önce aletle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Herkese Uygun Acura AC-9080 Fiyatları

Herkese Uygun Acura AC-9080 Fiyatları

Acura AC 9080 fiyatı, ürünün özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Bu model tansiyonunuzu ve kalp ritminizi güvenle ölçmenize yardımcı olur. Veri depolama özelliği sayesinde önceden yaptığınız ölçümleri kolayca görebilirsiniz. AC 9080 modelinin otomatik kapanma özelliği mevcuttur, bu sayede pili hemen bitmez ve uzun süreli kullanım sağlar. Otomatik kapanma özelliği aynı zamanda ürünün kolay bozulması riskini de ortadan kaldırır, bütçenize katkıda bulunur. Acura AC-9080 dijital koldan ölçer tansiyon aleti kullanılırken, doğru ölçüm yapabilmek için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Tansiyon ölçülürken dik oturulması, iki ayağınyere tam basması ve ölçüm yapılan kolun kıpırdamaması önemlidir. Ayrıca Acura AC-9080 ile tansiyon ölçülürken konuşmamaya ve hareket etmemeyeözen gösterilmesi gerekir. Acura AC-9080 tansiyon aleti üst koldan elektronik modelini Trendyol’da kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz.