ADA TARIM 10 Adet Tüplü Çok Iri Salkımlı Verimli K-7 Çekirdeksiz Üzüm (asma-bağ) Fidanı BSHS77665665

Satıcı : İNCİ MODA TARZ
25 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

ADA TARIM 10 Adet Tüplü Çok Iri Salkımlı Verimli K-7 Çekirdeksiz Üzüm (asma-bağ) Fidanı

  • K-7 Çekirdeksiz Üzüm Meyve Özellikleri Sultani çekirdeksiz melezi olan k7 çekirdeksiz üzüm yüksek verimli, kurutmalık sofralık üzüm çeşitlerinden birisidir.Yemesi mükemmel olup salkım ağırlığı 1,5 kg'a kadar ulaşabilmektedir. K-7 Çekirdeksiz Üzüm Fidanı Teknik Bilgiler -K-7 Çekirdeksiz Üzüm Fidanı Yaşı-Görseli: Gönderilecek fidan yaşı genelde maksimum 1-2 dir.Ürün resmi temsilidir. -K-7 Çekirdeksiz Üzüm Hasat Zamanı: Temmuz ayı 2. haftasından itibaren.(Rakıma göre farklılık gösterebilmektedir.) -Tüplü K-7 Çekirdeksiz Üzüm Fidanı Ne Demektir: Tüplü K-7 Çekirdeksiz Üzüm fidanı, kökleri saksı veya toprak içerisinde olan dört mevsim dikimi yapılabilen fidan demektir. -Üzüm Fidanı Üretiminde Kullanılan Anaç: Üzüm fidanı, amerikan asma anacı üzerine aşı yapılarak veya çelik yöntemiyle üretilmektedir. -Dikim Bölgeleri :Her Rakım -Dikim Bölgeleri: Bahçe, Saksıda -K-7 Çekirdeksiz Üzüm Fidanların Fidan Dikim Mesefesi: K-7 Çekirdeksiz Üzüm fidanlarınızı 2-3 metre ara ile dikebilirsiniz. -Gönderilecek K-7 Çekirdeksiz Üzüm Fidanın Durumu: HER SİPARİŞTE 10 ADET FİDAN GÖNDERİELCEKTİR Herdem yeşil değildir.Baharla beraber yapraklı fidanlarınız gelecektir.Bitki kışın yaprak dökmektedir.Kışın fidanlar bir dal parçası gibidir.Endişelenmenize gerek yok, Üzüm fidanlarının mevsimsel durumudur.Sonbahara doğru ise yaprak dökmeye yakındır.Fidan artık uykuya geçmeye başlayacaktır.Bu şekilde gelen ürünler sizi endişelendirmesin -Saksıda Yetiştiriciliğe Uygunluğu: Uygundur.İç mekan içerisinde bitkileriniz saksı içerisinde beton zemin üzerinde yetiştirmeniz tavsiye edilmez.Ahşap bir saksı altlığı her zaman idealdir.Üzüm fidanlarınızı iç mekan içerisinde yetiştirirken yaprak döktükten sonra en az 2 ay dış mekan içerisinde bitkinin soğuklama ihtiyacı için tutmanız gerekir. -İç Mekan İçerisinde Bitki Konumu: Yarı gölge veya güneş alan ısı kaynaklarından uzak bölgeler
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Tip Meyve Fidanı
Şikayet Et