"

Adem Güneş Kitapları

" araması için 433 sonuç listeleniyor

Adem Güneş Kitapları ile Keyifli Vakit Geçir

Âdem Güneş, Ankaralı bir çocuk psikolojisi yazarıdır. Aynı zamanda pedagog ve aile danışmanı gibi mesleklere de sahiptir. Pedagog, özellikle çocuklar ve ergenlerle ilgilenen psikoloji danışmanı ya da eğitimci olarak görev yapan kişilere denilmektedir. Pedagoji bölümünü bitiren bu yazar çocuk kitapları yazmasıyla hem kendi bölümüne hem de çocuklu ailelere büyük bir yarar sağlamaktadır. Yani Adem Güneş kitapları çoğunlukla çocuklar üzerine kuruludur. Çok satan kitaplara da ev sahipliği yapan bu yazarın yirmiden fazla eseri bulunmaktadır.

Adem Güneş Pedagoji Kitapları

Adem Güneş Pedagoji Kitapları

Özellikle çocuklu ailelerin ya da çocuğu olan bireyler, yazarın kitaplarını mutlaka incelemeli, sorununa ve isteğine göre kitapları okumalıdır. Bazı kitaplar farklı yayınevinden olsa da tekli almak ya da set halinde almak mümkün olmaktadır. Size en uygun olan kitabı ya da kitapları yorumlara bakarak değerlendirebilir ve satın alabilirsiniz. Yazarın sevdiğiniz kitapları varsa ve birden fazla kitabını almak istiyorsanız set halinde almak daha avantajlı bir hale gelmektedir. Âdem Güneş kitap seti, aynı kitaplar üzerine kurulu değildir bu sayede farklı seçeneklere de göz atmanız mümkün olabilmektedir. Yazarın en popüler kitapları arasında Adem Güneş Bırak ve Rahatla, Adem Güneş Güvenli Bağlanma ve 100 Temel Kural adlı eserler yer almaktadır.

Adem Güneş Kitap Setleri

Adem Güneş Kitap Setleri

Belki de en önemli kitaplar arasında yer alan Âdem Güneş Cezasız Eğitim adlı eseri ise farklı bir bakış açısı sunmaktadır, cezanın çocukları değiştirdiğini ve kendilerini değersiz hissettirdiğini vurgulamaktadır. Ceza sistemi çocuklar için aşağılama ifadesi ile bağdaşmaktadır bu sayede davranışları da değişmeye başlamaktadır. Farklı bakış açıları kazanabileceğiniz bu kitabı da konuyla ilgili olanların mutlaka okuması önerilmektedir. Adem Güneş Annelik Sanatı, Cinsellik Eğitimi ve Adem Güneş Din Öğretimi Materyalleri, Adem Güneş Din Eğitimi, Adeş Güneş Aidiyet, Adem Güneş Pozitif İletişim gibi pek çok eserde imzası olan yazar aynı zamanda pek çok konuya da değinme fırsatı bulmuştur, bu şekilde siz de istediğiniz ve ilgilendiğiniz bir konu için uygun olan kitabı edinebilirsiniz. Âdem Güneş kitap seti de bu noktada devreye girmekte, farklı konularda bilgi sahibi olmak ve çocukları yetiştirirken yol gösterebilecek bilgileri öğrenmek isteyenler istedikleri kitaplara veya setlere bakabilmektedir. Aynı zamanda iletişim ile alakalı kitaplara sahip Adem Güneş tüm kitaplarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Adem Güneş 2 yaş sendromu gibi çocuklar ve ebeveynler açısından sıkıntılı geçen süreçlerle ilgili konulara kendi kitaplarında ve araştırmalarında değinen yazar bu yaş grubundaki çocukların her şeye olumsuz bir şekilde yaklaştığını belirtmektedir. Ebeveynlere yardımcı olma amacı taşıyan bu eserleri siz de sayfamızdaki ürünler arasında bulabilir, dilediğiniz kitabı tercih edebilirsiniz.

Adem Güneş Psikoloji Kitapları

Adem Güneş Psikoloji Kitapları

Adem Güneş’in en bilinen kitaplarının arasında yer alan Bırak ve Rahatla adlı eser, çocuklar ya da çocuk psikoloji için değil de daha çok insan psikolojisi üzerine yoğunlaşmış durumdadır. Kitabında terapi yöntemlerinden bahseden yazar, sakinlik ve duygusal farkındalık eğitimi üzerinde durmaktadır, uygulaması biraz zor olsa da diğer kişisel gelişim kitapları gibi düşünülmemelidir. Adem Güneş’in diğer bir kitabı olan Güvenli Bağlanma, önce anne ve babaların okuması gereken ve çocukluktaki bağlanma durumlarının bireyi nasıl etkilediğini hatta bebeklikten itibaren bu tarz duyguların nasıl yaşandığını anlatmaktadır. Çocuk psikolojisini öğrenmek isteyenler özellikle bu esere bir göz atabilir. Adem Güneş Mahremiyet Eğitimi adlı eseri ise çocuk eğitimi için oldukça önemli eserler arasında sayılmakta ve ebeveynler için bir yol haritası niteliği taşımaktadır. Çocukların gerçekten kendine güvenen ve kendini rahatlıkla ifade edebilen bireyler olarak yetişmesi için bu tarz konuların ele alınması bir hayli önem taşımakta, hatta somut örneklere sahip olduğu için örneklerle kıyaslama yapmanızı da mümkün kılmaktadır. Bu sayede çocuklara etkili bir şekilde neyin nasıl öğretileceğini daha rahat bir şekilde görebilirsiniz. Adem Güneş’in bir diğer popüler eseri ise Adem Güneş 100 Temel Kural olmaktadır, listeler halinde çocuk eğitiminin anlattığı bu kitap özellikle belirli bir dönemi kapsamaktadır. Âdem Güneş 0-6 yaş arasındaki çocukların hayatlarının en önemli döneminde olduğunu vurgulamakta, hatta bütün davranışların ve karakterin o zamanda ortaya çıktığını düşünmektedir.