İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Spor Branşı
Bilek Stili
Kullanım Alanı
Ayakkabı Tabanı
Bağlama Şekli
Dış Materyal
Fiyat Geçmişi
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

adidas Basketbol Ayakkabısı

" araması için 261 sonuç listeleniyor

Adidas Basketbol Ayakkabısı

En Tarz Basketbol Ayakkabıları

En Tarz Basketbol Ayakkabıları

Basketbol çeşitli spor dalları arasında yer alan bir takım oyunudur. Dünyanın pek çok yerinde popüler bir spor dalıdır. Profesyonel ya da amatör olarak pek çok kişinin oynadığı bir oyun olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Her spor dalı için çeşitli aksesuarlar gerekmektedir. Diğer spor dalları için gerekli olduğu gibi basketbol için de gerekli bazı aksesuarlar bulunur. Şort, ayakkabı, basketbol topu gibi malzemeler gerekli olan ürünler arasında yer almaktadır. Basketbol ayakkabıları sizin güvenli ve verimli bir performans gösterilmenizi sağlamaktadır. Hareketlerinizi önemli ölçüde etkileyen ürünler arasında yer alır. Basketbol oynama esnasında size gerekli olan esnekliği, hareket kolaylığını sağlayan bu ayakkabılar ile oyunlarınız daha keyifli bir hal almaktadır. Kullanışlı tasarımları ile isterseniz profesyonel isterseniz amatör olarak basketbol oynayın her iki durumda da size büyük fayda sağlayacak yapıda tasarlanırlar. Dayanıklı, kaliteli, hafif, nefes alabilen, konforlu modeller ile rahat bir biçimde basketbol oynayabilirsiniz. Doğru model seçimi ile basketbol sırasında yüksek performans elde edebilirsiniz. Kadın, erkek ya da çocuklar için ayrı olarak tasarlanan bu ayakkabılar tıpkı futbol, yürüyüş için özel olarak tasarlanan ayakkabılar olduğu gibi basketbol için de özel olarak tasarlanabilmektedir. Bu ayakkabılar size konforlu bir kullanım rahatlığı sağlar. Aynı zamanda konforlu yapıları basketbol oyunundan aldığınız verimi artırır. Oldukça modern ve şık olarak da tasarlanabilen bu ürünleri zevkinize göre seçim yaparak belirleyebilirsiniz. Basketbol oyunu için uygun özellikler ile desteklenmiş olan bu ürünler oyun sırasında gerekli olan desteği ve konforu size sağlar. Bu ayakkabılar yapı olarak ayağa tam oturan modellerdir. Bunun yanı sıra bilek kısımları ayağınızı kavrar. Yere sağlam bir biçimde tutunma imkânı sağlayan tabanları ile de size oyun esnasında ekstra kolaylık sağlar. Bu özellikleri yardımıyla oyun sırasında yaşanabilecek yaralanma, ayak burkulması vb. gibi istenmeyen durumların engellenmesi noktasında yardımcı olur. Sahada dengenizi sağlamanız konusunda yardımcı olan ürünlerdir. Ayak sağlığınız açısından da kullanımları doğru olan ayakkabılardır. Yüksek performansın yanında yüksek güvenlik sağlarlar. Adım atma ve koşma esnasında esnek biçimde tasarlanmış alt tabanları sayesinde daha rahat edersiniz. Yumuşak iç yüzeyleri, uzun süre ayakkabıları giyseniz dahi ayak sağlığınızı koruma noktasında yardımcı olur.

Doğru Basketbol Ayakkabısı Seçimi

Doğru Basketbol Ayakkabısı Seçimi

Basketbol ayakkabıları hareketlerini kolaylaştıran bir formda tasarlanmaları gerekli ayakkabılardır. Oyun esnasında hareket kabiliyetinizi ve bunun yanında performansınızı artıracak niteliklere sahip olmaları gereken ürünlerdir. Yumuşak iç yapı, esnek taban, ayak bileğini koruması için dolgulu bilek gibi çeşitleri özelliklere sahip olması gereken ayakkabı modelleridir. Doğru bir basketbol ayakkabısı seçimi yapmak istiyorsanız öncelikle ayağınızın tam ölçülerine ve özelliklerine uygun bir seçimde bulunmanız gerekmektedir. Ayağınızı çok sıkacak ya da ayağınızın içerisinde bol kalacağı seçenekler ayakkabıdan verim almanızı engelleyen unsurlardır. Farklı renk seçenekleri ve modelleri mevcut olan bu ürünleri dilediğiniz renklerde sipariş verebilirsiniz. Basketbol oyun esnasında ani manevralar içeren ve oldukça hareketli olan bir spor dalıdır. Bu sebeple seçeceğiniz basketbol ayakkabıları da bu hareket manevralarını daha da iyileştirecek bir biçimde olmalıdır. Ayak sağlığı açısından da doğru ayakkabıyı giymek son derece önemli bir konudur. Maçlar ya da antrenmanlar uzun süreli olabilmektedir. Bu süre içerisinde ayakkabılar sporcuların ayağında uzun süreler boyunca kalabilmektedir. Ayağınızın rahat etmesi açısından giyeceğiniz ayakkabının esnek nitelikte olması ve nefes alabilmesi önemlidir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ayakkabılar hem daha uzun ömürlü olmakta hem de basketboldan yüksek verim almanıza yol açmaktadır. Bilek yüksekliği farklılık gösteren bu modeller arasından kendi isteğinize göre bilek boyutunda olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kısa, orta ya da yüksek bilek boylarına sahip olan ayakkabılar mevcuttur. Başarılı bir denge unsuru sağlamak için ayaklarınızı destekleyecek bilek özelliğindeki ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Bilek yüksekliğinin yanında ayakkabıların taban özellikleri de oldukça önemlidir. Bu tabanlar esneklik sağlamalıdır. Oyun esnasında basketbol sahasında kayma gibi istenmeyen durumların önüne geçecek nitelikte tasarlanmalıdır. Ayağınızı çok sıkmayan biraz esnek bırakan ayakkabı tercihi sizin için daha doğru bir seçim olacaktır. Ayağınızı sıkmayan yapıdaki basketbol ayakkabıları ayak sağlığınızı da olumlu yönde etkilemektedir. Basketbol oyunlarında ve antrenmanlar esnasında size çok fazla katkıları olan bu ürünler yardımıyla dengede kalabilir, yüksek performans elde edebilir ve daha güvenli bir oyun sergileyebilirsiniz. Seçim esnasında ürünün malzemesine, dış yüzeyine, bilek formuna, taban özelliklerine göre doğru bir basketbol ayakkabısı seçimi yapabilirsiniz. Oyuncu hızına göre yüksek, orta ya da düşük kesim modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle yumuşak malzemeden üretilen ürünler esneklik açısından büyük katkı sağlamaktadır.

Adidas Basketbol Ayakkabıları ile Doğru Seçim İmkânı

Adidas Basketbol Ayakkabıları ile Doğru Seçim İmkânı

Adidas markası pek çok spor malzemesi konusunda başarılı ürünler ortaya koyan markaların başında yer almaktadır. Şorttan tişörte, ayakkabıdan tayta pek çok spor malzemesini kaliteli olarak üreten ve satan bir markadır. Bunun yanı sıra özellikle spor ayakkabılar konusunda yetkindir. Stili ve sporu bir araya getiren Adidas ayakkabıları sadece stilleri ile ön plana çıkmakla kalmaz aynı zamanda konforlu tasarımları ile sizin için uygun tercihler arasında yer alır. Spor ayakkabı modelleri günümüzde birçok değişik özellikler ile birlikte üretilmektedir. Her türlü spor dalı için farklı kullanım alanları ve amaçlarına göre ürünler satışa sunulmaktadır. Yapacağınız ya da yapmakta olduğunuzun sporu icra ederken uygun malzemelerin seçimi son derece önemlidir. Örneğin koşu esnasında koşu için uygun olan ayakkabıları tercih etmeniz gerekirken futbol oynayacaksanız krampon tarzı ayakkabıları tercih etmelisiniz. Aynı sebeplerden dolayı ister profesyonel isterseniz amatör olun basketbol oynarken de yüksek performans elde edebilmek amacıyla basketbol ayakkabılarını tercih etmelisiniz. Adidas basketbol ayakkabısı teknik tasarımı ile göze çarpan ayakkabı modellerindendir. Size stratejik olarak destek sağlayacak yapıdaki bu ayakkabılar basketbol oynarken performansınızı en üst düzeye taşır. Güvenli bir biçimde hareket etmenizi sağlamasının yanında hareket kabiliyetinizi de artırır. Aralıksız konfor özellikleri ile ayaklarınızın ayakkabı içerisinde rahat etmesini sağlar. Yüksek kaliteli formdaki bu ürünler basketbol oyunu esnasında duyduğunuz keyfin artmasını sağlamaktadır. Tam donanımlı olarak üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Çeşitli serileri bulunan bu ürünleri serilerin özelliklerine göre ve sizin istediğiniz özelliklere göre seçim yapabilirsiniz. Ayakkabılar mavi, kırmızı, siyah, beyaz gibi renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün seçimi yaparken sevdiğiniz renklerde bir seçim yapabilirsiniz. Adidas ayakkabılar ile oyunlarda yüksek performanslar elde edebilirsiniz. Hem rahatlığı hem verimliliği ile üstün başarılar elde etmenize yardımcı olur. Adidas, basketbola uygun tasarladığı spor ayakkabı teknolojisi ile kullanışlı ve sağlıklı tasarıma sahip olan ayakkabıları satışa sunmaktadır. Kaliteli ve dayanıklı formları ile uzun süreli kullanıma uygun olan ürünler uzun ömürlüdür. Ayak sağlığınızı korur, ayaklarınızın rahat etmesini sağlar, güvenli bir spor meydana getirmenizi sağlar. Sayfamızda Adidas marka pek çok ürün mevcuttur. Bu ürünleri inceleyerek seçimini yapıp ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Adidas Basketbol Ayakkabı Modelleri

Adidas Basketbol Ayakkabı Modelleri

Basketbol ayakkabılarının da çeşitli özellikleri bulunmakla beraber çeşitli türleri mevcuttur. Adidas marka basketbol ayakkabılarının da modelleri bulunmaktadır. Adidas basketbol ayakkabı modelleri içerisinde yer alan modellerden birisi Adidas Ownthegame basketbol ayakkabısı olmaktadır. Normal bilek özelliğine sahip olan ürün bağcıklı bir modeldir. Ürünün bilek stili normal bileklidir. Ayakkabı tabanı outdoor olan ürünün taban teknolojisi cushioning' tir. Farklı renk seçenekleri mevcut olan ürün basketbol oynarken size ekstra kolaylık sağlamaktadır. Ürün Adidas Ownthegame erkek basketbol ayakkabısı adıyla da bilinmektedir. Ürünün Ownthegame K Wide isimli ek bir serisi daha bulunmaktadır. Adidas Pro Next basketbol ayakkabısı ise genelde çocuklar için üretilmiş ve unisex yapıda tasarlanabilen bir ayakkabıdır. Bağcıklı yapıda tasarlanmaktadır. Hafif yapısı sayesinde size esneklik sağlayarak hareket kabiliyetini artıran bir üründür. Cloudfoam orta tabana sahiptir. Mavi, siyah gibi çeşitli renk seçenekleri bulunan bir üründür. Bileğinizi kavrayarak dengede durmanızı sağlar. Serinin aynı zamanda Star Wars gibi farklı desenlere sahip ürünleri de mevcuttur. Adidas Pro Spark basketbol ayakkabısı bantlı türdeki bir üründür. Bilek stili normal bilek boyutundadır. Kısa olarak nitelendirilen bilek boyuna sahiptir. Normal bilek boyutunda olmasına rağmen bileğinizi saran özellikler gösterir. Adidas Harden basketbol ayakkabısı çok renkli olarak tasarlanabilmektedir. Bu özelliği ile son derece şık ve canlı görünüme sahip ayakkabılardır. Ürünün beyaz renkleri de mevcuttur. Ürün normal bilek boyutundadır. Harden Stepback isimleriyle anılan bu seri unisex olarak tasarlanabilen yapıları ile size ürün çeşitliliği sunmaktadır. Anca öne çıkan özelliği çok renkli olarak tasarlanabilmelidir. Adidas Run the Game basketbol ayakkabısı bağcıklı formda üretilen bir seridir. Ürünler genelde siyah renkli olarak üretilmektedir. Son derece rahat olan ayakkabılar aynı zamanda son derece şık ürünlerdir. Dame serisi de markanın basketbol ayakkabısı kategorisinde satışa sunulmakta olan ürünleridir. Adidas Dame 4 basketbol ayakkabısı yanı sıra Dame 5, Dame 6 isimli ayakkabılar da bu seri içerisinde yer almaktadır. Bağcıklı modeller olan bu ürünler son derece hafif olan ürünlerdir. İç köpük destek sistemi sayesinde ayağınızı çorap gibi saran bir formdadır. Yastıklama yöntemi ile oldukça yumuşak yapıda olan bir üründür. Bu sayede ayağınızın rahat etmesini sağlar. Farklı renk seçenekleri bulunan ürünleri sayfamızdan inceleyerek satın alabilirsiniz.

Kadın, Erkek ve Çocuk için Unisex Basketbol Ayakkabısı Modelleri

Kadın, Erkek ve Çocuk için Unisex Basketbol Ayakkabısı Modelleri

Adidas marka basketbol ayakkabıları herkes için uygun nitelikte üretilebilmektedir. Son derece rahat olan bu ürünler bağcıklı, cırt cırtlı gibi yapılarda tasarlanabilmektedir. Ayak sağlığınız için ayaklarınıza uygun bir biçimde tasarlanırlar. Oyun esnasında oluşabilecek olumsuz durumları engelleme konusunda size yardımcı olurlar. Basketbol oynamayı seven çocuk ve gençler için de tasarlanan ayakkabılar mevcuttur. Çocukların ve gençlerin ayak yapılarına uygun formda ürünlerdir. Adidas çocuk basketbol ayakkabısı çocuklarınızın basketbol sırasında rahatça hareket edebilmesine imkân sağlayacak bir biçimdedir. Çocuklarınız bu ayakkabılar ile daha güvenli spor yapabilir. Düşme, kayma gibi olumsuzlukları engelleyen tabanları ile hem antrenman sırasında hem de maçlarda dengede kalmalarını kolaylaştırır. Çocuklarınızın kullanımı için özel olarak tasarlanmış ayakkabılardır. Taban kısımları zemin tutuşunu sağlar ve adım - sıçrama gibi hareketleri destekleyecek formdadır. Amatör ya da profesyonel olarak basketbol ile ilgilenmesi fark etmeyen ve oynamaktan keyif alan çocuğunuzun performansı bu basketbol ayakkabıları ile daha da artacaktır. Kaliteli olarak Adidas marka güvencesi ile üretilen ürünlerdir. İleri teknolojiler kullanılarak üretilen ayakkabılardır. Çocuklarınız uzun saatler boyunca antrenman yapıyor olabilir. Bu süre içerisinde giydikleri normal ayakkabılar çocuklarınızın ayaklarının sağlığını olumsuz etkileyebilir. Adidas çocuk basketbol ayakkabısı ise esnek yapıları ve nefes alabilen tasarımıyla çocuklarınızın ayak sağlığı için oldukça faydalı ayakkabılardır. Bu çocuklarınız için modeller bağcıklı olabildiği gibi cırt cırtlı yapıda da olabilmektedir. Bağcıklı modellerde yer alan kapama özelliği ile bağcıkların çözülmesinin önüne geçebilirsiniz. Esnek tabanlı olan bu ürünlerde yumuşak olmalarını sağlayan yastıklama özelliği bulunmaktadır. Bilek destekli olmaları ile bileğinizi sararak daha rahat hareket etmenizi sağlar. Aynı şekilde Adidas genç basketbol ayakkabısı da genç sporcular için tasarlanan ayakkabılardır. Çocuklara özel olduğu gibi genç basketbol ayakkabısı çeşitleri ile de yüksek performans deneyimini keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Adidas erkek basketbol ayakkabısı ve Adidas kadın basketbol ayakkabısı her yetişkin için ayrı olarak tasarlanan modellerdir. Farklı renk seçenekleri de bulunan bu ayakkabılar ile rahatlığı dibine kadar yaşayabilirsiniz. Adidas unisex basketbol ayakkabısı ise hem kadın hem erkekler için üretilmiş ve her iki cinsiyetten kişilerin de tercih edip satın alabileceği ayakkabılardır. Renk seçenekleri çok renkli olabilmesinin yanında siyah, beyaz, mavi gibi renkler şeklinde de olmaktadır.

Adidas Basketbol Ayakkabısı Fiyatları

Adidas Basketbol Ayakkabısı Fiyatları

Adidas marka basketbol ayakkabıları farklı serilerde üretilmektedir. Ayakkabıların üst yüz, orta taban ve dış taban özellikleri de farklı biçimlerde tasarlanmaktadır. Basketbol ayakkabılarının bu üst yüzü ayaklarınızın rahat olmasını sağlamaktadır. Yumuşak yapıda olan üst yüzeyler rahatlığı arttırmaktadır. Yüksek kesim modellerdeki ayakkabılar ayak bileğinizi destekleyecek biçimde tasarlanırken orta kesim modeller ise sizin hızınızı desteklemektedir. Yüksek kesimli modeller ise ayaklarınızı çorap gibi sarmaktadır. Bunun yanı sıra çok farklı renk seçenekleri mevcut olan ayakkabılardır. Bu ürünler içerisinde hem kadınlar hem de erkeklerin tercih edebileceği bir renk olup unisex özellik göstermektedir. Adidas beyaz basketbol ayakkabısı aynı zamanda oldukça şık olan bir üründür. Beyaz sadeliği çağrışmaktadır. Ayakkabılar oldukça kolay bir biçimde temizlenebilmektedir. Esnek yapıları ürünlere temizleme kolaylığı da sağlar. Beyaz basketbol ayakkabıları en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Adidas siyah basketbol ayakkabısı ise diğer en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Siyah renk de herkes tarafından tercih edilerek giyilebilen bir renk olma özelliği taşımaktadır. Bunun yanı sıra oldukça tarz olan ürünler şık bir görünüme sahiptir. Adidas kırmızı basketbol ayakkabısı ve Adidas mavi basketbol ayakkabısı da unisex nitelikler taşımaktadır. Canlı görünümleri ile sizin için oldukça iyi bir tercih olabilir. Adidas basketbol ayakkabısı kırmızı rengi ile herkes tarafından beğenilen bir özelliğe sahiptir. Size rahatlık ve hareket kabiliyeti katan bu ürünler aynı zamanda şıklığınıza da şıklık katacaktır. Adidas gri basketbol ayakkabısı yine unisex niteliğe sahip olan bir ayakkabıdır. Gri rengi her renge uyum sağlayabilen bir renk olması ile ön plana çıkmaktadır. Tek renkli bu ürünlerin yanı sıra çok renkli modeller de bulunmaktadır. Farklı renk kombinasyonlarının bir araya getirilerek tasarlandığı bu ayakkabı modelleri ile tarzınızı ayakkabılarınızda da yansıtabilirsiniz. Hem erkek, hem kadın, hem de çocuk ve gençler için uygun renkli modeller mevcuttur. Adidas basketbol ayakkabısı fiyatları ise modelden modele farklılık gösterebilen bir özelliktir. Daha indirimli fiyatlar için Trendyol sayfamızı takipte kalarak Adidas outlet basketbol ayakkabısı zamanlarını öğrenebilirsiniz. Avantajlı fiyatı garantileyen Trendyol ile makul fiyatlarda basketbol ayakkabılarına sahip olabilirsiniz. Sepetinize ekleyerek kolay bir şekilde satın alma işlemlerinizi tamamlayarak istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Modeller için sayfamızı inceleyebilirsiniz.