Adidas Energy Boost

Adidas Energy Boost

Uzun yıllardır dünyanın en çok bilinen spor markalarından biri olan Adidas geliştirdiği boost teknolojisi ile kullanıcılarına farklı bir spor ayakkabı deneyimi sunuyor. Devrim niteliğinde olan bu buluş ile marka, koşu dünyasına bambaşka bir boyut getiriyor. Konforlu, enerji koruyan ve bir o kadar şık olan Adidas Energy Boost serisi, tüm dünyada büyük ilgi görüyor. Profesyonel sporcular kadar günlük hayatında rahatlığına önem veren tüketicilerin de dikkatini çeken bu seri farklı renk kombinasyonları ve her sene yenilenen tasarımlarıyla öne çıkıyor. Hem erkek hem kadın koleksiyonunda yer verilen bu tasarımlar, kullanıcıların konforunu sağlarken tarzlarını da tamamlıyor. Sokak modasının nabzını tutan marka, en beğenilen ayakkabı serileri arasında yer alan Boost tasarımlarını her geçen gün geliştirmeye devam ediyor.

Adidas Energy Boost ile Bitmeyen Enerji

Profesyonel koşucuların tercih ettikleri ayakkabılardan dolayı kaybettikleri enerjiden yola çıkılarak üretilen bu seri, Adidas'ın boost teknolojisini kullandığı ilk ayakkabı olma özelliğini de taşıyor. Hafif ve ayağı tam kavrayan yapısı ile profesyonel anlamda koşuculara büyük artı sağlayan klasik model, yarışmalarda kırılan rekorlarla beraber tüm dünyada bir fenomen olarak biliniyor. Techfit üst detayları ve Boost orta tabanıyla Energy, koşu dünyası kadar sokak modası için de yeni bir sayfa açıyor. Yüksek tabanı, kıvrımlı ve dikkat çekici çizgisi ile bu ayakkabılar hem erkek hem de kadın koleksiyonun en çok ilgi çeken ayakkabıları arasında yer alıyor. Rahatlığı ile varlığını unutturan bu ayakkabılar farklı tasarımlarıyla tüm bakışları üzerine toplamayı başarıyor. Bu nedenle günlük hayatta konforundan ödün vermeksizin tarzını tamamlamak isteyen kullanıcılar Energy Boost'u tercih ediyor.

Adidas Energy Boost erkek ve kadın tasarımlarında farklı istek ve ihtiyaçlara yönelik dokunuşlar bulunuyor. Görünüşleri ile moda dünyasında da adından söz ettiren bu ayakkabılar aslında profesyonel koşucular ya da uzun koşular yapmayı seven sporcuları hedef alarak tasarlanıyor. Ayakkabı tabanında yer alan sistemin yanı sıra özel fileli yapısı, ayağı tam olarak kavrayan ve ayağın doğal hareketlerine uyum sağlayan Techfit teknolojisi ile öne çıkıyor. Zeminden kaynaklanan negatif etkilerin pozitif sonuçlara dönüştürmesinde yardım eden bu teknoloji ile Adidas müşterilerine bitmeyen bir enerji sunuyor. Bu ayakkabılar koşular sırasında hem ayak sağlığını koruyor hem de sporcunun olabilecek en iyi performansını göstermesine yardımcı oluyor. Üstelik zamansız çizgisi ile sadece spor sırasında değil günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Adidas yenilikçi çizgisini yansıttığı tüm tasarımlarında olduğu gibi Energy Boost'da da farklı renkleri kullanmaktan çekinmiyor. Bitmeyen, sınırsız ve pozitif enerjiyi yansıtan renklerle yapılan kombinasyonlar kullanıcıları görsel olarak tamamlıyor. Adidas Energy Boost kadınlar için hazırlanan tasarımlarında pembenin açık tonlarını ve neon alternatifleri kullanılırken erkek tasarımlarında enerji genellikle parlak yeşil ile taçlandırılıyor. Serinin en çok tercih edilen renkleri arasında pembe, yeşil ve kırmızı yer alıyor. Sade ancak iddialı duruşuyla siyah beyaz tasarımlar da hem erkeklerden hem de kadınlardan büyük ilgi görüyor. Koşu ayakkabısı olarak tasarlanması sayesinde olabildiğince yumuşak olan ayakkabılar, farklı renk tasarımlarının yanı sıra detaylarında kullanılan materyallerle de kullanıcılara geniş seçenekler sunuyor. Parlak ya da mat, renkli ya da sade modeller arasında her kullanıcı kendi zevkine uygun alternatifi kolaylıkla bulabiliyor.

Adidas Energy Boost Özellikleri

Tasarımı ve teknolojisi ile spor ayakkabı dünyasında yeni bir sayfa açan Energy Boost'un üretiminde birçok farklı teknik detaya dikkat ediliyor. Öncelikle sporcuların performansını en yüksek çizgisine taşımalarına yardımcı olmak için konfor ve performansı göz önüne alan seri, göz alıcı tasarımı ile de kullanıcılarından tam not alıyor. Adidas Energy Boost siyah, lacivert gibi klasik renklerin enerjiyi ve yüksek performansı anımsatacak canlı renklerle beraber kullanılması da dikkat çekiyor. Seride kullanılan özel tekstil malzemeleri ile ayağın nefes alması sağlanırken ayak dört farklı yönde rahatlıkla hareket edebiliyor. Hareketleri kolaylaştıran, böylelikle eforu olabilecek en az seviyeye çeken bu tasarımlar ile yapılan tüm aktivitelerden fazla verim alınması amaçlanıyor. Özellikle koşu parkurlarında farkını ortaya koyan Energy Boost'un tabanında Cloudfoam kullanılıyor. Bu taban ile hem ayak tabanı destekleniyor hem de zeminden gelen yıkıcı etkinin taban üzerinde eşit dağılması sağlanıyor.

Yüksek denge sağlayan Energy Rail sistemi ve Torsion teknolojisine sahip olan Energy Boost erkek spor ayakkabı modelleri üstün yastıklama özellikleriyle de biliniyor. Esnekliği ve koruyuculuğu aynı potada eritebilen serinin hemen her modelinde enerji geri dönüşümü sağlanıyor. Kullanıcı ne kadar efor sarf ederse o kadar çok geri dönüş almayı başarıyor. Üstelik uzun koşularının en büyük sıkıntısı olan topuk sakatlanmalarını engellemek üzere Fitcounter kullanılıyor. Zemine vurulan darbenin topuğa verdiği zararı olabilecek en alt seviyeye çeken bu teknoloji ile kullanıcılar oldukça uzun süreli koşular yapsalar bile topuklarına darbe almaktan korunmuş oluyor. Ayağı tam kavrayan özel dış tasarım ise ayağın hareketlerini destekleyerek enerjinin geri dönüşümüne yardımcı oluyor.

İlk kez 2013 yılı tasarımlarda yer verilen Boost teknolojisi Energy serisinde modern bir bakış açısı ile yorumlanıyor. Her mevsim şartında rahatlıkla koşu yapmayı mümkün kılan Boost, dayanıklılığıyla da tam not alıyor. Uzun süreli yoğun kullanımlar sonrasında bile yıpranmaya karşı koyan ayakkabılar, esnek yapısı ile ayaklara büyük bir konfor sunuyor. Sporcunun kinetik enerjisini alıp ona geri kazandıran özel sistemiyle kullanıcılarına pürüzsüz bir koşu deneyimi yaşatan Energy Boost, dayanıklı olması nedeniyle de tercih ediliyor. Tasarımının öne çıkan özellikleri arasında ayağın dört yöne rahatlıkla hareket etmesini sağlayan dikişsiz file sistemi de yer alıyor. Bu sistem ile ayak kendi doğal salınımını yaparken sporcu yaptığı tüm etkinliklerde güvenle ve konfor içinde adım atabiliyor.

Adidas Energy Boost ile Konforlu Şıklık

Sokak modasının akışını belirleyen markalardan olan Adidas, Energy Boost tasarımlarıyla kullanıcılarına konforlu bir şıklığın anahtarını sunuyor. Marka bu tasarımları arasında klasikleşmiş renklerden en cesur renklere kadar uzanan alternatifleriyle farklı zevkten kullanıcılara hitap ediyor. Adidas Energy Boost ayakkabı ile özdeşleşen beyaz geniş topuğu neon renklerle süsleyen renkli tasarımlar, lacivert, siyah ve beyazın yoğunlukta olduğu sade tasarımlar farklı zevklere sahip kullanıcılara aynı konforu sunuyor. Kadın ve erkek koleksiyonunda farklı renk kombinasyonlarıyla yenilenen ayakkabılar arasında bazı özel iş birlikleri de dikkat çekiyor. Zaman zaman ünlü tasarımcıların, şarkıcı, sporcu ya da oyuncuların dokunuşlarıyla üretilen özel üretim Energy Boost modelleri ayakkabı koleksiyonu yapmayı sevenleri mutlu ediyor.

Tasarımda yer alan geniş topuk detayı ile ayakkabının hem spor etkinliklerinde hem günlük hayatta hem de rahat ancak şık kombinlerde kullanılması mümkün oluyor. Özellikle erkek kullanıcılar bu ayakkabıları rahat kesimli takım elbiselerle bile kullanabiliyor. Trend ve rahat olmanın mümkün olduğunu tüm dünyaya gösteren Adidas, hemen her ortamda rahatlıkla kullanılabilecek bir Boost tasarımını müşterilerine sunuyor. Müşteriler parlak detayları bulunan bir tasarımla isterse gece kulübüne eğlenmeye, isterse işe ya da okula isterlerse spor etkinliklerine gidebiliyor. Bu çok kullanışlı çizgisi ve zahmetsiz şıklığı ile Energy Boost ayakkabılar her sezon tercih ediliyor. Erkek ve kadın şıklığını, konfor ve rahatlıkla birleştiren modeller, farklı mevsimsel şartlara da uyum sağlayabiliyor.

Adidas Energy Boost yorum ve incelemelerinde sıklıkla övgü ile bahsedilen özelliklerden olan hafiflik, günlük kullanıma büyük bir konfor katıyor. Ayakkabı, profesyonel olarak sporla ilgilenmese bile gün içinde aktif olarak hareket eden, uzun mesafeleri yürümek durumunda olan ya da ayaklarında onu rahatlığı ile mutlu edecek bir ayakkabı isteyen herkesi hedefliyor. Ayak sağlığını koruyan, koşmanın ve yürümenin olabilecek en rahat halini kullanıcıya yaşatan ayakkabılar, enerjisini tüm gün dengeli bir şekilde kullanmak isteyenleri memnun ediyor. Ayakları yormayan hatta hafifliği ile varlığını unutturan Energy Boost serisi günlük kullanım için de sıklıkla tercih ediliyor. Şıklığı ve konforu aynı potada eriten seri, öğrenciler için okul ayakkabısı, iş insanları için ise konforlu bir kaçamak olabiliyor.

Adidas Energy Boost Fiyatları

Kalitesi, tarzı ve sunduğu kendine ait özel teknoloji ile Adidas, müşterilerine ödedikleri bedelin karşılığını fazlasıyla veriyor. Adidas Energy Boost fiyat olarak ait olduğu sezona ve tasarımına göre değişkenlik gösteriyor. Özel üretim seriler, klasikleşen modellere göre farklı etiketlerle piyasaya sürülürken kullanılan tasarımsal farklılıklar da etiketlere yansıyabiliyor. Ayak sağlığını koruyan, koşu performansını hissedilir şekilde arttıran, rahatlığı kadar şıklığıyla da kullanıcılardan tam not alan bu seri uzun yıllar kullanılmasıyla da ödenen bedelin hakkını vermeyi başarıyor. Seride yer alan ayakkabıların fiyatları sezonun yoğunluğuna, kampanyalara ve sezonda bulunan diğer ürünlere göre de değişkenlik gösterebiliyor. Tüm dünyada en popüler modelleri bulunan bu seri, zaman zaman yapılan kampanyalar ile tüketicilerin ilgisine sunuluyor.

Adidas Energy boost outlet ayakkabı alternatifleri ise bütçesi kısıtlı olan ya da daha ulaşılabilir fiyat arayışı içinde olan müşterilerin tercihi oluyor. Eski sezona ait spor ayakkabılar arasında kullanıcıların ayakkabı numarasına ve zevkine uyum sağlayan bir alternatif bulunduğunda oldukça avantajlı alışverişler yapılabiliyor. Energy Boost yüksek rağbet gören bir seri olmakla beraber bu serinin de eski sezonuna ait ürünlerini outlet satışlarından normal etiket fiyatına göre bir hayli uyguna almak mümkün oluyor. Klasikleşmiş renklerin tek kalan numaraları da outlet satışlar da şanslı tüketicilerin uygun bedellerle alabileceği alternatiflerden olabiliyor. Ancak bu satışlar oldukça hızlı gerçekleştiği gibi çok kısa süreliğine geçerli olabiliyor. Bu nedenle tüketicilerin satın almak istedikleri ürünü oldukça sıkı bir şekilde takip etmeleri gerekiyor.

Dünyanın her yerinde spor giyim denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan Adidas, Energy Boost serisi ile kullanıcılarına rahatlık, şıklık ve prestiji aynı ürünle ulaştırmayı başarıyor. Koşmayı seven, spor yapan, gün içinde ayakta ya da hareket halinde zaman geçiren herkesin mutlulukla kullanacağı Energy Boost, sunduğu son teknoloji göz önüne alındığında oldukça makul fiyatlarla tüketicilere sunuluyor. Dayanıklılığı ile kullanıcılarını memnun eden bu ayakkabılar uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. Farklı kıyafetlerde ve günün hemen her saatinde kullanılabilecek alternatifleriyle Boost serisi kullanıcıları performansıyla bir hayli mutlu ediyor. Aldığı üründen olabilecek en yüksek faydayı sağlamak isteyen kullanıcılar, uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilecek bu hafif ve eğlenceli ayakkabıları severek satın alıyor.

Trend Renkler ve Adidas Energy Boost

Spor ayakkabı trendlerini belirleyen Adidas, Energy Boost'larda kullandığı alternatif ve neşeli renklerle öne çıkıyor. Enerjiyi geri yansıtan özel tabana sahip ayakkabıların kişiliği olabilecek en doğru şekilde yansıtan firma erkeklerde parlak yeşilin kadınlarda ise parlak pembenin farklı kombinasyonlarına yer veriyor. Adidas Energy boost mavi, mor, sarı ve turuncunun da kullanıldığı modellerle farklı zevklere, kişiliklere ve yaş gruplarına hitap etmeyi başarıyor. Ayakkabıyı sadece koşu için kullanmayan, günlük hayatında da yer verenler daha sakin, klasik renkleri tercih eden kullanıcılar ise siyah, beyaz ve lacivert ürünleri tercih ediyor. Son yılların yükselen trendi olan neon detaylarla süslenen klasik renkler ise bu iki farklı stili aynı stilde yakalamayı başarıyor.

Dinamik, rahat, özgür ve tarz sahibi duruşuyla Adidas, tüm modellerinde olduğu gibi bu tasarımlarda da farklı renkleri bir arada kullanmaktan çekinmiyor. Adidas Energy Boost kırmızı, genellikle gri ve beyaz ile beraber kullanılırken bazı sezonlar kırmızı modeller parlak yeşiller ile detaylandırılıyor. Siyah, kırmızı, gri, yeşil, pembe ve sarının farklı şekillerde kullanıldığı tasarımlar, iddialı renkleri kullanmayı seven kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu renkler trendlere ve sokak modasının nabzını tutmanın yanı sıra uzun koşular sırasında koşucuların ve etrafındakilerinin dikkatini çekmesini de sağlıyor. Yaşanabilecek dalgınlık ya da dikkatsizliklerin önüne geçilmesini sağlayan parlak renkli modeller ise özellikle gece koşuya çıkan sporcular tarafından tercih ediliyor.

Birbirinden canlı renklerin kullanıldığı Energy Boost serisi, renkli eşofmanlar, dar ya da bol paça jeanler, asimetrik kesim etekler ve son yıllarda da sıklıkla takım elbiselerle beraber kullanılıyor. Rahatlığı hayatının her alanına ve her saatine taşımak isteyen kullanıcılara farklı tercihler sunan Adidas, konforu ile öne çıkan bu modellerinin geniş renk alternatifleriyle de beğeni topluyor. Pembe, mor, sarı, lacivert, siyah gibi renkleri farklı zıt ya da uyumlu tonlarla birleştiren tasarımlar zaman zaman üretilen özel imzalı modellerle beraber düşünüldüğünde hemen her zevke uygun bir Energy Boost bulmak mümkün oluyor. Siz de hem rahat hem de şık bir spor ayakkabı arayışı içindeyseniz bu tasarımlara göz atabilirsiniz.

Doğru Tercih: Adidas Energy Boost

Sporcuların kendi performanslarını olabilecek en yüksek şekilde ortaya koymak için ayakkabılarını doğru seçmek büyük önem taşıyor. Farklı branşlar için farklı özellikler ön plana çıkarken Energy Boost bir koşucunun ihtiyaç duyduğu tüm nitelikleri barındırıyor. Farklı zeminlere uyum sağlayabilme, dayanıklılık, ayağın doğal hareketlerine uyum, topuk koruma sistemi, darbe tünel sistemi ile bu seri, koşu ile ilgilenen herkes için doğru tercih olarak öne çıkıyor. Adidas Energy Boost Türkiye piyasasında kullanıcıların dikkat ettiği, dayanıklılık, tasarımsal yenilik ve teknolojik destekler ile tam not alıyor. Sporcuların performans kaybı yaşamadan kilometrelerce koşabildiği bu ayakkabılar, profesyoneller kadar amatör sporcuların da ilgisini çekiyor.

Konforu ile farklı branştan sporların yanı sıra gündelik hayatta da sıklıkla kullanılan bir koşu ayakkabısı olarak Energy Boost, alternatif bir ayakkabı arayışı içinde olan kullanıcıları da mutlu ediyor. Görünüşü ile çabasız şıklık sağlayan bu seri, ayakları yormayan ve terletmeyen özel yapısı sayesinde öğrencilerden, saha çalışanlarından, sağlık personellerinden yoğun ilgi görüyor. Özellikle topuğu ile ilgili sıkıntı yaşayan, farklı zemin şartlarında yürümek ya da koşmak zorunda kalan meslek grupları için bu seri kurtarıcı olarak öne çıkıyor. Üstelik kullanıcılar bu rahatlığa, birbirinden farklı renk alternatifleri arasından kendilerine en uygun seçeneği tercih ederek ulaşabiliyor.

Kendine ait özel teknolojisi, tüm dünyada kabul görmüş rahatlığı ve performansıyla Adidas Energy Boost, her yaştan ve cinsiyetten kullanıcıya uygun bir alternatif sunuyor. Farklı beden seçenekleri, renk kombinasyonları arasında siz de arayışı içinde olduğunuz o rahat ve dayanıklı ayakkabıyı bulabilirsiniz. Adidas Energy Boost satın almak için ise birkaç kısa adımı izleyebilirsiniz. Almak istediğiniz ayakkabıyı sepete ekleyerek siparişinizi oluşturabilir sadece birkaç dakika içinde Trendyol güvencesiyle alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.