ADKPİETRO Adk1810 Peter Çalışma Masası + Sandalye Siyah 0
ADKPİETRO Adk1810 Peter Çalışma Masası + Sandalye Siyah 1
ADKPİETRO Adk1810 Peter Çalışma Masası + Sandalye Siyah
Özellikler
Tüm Özellikleri Gör
  • Materyal:Metal
  • Renk:Siyah
  • Yükseklik:72 cm
  • Genişlik:150 cm

ADKPİETRO Adk1810 Peter Çalışma Masası + Sandalye Siyah ADK1810

3.1Ortalama Puan
5
8
4
0
3
3
2
2
1
6
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
  • Masa Ölçü: Genişlik : 150 cm Yükseklik: 72 cm Derinlik: 60 cm Renk: Siyah Ürün Açıklaması: Avrupa E1 kalite standartlarında, kanserojen madde içermeyen, çevreye ve sağlığa zararsız suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar metal profil ayak olup elektro statik fırın boya ile boyalıdır. Mobilyanızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzey temasından sakının. Özellikler Üründe Elektrositatik Toz Boya Kullanılmıştır. Tüm teller robot sistemi ile kaynaklanmıştır Oturma kısmı silinebilir ithal kumaştır. 50 mm sünger dir. Zemini çizmeyen plastik ayaklar mevcuttur. Sandalye tel kalınlıkları 0.4mm ve 0.6mm arasındadır. Ayak kısmında kullanılan profiller 1.2 mm kalınlığındadır. Ergonomik sırt hatlarına uygun tasarım. 140Kg'a kadar kişi başı taşıyabilme kapasitesi mevcuttur. Kapalı ve Açık alanlarda kullanıma uygundur. Çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir. Ürünlerimiz demonte şekilde gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir. Montaj şeması ve ekipman görseli sizlere sorunsuz bir kurulum desteği sağlayacaktır. Montaj kutunuzun içerisinde her türlü bağlantı aparatınız ve kurulum şemanız bulunmaktadır. Ürünler kargodan teslim alınırken mutlaka kontrol edilmelidir. Hasarlı ürünler teslim alınmamalı ve kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatılmalıdır.

Ürün Değerlendirmeleri

3.1
3.1Ortalama Puan
5
8
4
0
3
3
2
2
1
6
19 Değerlendirme
11 Yorum
siparişim 1 haftada elime ulaştı sorunsuz şekilde geldi kargodan memnun kaldım teşekkürler sandalye aynı renkte geldi fakat görseldeki gibi küçük değil biraz büyük güzel rahat beğendim
**** ****|13 Ocak 2021|AdkPietro Mobilya satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen
Bu fiyata çok iyi bir ürün, sadece vidaları sıkarken fazla sıkmamak lazım, tahtayı patlatıyor. Görseli gerçekten güzel ve şık. Biz beğendik...
**** ****|18 Aralık 2020|AdkPietro Mobilya satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen
Ürünün kurulumu biraz zor gelebilir Ama katilesi Rengi Güzel korkmayın alırken sandalyesi çok güzel geldi masanın rengi birebir. Parmak izi olabiliyor atan tutanlar çok sallıyor bana güzel geldi.
Umut Kasatura|17 Aralık 2020|AdkPietro Mobilya satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Ürün Özellikleri

Materyal:
Metal
Renk:
Siyah
Yükseklik:
72 cm
Genişlik:
150 cm
Derinlik:
60 cm

Ürün Açıklaması

Masa Ölçü: Genişlik : 150 cm Yükseklik: 72 cm Derinlik: 65 cm Renk: Siyah Ürün Açıklaması: Avrupa E1 kalite standartlarında, kanserojen madde içermeyen, çevreye ve sağlığa zararsız suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar metal profil ayak olup elektro statik fırın boya ile boyalıdır. Mobilyanızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzey temasından sakının. Özellikler Üründe Elektrositatik Toz Boya Kullanılmıştır. Tüm teller robot sistemi ile kaynaklanmıştır Oturma kısmı silinebilir ithal kumaştır. 50 mm sünger dir. Zemini çizmeyen plastik ayaklar mevcuttur. Sandalye tel kalınlıkları 0.4mm ve 0.6mm arasındadır. Ayak kısmında kullanılan profiller 1.2 mm kalınlığındadır. Ergonomik sırt hatlarına uygun tasarım. 140Kg'a kadar kişi başı taşıyabilme kapasitesi mevcuttur. Kapalı ve Açık alanlarda kullanıma uygundur. Çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir. Ürünlerimiz demonte şekilde gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir. Montaj şeması ve ekipman görseli sizlere sorunsuz bir kurulum desteği sağlayacaktır. Montaj kutunuzun içerisinde her türlü bağlantı aparatınız ve kurulum şemanız bulunmaktadır. Ürünler kargodan teslim alınırken mutlaka kontrol edilmelidir. Hasarlı ürünler teslim alınmamalı ve kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatılmalıdır.

Şikayet Et

Bunlar da İlginizi Çekebilir