"

adL

" araması için 1699 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

adL

Moda sektörünün en ses getiren markalarından olan adL, farklı tarzda ve her zaman moda olan ürünleriyle tanınan bir marka olarak öne çıkıyor. Modaya uygun ürünleri bulunan marka, aynı zamanda modaya büyük ölçüde yön vermesiyle de dikkat çekiyor.

adL Işık, marka kalitesini yükseltmek için modanın önde gelen isimleri Cengiz Abazoğlu, ünlü stil editörü Mert Aslan ile çalışarak vizyonlarının ve misyonlarının ne kadar geniş olduğunu herkese kanıtlamayı başarıyor. adL markanın ürünleri arasında hem kadınların hem de erkeklerin modaya uygun giyinebileceği ve tarz ve stil sahibi olabileceğiniz ürünler yer alıyor.

adL Markası Hakkında

Modanın önemli ayaklarından biri olan adL, 1992 yılında perakende ve moda sektöründe ilk adımını atmıştır. Yurt içinde 117, yurt dışında ise 45 satış noktasıyla hem yerelde hem de uluslararası moda sektöründe adından söz ettiren önemli markalardan biri haline gelmeyi başarmıştır. Daima modaya özgün ve yenilikçi bir anlayışı benimseyen adL, modanın demokratikleşmesi yönünde önemli adımlar atıyor.

Moda sektörünün önemli isimlerinden biri olan Cengiz Abazoğlu ile çalışan adL, aynı zamanda NightZoom Styled Koleksiyonu için ünlü stil editörü Mert Aslan ile çalışıyor. Modada zamansızlığa vurgu yapan adL, Adil Işık Group bünyesinde oluşturduğu marka kimliği ile yurt içi ve yurt dışı satış noktalarında sizlerle buluşuyor.

adL Ürün Çeşitleri

adL markasının birbirinden farklı ürün çeşitleri bulunuyor. adL elbise, zevklerinize göre çeşitliliğe sahip. Örme elbiseler, puantiyeli elbise, kemerli elbise, volanlı elbise ve çeşitleri adL giyim çeşitlerinden bazılarıdır. Zevkle ve severek giyeceğiniz, tarz ve stil sahibi olarak adL bluz ve adL etek gibi ürün çeşitleriyle de modaya ayak uydurabilirsiniz.

Cengiz Abazoğlu'nun tasarımları olan adL tulum, adL abiye elbise, tunik, yelek, şort gibi ürünleri de Trendyol üzerinde bulabilirsiniz. Mert Aslan'ın tasarımı olan ürünler yine Trendyol üzerinde sizleri bekliyor. Ürünlerin çeşitliliği kolay ve doğru tercih yapabilmenizde önemli bir rol oynadığı için, adL markası çalıştığı ortaklarıyla hem modaya uygun hem de çeşitlilik yaratarak ürünlerini tasarlıyor ve müşterilerine sunuyor. Bu sayede her tür giyim kategorisinden zevklerinize ve modaya uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Şıklığı ve Zarafeti adL ile Yaşayın

adL markanın giyim ürünleri şıklığı ve zarafeti yakalayabilmeniz için sizin için özel modacılar tarafından özel olarak tasarlanıyor. adL kaban, etek, pantolon, kazak, şort, elbise gibi özel olarak üretilmiş ürünler ile şıklığı ve zarafeti üzerinize yansıtabilirsiniz. adL outlet ürünleriyle de yine modaya ayak uydurabilmeniz mümkün.

Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu, modanın nabzını yakından takip ederek adL bünyesi altında ürünler tasarlayarak modaya uygun giyinebilmenizi sağlıyor. Cengiz Abazoğlu'nun ürünleri ile modayı yakından takip edebilirsiniz. Ünlü stil editörü Mert Aslan'ın ürettiği çeşitli ürünlerle de yine modaya uygun giyinebilirsiniz.

adL Ürün Fiyatları

adL ürün fiyatları tasarımına ve özelliğine göre farklılıklar gösterebiliyor. Ürünün kategorisi, fiyatlarına doğrudan etki edebiliyor. Moda olan ürünler daha yüksek fiyatlarda seyrederken, daha klasik ve gündelik olan ürünler daha makul fiyatlarda olabiliyor. Ürünün kumaşı, niteliği gibi konular da ürünlerin fiyatları konusunda belirleyici olan etkenlerden bazıları.

adL markanın çalıştığı isimler olan Cengiz Abazoğlu'nun tasarladığı ürünler ile Mert Aslan'ın koleksiyonunda yer alan ürünler arasında da fiyat farkları olabiliyor. İki ismin ürettiği ürünlerin özelliği ve kendi üsluplarını yansıtmaları fiyatlar üzerinde direkt etkin rol oynayabilir. İki ünlü ismin tasarladığı ürünlerin haricinde adL markanın kendi ürünlerinde de giyim kategorilerine göre fiyatlarda değişiklik gösterebiliyor.