"Adore" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.
Sonraki Sayfa

Adore ile Dekorasyon Trendlerini Yakalayın

Adore mobilya, Avrupa birliği sağlık kriterlerine uygun ürettiği çevre dostu ürünler ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Yılların tecrübesiyle müşteri ihtiyaçlarını karşılayan ürünler, geniş bir yelpazede sunuluyor. Evlerin vazgeçilmez eşyalarından olan mobilyalar, Adore seçenekleri ile renkleniyor. Trendyol aracılığı ile çocuk odasından genç odasına, dolaptan ayakkabılığa çeşitli ürünlere erişebilirsiniz. Trendyol kampanyalı fiyatlarıyla kendi bütçenize uygun bir mobilya ürününü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Adore Mobilya Çeşitleri

Adore mobilya, mutfaktan yatak odasına her türlü mobilya ihtiyacını karşılamak üzere birbirinden farklı ürünler geliştiriyor. Bu süreçte kullanıcıların istekleri kadar ürünün sağlık kriterleri de göz önüne alınıyor.

Yatak Odası

Adore yatak odası ürünleri içinde; yatak odası takımları, gardıroplar, karyolalar, yataklar, bazalar, baza başlığı, dinlenme koltuğu ve berjer koltuklar zengin seçenekler sunuyor. Yatak odalarının önemli unsurlarından olan duvar rafları, çok amaçlı dolaplar ve bez dolaplar da bütçenize uygun ürünü alabilmenize olanak tanıyor. Dilsiz uşak (askılık), giysilerinizin buruşmadan pratik şekilde asılı durmasını sağlıyor. Adore gardırop modelleri, öğrenciden yetişkine herkese hitap edebilecek kriterler taşıyor. Odanıza asabileceğiniz Adore yağlı boya tablo alternatifleri ile de yatak odanızı daha fazla kişiselleştirebilirsiniz.

Salon Oturma Odası

Genellikle misafirlerin ağırlandığı salon ve oturma odalarının tasarımı biraz daha özen ister. Adore kanepe koltuk takımları, berjerler, TV koltuğu çeşitleri, konsollar, vitrinler, yemek odası takımları ve yemek masası çeşitleri ile bu alanda da geniş seçenekler sağlıyor. TV üniteleri, sandalyeler, sehpa ve zigon alternatifleri de tamamlayıcı unsurlara olarak tasarlanıyor. Adore tv ünitesi, Flat Line, Retro Wide, Vision modelleri ile çekmeceli, kapaklı ve bölmeli alternatifler sunuyor.

Çalışma Odası

Çalışma odalarının konsantre olmayı ve rahat çalışmayı sağlayacak, motivasyonu arttıracak şekilde dizayn edilmesi arzulanır. Adore, çalışma odası takımları, çalışma masası çeşitleri, bilgisayar koltukları, kitaplıklar ve duvar rafları ile bu doğrultuda bolca seçenek sunuyor. Adore çalışma masası modellerinden biri ile konforlu bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.

Çocuk Genç Odası

Çocukların ve gençlerin zevklerine göre değişik modeller sergileyen Adore genç odası takımları, gardroplar, karyolalar, çalışma masaları, bilgisayar koltukları, şifoniyerler, komodinler ve genç çocuk odası dolapları alternatifleri ile her zevke hitap edebiliyor. Çocuk sandalyeleri ile çocukların önemli bir ihtiyacını karşılayan Adore, bebekler için de ürettiği beşiklerle ön plana çıkıyor. Genç odası modelleri ile gençler kendi tarzlarını oda tasarımlarıyla ifade edebiliyor. Adore dolap seçenekleri de çocuk ve genç odalarının daha düzenli olmasına imkân veriyor.

Ofis Mobilyaları

Verimli bir ofis ortamının sağlanmasında, ofis tasarımı da önemli bir rol oynuyor. Adore home ofis takımları ile evinizin bir odasını çalışma ofisine çevirebilirsiniz. Ofis takımları, toplantı odası takımları, ofis dolapları, ofis koltukları, ofis masaları ve hazır ofis mutfakları ile Adore tarzınıza ve bütçenize uygun verimli bir ofis ortamı kurmanıza olanak tanıyor.

Oyun Koltukları

Adore oyun koltukları, oyun oynamayı seven yetişkin ve çocukların ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanıyor. Zengin seçenekler içinde; XRocker, AKracing ve DXRacer serileri ile oyunculara birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Bu koltukların sağladığı konfor ile oyun oynamak ayrı bir eğlence haline geliyor.

Mutfak Banyo

Evlerde sık kullanılan bölümlerden olan mutfakların düzeni hayatı pratikleştirir. Bu amaçla Adore, hazır mutfak dolapları, mutfak dolapları, mutfak masaları ve mutfak sandalyeleri ile geniş bir aralıkta hizmet sunuyor. Adore Apart, Daisy hazır mutfak dolapları modellerinden biri ile mutfağınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Büyükten küçüğe değişik boylarda gelen Adore banyo dolapları da banyoda ortaya çıkabilecek yer sıkıntılarını ortadan kaldırıyor. Adore, kapaklı ve şık çamaşır sepetleri ile kirlileri banyoda tutmaya estetik bir çözüm sunuyor.

Antre ve Tamamlayıcı Ürünler

Antre tasarımı, eve girişin ardından ev hakkında ilk intibahın oluşması sebebiyle ayrı bir önem taşıyor. Adore, portmanto, vestiyer, ayakkabılık, askılık, raflar, ayna çerçeveler, tepsili sehpalar ve çok amaçlı dolaplar ile estetik bir antre tasarımını hedefliyor. Adore ayakkabılık çeşitleri; kapaklı, çok katlı, çekmeceli seçeneklerle büyük ve küçük antrelere uygun seçenekler sunuyor. Adore Flat Duo, Diomand, Dinamik, Step, New Step modellerinden biri ilginizi çekebilir. Oturaklı ayakkabılıklar, özellikle yaşlı, çocuk, bel ve diz problemi olan bireylerin oturarak rahatça ayakkabılarını giymelerine olanak tanıyor.

Ayrıca evin farklı bölmelerinde kullanılabilecek duvar rafları ve puf tabureler de ev sakinlerine kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bütçenize uygun indirimli mobilya çeşitlerini Trendyol web sitesi üzerinden hemen seçebilir, adresinize sipariş edebilirsiniz.