"

Advance

" araması için 53 sonuç listeleniyor

Advance

Evlerin neşesi ve sahiplerinin en yakın dostu olan evcil hayvanların dengeli beslenmesi; sağlıklı kalabilmeleri için dikkat edilmesi gerekenlerin başında gelir. Kaliteli bir mama; evcil hayvanların bağışıklık sistemini güçlendiren mineralleri, kas yapısını destekleyen proteinleri ve sindirim sistemini koruyan içeriğiyle evcil hayvanların tüm günlük besin ihtiyacını tek başına karşılar. Advance mama, beslenmenin evcil hayvan sağlığındaki rolünün bilincinde olarak tüm evcil hayvanların besin ihtiyacını karşılayacak şekilde özel olarak üretilir. Evcil hayvanların yaşı, ırkı ve kısırlık durumuna göre alması gereken günlük besin değerleri de değişir. Eğer evcil hayvanınız yeterli protein, vitamin ve mineralleri alamazsa veya et yerine yoğun tahıl içeren mamalarla beslenirse bağışıklık sistemi çökebilir. Buna bağlı olarak da sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Bu nedenle Advance mama kedi ve köpeklerin her yaşta alması gereken farklı besin değerlerine göre farklı mama çeşitleri sunar. Özellikle köpeklerde mama seçimi yapılırken yaş ile beraber ırk özellikleri de günlük beslenme alışkanlıklarını belirler. Bu nedenle Advance köpek maması çeşitleri, her yaştan ve her ırktan köpeğin beslenmesine uyacak şekilde çeşitlenir. Kısır kediler ve kısır köpekler de düşünülerek üretilen Advance mama çeşitleri, tam olarak dostunuzun ihtiyacı olan mamayı bulmanıza ve lezzetli bir mamayla onları mutlu etmenize yardımcı olacaktır.

Advance Kedi Maması Çeşitleri

Evcil hayvanların sağlıklı olduğunu gösteren işaretlerden biri de tüyleridir. Özellikle kedilerde belirgin parlak tüyler ve tüy dökümünde azalma, sağlıklı bağışıklık sisteminin de göstergesidir. Advance kedi maması, veterinerler tarafından formüle edilen immuneplus sayesinde aktif immünoglobulin ve doğal polifenollerin içerir. Her ırktan kedi için uygun olan bu formül, aynı zamanda bağırsak sistemini de korur. Dışkının yumuşak olmasını engeller ve dengeli bir sindirim sistemi sağlar. Advance kedi maması, bağışıklık sistemini güçlendiren içeriğinde yüksek oranda protein içerir. Özellikle kas gelişimine yardımcı olan protein enzimleri sayesinde evcil kedilerin kas dokuları güçlenir. Advance kedi maması çeşitleri formüle edilirken kısır kediler, yavru kediler ve yetişkin kedilerin farklı protein, tahıl, vitamin ve mineral gereksinimleri göz önünde bulundurulur. Yavruluktan yetişkinliğe geçişte ve kısırlaştırma işleminden sonra kedilerin tahıla olan gereksinimi azalır; vücutlarında yağ depolama eğilimi artar. Vücutta biriken yağ kitlesi, yetişkin kedilerin iç organları üzerinde oldukça olumsuz etkiye sahiptir. Advance mama; adult ve Advance kısır kedi maması olan sterilize mamalarda düşük yağ oranı içeren somon ve hindi etine yoğunluk verir. Advance kısır kedi maması, hem hindi ve somonun lezzetiyle kedinizi mutlu edecek hem de yetişkin kedinizin kilo kontrolünü sağlayacaktır. Somonlu ve hindili Advance kedi maması, sensitive çeşitleriyle sindirim problemi olan kedilere en çok önerilen mamalardan biriyken, kitten Advance mamalar da yüksek taurin değerleri ile yavru kedilerin günlük enerji ihtiyacı için birebirdir.

Advance Köpek Maması Çeşitleri

Advance mama kedi için olduğu kadar köpekler için de en kaliteli içeriğe sahip mama tercihidir. Advance köpek maması, farklı ırktan ve farklı boyuttan köpeklerin günlük beslenme ihtiyacını eksiksiz karşılar. Terrier, German shephard gibi köpek ırklarına göre hazırlanan içerikler, deri ve tüy sağlığı düşünülerek özel olarak formüle edilmiştir. Özellikle köpeklerin büyüklüğü ve çene yapısının çiğnemedeki etkisi düşünülerek sınıflandırılan Advance köpek maması çeşitleri; 10 kilodan fazla, 30 kilodan fazla orta, küçük ve büyük ırk köpeklere uygun farklı tanecik yapıları ile tamamen hijyenik bir ortamda paketlenir. Eklem kıkırdaklarının güçlü kalması ve her yaşta güçlü eklemlerin desteklenmesi için kondroidn ve glükozamin içeren Advance köpek maması, yetişkin köpek mamalarında yağı enerjiye çeviren l-karitin enzimlerini içerir. Veterinerlerin kas gelişimi için özel olarak tavsiye ettiği Advance köpek maması çeşitleri, kalp sağlığını korur ve kemik gelişimini destekler. Özellikle küçük yaşlarda kas gelişimi için yüksek enerji ve harekete ihtiyaç duyan yavru köpekler için üretilen Advance yavru köpek maması, nükleotidli özel yapısı sayesinde hücre yenilenmesini destekler ve yeni hücre oluşumunu hızlandırır. Prebiyotiklerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde bağırsak sistemini koruyan Advance yavru köpek maması, özellikle sindirim yönünden hassas yavru köpeğiniz için ideal seçim olacaktır.

Advance kedi maması ve Advance köpek maması çeşitleriyle birlikte tüm pet shop ürünlerini Trendyol' da bulabilir ve kampanyalı ürünlerle uygun fiyatlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yukarı Çık