AEE

Çin’in Shenzen şehrinde kurulan AEE, profesyonel kullanıma yönelik hazırladığı ve gelişmiş özelliklerle donattığı insansız hava araçları, aksiyon kameraları, kayıt sistemleri, kablosuz görüntü ve ses aktarım sistemleri ile tanınıyor. Faaliyetlerini 1999 yılından bu yana sürdüren marka, geliştirdiği ürünleri; ISO 9001:2000 ve ISO 14001:2004 standartlarının yanı sıra WEEE ve RoHS sertifikalarına uygun şekilde üretiyor. Geniş ürün gamı sayesinde hem profesyonellere hem de macera tutkunu amatörlere hitap eden AEE, ürünlerini; drone, kamera, el gimbal’ı ve aksesuar olarak dört ana kategoriye ayırıyor.

AEE Aksiyon Kamera ve Drone Modelleri ile Öne Çıkıyor

Teknoloji meraklılarının çok yönlü kullanabilecekleri aksiyon kameralarına imza atan AEE, dünya çapında büyük ses getiren AEE Lyfe Silver ve AEE Lyfe Titan modellerinde yakaladığı başarıyla yetinmiyor ve yeni nesil modellere hayat vermeyi sürdürüyor. Lyfe serisinin üyesi Shadow ile kullanıcılara büyük esneklik kazandıran marka, uygulama aracılığıyla ayarlanabilir FOV (görüş alanı), yerleşik Wi-Fi ve Bluetooth, 4K çözünürlük gibi özelliklerle adrenalin tutkunlarına harikulade bir alternatif sunuyor. Kullanım kolaylığı sağlayan dokunmatik ekranıyla yönetilebilen model, 40 metre derinliğe kadar su altında da kullanılabiliyor. Önceki modellerden devraldığı teknik özellikleri iyileştirerek birkaç adım daha ileriye taşıyan model, markanın en güncel kameralarından biri olarak değerlendiriliyor. AEE camera konusunda büyük bir yenilik yapıyor ve dünyanın en küçük 4K çözünürlüklü aksiyon kamerası olan Moka Cam modelini de üretiyor. Ambrella SOC ve Sony sensörle gelen ve 16 megapiksel çözünürlüklü, shutter kontrollü, zahmetsiz şekilde takılabilen manyetik batarya gibi özelliklerle zenginleştirilen ürün, AEE Lyfe Silver aksiyon kamera kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarıyor.

Etkileyici gökyüzü çekimleri gerçekleştirirken drone kullanma deneyimini bambaşka bir noktaya taşımak isteyenlerin yönelebilecekleri drone modelleri, AEE’nin geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. Avuç içerisine sığabilecek büyüklükteki AEE Selfy, yenilikçi tasarımıyla beğeni topluyor. Telefon kılıfı formunda tasarlanarak taşınabilirlik konusunda fark yaratan ürün, genel amaçlı kullanım için değerlendirilebiliyor. Profesyonel çözümlere gereksinim duyanları unutmayan AEE, geleneksel formdaki drone’u Mach1 ile kullanıcıları memnun ediyor. Elektronik görüntü sabitleme sistemi ile güçlendirilen kamerası sayesinde harikulade çekimler yapabilen model, akıllı telefonlar aracılığıyla kolayca kontrol edilebiliyor.

AEE Gimbal ve Aksesuar Çözümleri ile Beklentileri Karşılıyor

Sahip olduğu akıllı cep telefonunun kameralarını etkin şekilde kullanmak ve yaptığı video çekimlerinde titreşim olmasını istemeyenlerin yönelebilecekleri gimbal çözümleri geliştiren AEE, yeni nesil cep telefonlarının takılabildiği Slate Elite+ ile dikkat çekiyor. Kilit modu, zamanlayıcı modu, üç yönlü stabilizatör gibi sayısız özellikle güçlendirilen model, sinematik çekimler gerçekleştirmeyi hedefleyenlerin öncelikli tercihi oluyor. Zengin kutu içeriği ve dayanıklı yapısı sayesinde kullanıcılardan tam not alan gimbal modelleri; yerleşik Wi-Fi özellikleri, yeterlilik gösteren kamera kabiliyetleri ve dayanıklı yapısıyla yüz güldürüyor.

Ürettiği modeller için pek çok aksesuar hazırlayan AEE; drone kontrol aygıtları, Wi-Fi sinyal tekrarlayıcı, pervane ve iniş takımlarıyla güvenli bir uçuş yapılabilmesini mümkün kılıyor. Aksiyon kameraları için LCD ekranlar, kameraların göğüs ve başa takılabilmesini sağlayan ekipmanlar, kask sabitleme çözümleri ve kamera bataryaları da markanın hazırladığı aksesuarlar içerisinde bulunuyor. Farklı kullanım senaryolarında değerlendirilebilecek selfie çubukları, aksiyon kameralarının uzaktan kontrol edilebilmesine imkan tanıyan bileklikler ve daha pek çok aksesuar, teknoloji ve aksiyon meraklılarının alışveriş listelerine girmeyi bekliyor.

Siz de yaşadığınız macera dolu anları, keskin video ve fotoğraflarla ölümsüzleştirmeyi hedefliyor, profesyonel çekimlerinizi kusursuz şekilde tamamlamayı planlıyorsanız, AEE’nin geliştirdiği modelleri inceleyebilir, Trendyol’un avantajlı fiyatları ile hayalinizdeki ürünü hemen satın alabilirsiniz.