placeholder
"

Ağaç Lambader

" araması için 570 sonuç listeleniyor

Ağaç Lambader Çeşitleri ile Şık Aydınlatmalar

Çoğu kişi yaşadığı evinin dekorasyonu ile kendisi ilgilenmek ve kendi zevklerine göre dizayn etmek ister. Ev dekorasyonları denildiğinde akla ilk gelen aksesuar lambaderdir. Lambader, ayaklı bir aydınlatma aracı olsa da tasarım odaklıdır. Geleneksel aydınlatma modellerinden olsan tavan aydınlatmalara farklı bir modeli olan lambader modellerin uzun ayakları bulunmaktadır. Evin dekorasyonunu tamamlayan ve bulunduğu ortama sıcak bir görünüm katan bu lambaderler, boyutlarına, üretim maddesinde kullanıldığı materyale ve şekil yapılarına göre çeşitlilik göstermektedir.

Ağaç Lambader Modelleri

Ağaç Lambader Modelleri

Doğal dokusu ve şık tasarımları ile son zamanların en popüler lambader modellerinden olan ağaç lambader, bu çeşitli lambader modellerinden birisidir. Sehpalı ağaç lambader modelleri doğallıktan yana olanlar için idealdir. Zamansız parçalardan olan halatlı ağaç lambaderler, malzemesi gereği oldukça dayanıklıdır. Hasır ağaç lambader tasarımlarında ağırlıklı olarak doğal ham kütük ağaç lambaderler yontulduğu için kalitelidir ve kullanım ömürleri uzundur. Temizlik konusunda da oldukça pratik olan bu ağaç lambaderler, orijinal tasarımı, şekli ve doğallığı ile evlerde rahatlatıcı bir köşe oluşturmak için ideal ürünlerin başında gelmektedir. Aynı zamanda lambaderlerin üzerinde bulunan lamba ve gölgelikler sayesinde de daha loş bir ışık yaymak mümkündür.

Ağaç Lambader Özellikleri

Ağaç Lambader Özellikleri

Lambaderler, bir aydınlatma ürünüdür. Tasarım açısından farklı malzemelerden yapılmaktadır. Ahşap, metal gibi birçok farklı malzemeden birden çok farklı tasarımlarda imal edilirler. Ağaç görünümlü lambaderden farklı olarak ahşap ağaç lambader, ahtapot şeklinde, büyüteç şeklinde, LED lambader şeklinde ve daha birçok farklı modelde lambader çeşitleri bulunur. Doğal ağaç lambader aydınlatma tasarımlarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Dekorasyon olarak öne çıkmakta ve Country tarzda öne çıksa da oldukça modern bir görünüme de sahip olmaktadır. şeklinde lambader modelleri, son zamanlarda birçok kişi tarafından talep edilmektedir. Görünüm açısından bir ağacı andırırlar. Ana gövdesinden dallara doğru uzanan bir tasarıma sahip olabilmektedir. Işıkların her biri yaprakları temsil etmektedir. Ağacın dalları farklı uzunluklara sahip olabilir. Ağaç şeklinde lambaderlerde de bu durum söz konusudur. Düzenekte farklı yüksekliklerde dallar vardır ve 3’lü ya da 5’li gibi ayrı ampuller bulunur. Dekoratif ağaç lambader modelleri de bulunmaktadır. Bulundukları alanı aydınlatma özelliği bulunur. Ağaç ayaklı lambaderler ve ahşap lambaderler bulunduğu ortama doğal bir atmosfer kazandırır. Tamamlayıcı özellikleri bulunur. Doğanın doğal görünümünü evlere ya da bulunduğu yere getirir.

Ağaç Lambader Fiyatları

Ağaç Lambader Fiyatları

Lambaderler, birçok farklı malzemeden yapılabilen bir aydınlatma ürünüdür. Ayrıca birçok farklı çeşidi bulunur. Kavisli, tripot, avize, ahtapot, LED ve okuma lambaderi şeklinde farklı amaçlar ve kullanım alanları için çeşitleri bulunur. Ağaç dalı lambader görünüm olarak bir ağacı andıran lambader çeşitlerinden biridir. Yapıldığı malzemeye ve sahip olduğu lamba, dal ve yükseklik gibi kriterlere bağlı olarak ağaç gövdeli lambader fiyatları farklılık gösterebilir. Aynı zamanda fiyat üzerinde marka ve sahip olduğu teknik özellikler de etkilidir. Lambaderler, göz yormayan bir aydınlatma sistemidir. Ortamı daha rahat aydınlatır ve fazla ışık vermediği için gözleri yormaz. Odanın parlaklığını dengeleme özelliği vardır. Mobilyalara ve odada bulunan diğer eşyalara daha kolay uyabilir. Çünkü birçok farklı modelde ağaç tasarımlı lambaderler vardır. Farklı tasarımları ile çeşitli fiyat aralıklarına sahiptir. Odaları daha büyük gösterme özelliğine sahiptir. Geleneksel, modern ya da spor gibi her stile uyum sağlayacak lambader modelleri bulmak oldukça mümkündür. Ev ve ofislerin yanı sıra restoranlarda, sanat merkezlerinde ve kafelerde atmosferin daha doğal görünmesine yardımcı olmaktadır. Boyutuna ve sahip olduğu aksesuarlara göre farklı fiyatlarda bulunmaktadır. Tüm lambader modellerine Trendyol’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.