Fiyat
Yerden Yüksekliği
Ampül Başlık Sayısı
Model
Duy Tipi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Ağaç Lambader

" araması için 223 sonuç listeleniyor

Yaşam Alanlarına Tarz Katan Ağaç Lambader Modelleri Trendyol'da!

Hem aydınlatma sağlayan hem de dekoratif açıdan katkıda bulunan ahşap lambader yaşam alanlarına sıcak bir dokunuş katar. Genellikle el yapımı olarak tasarlanan ürün farklı görünümlere sahip olabilir. Ağaç lambader son derece şık bir ev eşyasıdır. Aydınlatma sistemlerinde sıklıkla tercih edilen doğal ağaç lambader bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine çeker. Samimi ve etkileyici ortamlar oluşturmaya yardımcı olan modeller tasarım şekilleriyle birbirinden farklılık gösterir. Ağaç şeklinde lambader ahşap lambader kullanımı son derece yaygındır. Evlerde hoş bir dekorasyon elde etmek amacıyla tercih edilen ürünler cafe ve restoran gibi dış alanlarda da severek kullanılır. El yapımı özel bir model olan doğal ahşap lambader etkileyici bir ışıklandırma sağlar. Bu aksesuarlar yaşam alanlarında farklı atmosfer oluşturmak isteyenler için eşsiz bir alternatif olarak karşınıza çıkar.Estetik olarak tasarlanan dallar üzerinde kişiselleştirme yapma imkanı bulunur. Paket içeriğinde gelen aparatları halatlı sistem sayesinde dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Oda dizaynını estetik biçimde tamamlayan modeller göz alıcı tasarımlarıyla beğeni toplar. Birçok kişi tarafından severek kullanılan modeller her alana uyum sağlar. Dekoratif ağaç lambader aydınlatma sağlamak amacıyla da rahatlıkla kullanılabilir. Bağlanan ampul özelliğine göre farklı aydınlatma seviyesi sağlayan modeller son derece kullanışlıdır. Ürün yerleştirildiği odalara estetik şıklık katar. Siz de çeşitli görünümlere sahip olan ahşap ağaç lambader seçenekleri arasından dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Şık Ağaç Lambader Modelleri

Birbirinden Şık Ağaç Lambader Modelleri

Ev dekorasyonunu tamamlayan eşyalar ortama şık bir hava katar. Ahşap lambader modelleri kaliteli özellikleriyle dikkat çeker. İşlevsel olan bu ürünler birçok farklı niteliği bünyesinde barındırır. Modellerin öne çıkan özellikleri arasında doğal ana malzemeleri gelir. Ağaç lambader modelleri kurumuş ahşap kullanılarak hazırlanır. Kullanıldığı alanda doğal bir görünüm oluşturan seçenekler son derece şıktır. Ağaçlı lambader planlı kesilen ürünlerden elde edilir. Doğaya zarar vermeyecek şekilde hazırlanan malzemeler birçok ortamda severek kullanılır. Kaliteli ana maddeleri sayesinde uzun süreli kullanım sağlayan seçenekler şıklıklarıyla göz doldurur. Farklı doğal malzemeler yardımıyla tasarlanan seçenekler arasında tahta lambader dikkat çekici bir modeldir. Bununla beraber odun lambader modelleri de beğeni toplar. Her alanda şık bir görüntü sağlayan modeller kullanışlı özelliklere sahiptir. Değişik boy seçenekleri bulunan ağaçtan lambader, el işçiliğiyle hazırlandığı için standart ölçülere sahip olmayabilir. Halatlı seçenekler halatın kattığı hoş detaylar sayesinde ilgi çekicidir. Halat ucuna bağlanan başlıklar ürünlerin doğal görünümünü destekler. Çeşitli tasarımlara sahip olan sarkıt ürünlerde kullanılan malzemenin cinsine göre değişik kahverengi tonlarına sahip olabilir. Yerleştirilmek istenen alanda bulunan diğer eşyalar ve mobilyalar ile uyum sağlayan kahverengi tonunu seçebilirsiniz. Ağaç dalından lambader farklı ve etkileyici bir tasarımdır. Yaşam alanında aydınlatma sistemleri ile bütünleşen ürünler estetik hava kazandırır. Kütük lambader modelleri yapımında farklı ahşap türleri kullanılabilir. Sıklıkla tercih edilen modeller arasında bulunan zeytin ağacı parlak yapısıyla severek kullanılır. Ağaç kütük, desenli, dallı, gövdeli, halatlı lambader çeşitli boyutlarda karşınıza çıkar. Sizin yaşam alanınıza uyum sağlayan seçeneği gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Şık görünüme sahip dallı modeller kaliteli tasarım süreçleri sonucu elde edilir. Dal sayıları farklılık gösteren seçenekler kullanışlı özellikler sunar. Farklı materyaller ile birleştirilerek hazırlanan ürünler birbiriyle uyum içerisindedir. Doğal ahşap ile birleştirilen plastik metal gibi tasarımlar modern bir görünüm ortaya koyar. Kaliteli özellikleriyle ön plana çıkan çeşitler ortamı aydınlatırken şık bir tasarım sunar. Siz de bu şık tasarımları yaşam alanınızda kullanabilirsiniz.

Farklı Tasarımlar Sunan Ağaç Lambader Çeşitleri

Farklı Tasarımlar Sunan Ağaç Lambader Çeşitleri

Kuru ağaç lambader ürünleri bir aydınlatma türü olarak karşınıza çıkar. Çeşitli malzemeler kullanılarak zengin tasarımlar oluşturulur. Ağaç lamba metal, plastik gibi çeşitli materyaller kullanılarak modern bir görünüm kazandırılır. Çeşitli dış görünüme sahip ahşap gece lambası modelleri dikkat çekicidir. İki ya da daha fazla başlığa sahip birçok seçenek mevcuttur. Bunun yanı sıra bu doğal ürünlerde bulunan dal sayısı da birbirinden farklılık gösterir. Kombin edilen ürünler arasında ahşap ayaklı lambader sıklıkla tercih edilen bir seçenektir. Ayakları dışındaki kısımlarda çeşitli materyaller kullanılan modeller her ortama uyum sağlar. Ağaç lambader ayağı ayrı olarak bulunabilen aparatlar arasındadır. Elinizde bulunan abajur için bu aparatları tercih edebilirsiniz. Ayrı olarak satın alınabilen seçenekler arasında ağaç abajur modelleri de yer alır. Bu ürünler komodin, masa ve sehpa gibi zeminlerin üzerine yerleştirilerek rahatça kullanılabilir. Ağaç lambader abajur modelleri çeşitli boy ve tasarımlara sahiptir. Doğal ahşaptan tasarlanan seçenekler ışıklandırma modellerinde sıklıkla tercih edilir. Kırsal görünümün yanı sıra işleme şekilleri sayesinde modern havaya sahip olan ürünler kullananlar tarafından beğeni toplar. Ana gövde ve çeşitli sayılara sahip dallardan meydana gelen tasarım farklı şekillerde işlenerek estetik bir hava kazandırılır. Ürün boyutunun yanı sıra gövdeye sabitlenen dallar da çeşitli uzunluklara sahip olabilir. Şık görünüme sahip olan ürünler arasında retro ağaç lambader modelleri de vardır. Hasır, sarkıt doğal ağaç lambader hasır malzemeden tasarlanan başlıklarıyla yaşam alanında retro hava oluşturur. Çeşitli sayılarda tasarlanan başlıklar dallar üzerine yerleştirilir. Bu sayede yaprak ve çiçek gibi görünen başlıklar farklı malzemeler kullanılarak oluşturulur. Tüm ortamlarda dekorasyonu tamamlayıcı özellik gösteren ahşap köşe lambası modelleri ilgi çekici tasarımlarıyla beğeni toplar. Siz de estetik özellikleri zengin bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Ağaç Lambader Modelleri

Avantajlı Fiyatlarla Ağaç Lambader Modelleri

Ağaç görünümlü lambader modelleri birçok farklı görünüme sahip geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dal sayıları, başlık sayısı, kullanılan doğal malzemenin kalitesi, işleme süreçleri ve fonksiyonları ağaç lambader fiyatlarını belirleyen unsurlardır. Çeşitli malzemelerden tasarlanan modeller modern görünümleri sayesinde ön plan çıkar. İnsanlar için tasarlanan dış mekanlarda etkileyici bir dekorasyon malzemesi olarak kullanılan ürünler bulunduğu ortama şıklık kadar. Bunun yanı sıra tercih edilen ampul özelliklerine göre farklı ışık şiddetleri sağlayan seçenekler yaşam alanının konseptine göre farklı şekillerde kullanılabilir. Loş ışık istenen alanlarda düşük ışık şiddetine sahip ampuller kullanılabilir. Birden fazla dala sahip tekli, 2’li, 3’lü, 180 cm ağaç lambader seçenekleri ışık gücünün fazla elde edilebileceği ürünlerdir. Bununla beraber tekli çeşitler sade dekorasyonlar için idealdir. Desenli ürünler ev dekorasyonu için de sıklıkla tercih edilir. Odalarda doğal bir görünüm sağlayan modeller severek kullanılır. Kütük ağaç lambader gövde kısmındaki koyu halkalar sayesinde son derece doğal görünüm sergiler. Odalar dışında balkonlara da şık bir hava kazandıran modeller arasından dar alanlar için özel olarak tasarlanan minimal seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Fiyatları etkileyen unsurlar arasında ürün boyutları da etkilidir. 140 cm boyuna sahip seçenekler olduğu gibi 180 cm gibi daha uzun modeller de vardır. Yerleştirilen alanın genişliği doğrultusunda farklı boyutlara sahip ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. 180 cm çeşitler uzun boyuyla ortamda etkileyici bir duruş sergiler. Halatlı, sehpalı ağaç lambader modeller sehpa üzerine dekoratif malzemeler yerleştirme olanağıyla fonksiyonel özellik sağlar. Ürünlerin fonksiyonları fiyatlar üzerine etkilidir. Siz de ihtiyaç duyduğunuz ve kişisel zevkinize hitap eden modeli Trendyol’da inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürüne avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ağaç Lambader Modelleri Nelerdir?

Ağaç lambaderler hem modern hem de klasik tarzlarda olmak üzere pek çok farklı modelde bulunur. Farklı modeller arasında geometrik şekilde olanlar yoğun rağbet görür. Aynı zamanda ahşap gövdeye sahip tasarımlar da mevcuttur. Bununla beraber çoklu dallara sahip olanlar da bulunur. Seçenekler; şekillerinden dolayı dekoratif bir görünüme sahip olmaları ile bilinir. Aydınlatma seçenekleri arasında tek ampul ya da birden fazla ampul kullanılan modeller vardır. Ağaç lambader modelleri arasında oturma odası, yatak odası ya da ofis gibi pek çok farklı alanda kullanıma uygun seçenekler mevcuttur.

Ağaç Lambader Nereye Konur?

Ağaç lambader modelleri; oturma odası, çocuk odası, misafir odası, yatak odası ya da ofis gibi pek çok farklı alanda kullanılabilir. Ağaç lambader seçenekleri, genellikle dekoratif bir görünüme sahiptir. Bu nedenle odanın genel estetiğine uygun olarak yerleştirilmelidir. Oturma odasında koltukların yanına yerleştirilerek aydınlatma sağlanabilir. Yatak odasında ise yatak başı ya da komodin gibi alanlara uygun bir dekorasyon stili oluşturmak mümkündür. Ofiste kullanmak isteyenler çalışma masasının yanına koyabilirler. Ağaç lambaderin kullanılacağı alanın büyüklüğü ve şekli de ürünün konumunu belirlemede büyük oranda etkili olur. Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak modern ve şık bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Ağaç Lambader Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ağaç lambader satın alırken ürünün boyutu, tasarımı ve aydınlatma gücü gibi faktörler dikkate alınmalıdır. Lambaderin boyutu kullanılacağı alanın büyüklüğüne göre seçilmelidir. Bundan dolayı satın almadan önce yerini belirlemeye dikkat etmek gerekir. Tasarım konusunda ise ahşap gövdeli, metal gövdeli ya da daha modern tarzlarda modeller değerlendirilebilir. Ayrıca aydınlatmanın gücünü seçerken için kullanacağınızı da bilmeniz son derece önemlidir. Yatak odası için daha yumuşak bir aydınlatma seçimi yapabilirsiniz. Ofis için daha güçlü bir ışık seçimi yaparak işe odaklanmayı kolay hale getirebilirsiniz. Lambaderin kalitesi de bu noktada fazlasıyla önemlidir. Cazip fiyata kaliteli bir lambader satın alarak uzun vadede tasarruf da sağlayabilirsiniz.