"

Agatha Christie Kitapları

" araması için 1726 sonuç listeleniyor
Altın Kitaplar Poirot Araştırıyor
Altın KitaplarPoirot Araştırıyor
(55)
Poirot Araştırıyor
69,99 TL
Sepete Git
Altın Kitaplar Beklenmeyen Misafir
Altın KitaplarBeklenmeyen Misafir
(9)
Beklenmeyen Misafir
56,99 TL
Sepete Git

Sevilen Polisiye Hikayeler İçin Agatha Christie Kitapları

Agatha Christie kitapları birçok kitap severin ve polisiye roman tutkunlarının en az bir kez okuduğu yayınlar arasındadır. Polisiye ve dedektif türünde yazılan bu kitaplar, içeriğinde barındırdığı gizemi son sayfasına kadar tahmin etmenize izin vermez. Okuru her zaman merak ve şüphe içerisinde bırakması ile ünlü olan Agatha Christie, muhteşem eserleri ile polisiye kraliçesi olarak anılır. Genel olarak yazarın ilk olarak tercih edilen eseri “On Küçük Zenci” kitabıdır. Geçmişteki karanlık sırların açığa çıktığı ve Zenci Adası’nda bir malikanede bulunan insanların sırlarla beraber tek tek öldüğü kitap tek solukta okunabilir. Tamı tamına 67 polisiye romana sahip olan yazar, artık hayatta olmasa da eserleriyle okuyucuları meraklandırmaya devam eder.

Agatha Christie Tüm Kitapları

Agatha Christie Tüm Kitapları

Yaşamı boyunca çok sayıda ölümsüz eseri okuyucuya kazandıran yazarın kitapları arasında en çok tercih edilen 13 kitap bulunur. On Küçük Zenci, Doğu Ekspresinde Cinayet, Cinayet Alfabesi, Ölüm Sessiz Geldi, Gizli Düşman, Cinayet İlanı, Ölüm Meleği, Son Evdeki Tehlike, Cesetler Merdiveni, Mavi Trenin Esrarı, Cinayetler Kulübü, 16.50 Treni ve Ölüm Adası yazarın esrarengiz dünyasına kapılmak isteyen okuyucular için önerilebilir. Aynı zamanda olaylar içerisindeki detayları yakalamak isteyen okurlar ise Agatha Christie kitapları serisi oluşturmak isterler ise Ölüm Sessiz Geldi, Ölüm Çığlığı, Roger Ackroyd Cinayeti, On Küçük Zenci ve Cinayet Alfabesi sıralaması ile okumaya başlayabilir. Agatha Christie kitap önerileri doğrultusunda okumaya başlandığı takdirde hem olay kurgusu ve detaylar daha anlaşılır hale gelir hem de yazarın dili anlaşılır hale gelir. Bu sayede okuma keyfi, okunan kitap sayısı kadar artar.

Kitapların Baş Kahramanı Hercule Poirot

Kitapların Baş Kahramanı Hercule Poirot

Yazar, yayımlanan eserlerinin 33’ünde Dedektif Hercule Poirot’a yer verir. Agatha Christie Poirot kitapları karakterin de çok sevilmesi ile uzun süre devam etmiştir. Düzen tutkunu olan Hercule Poirot, bu tutkusu sayesinde olayları en ince ayrıntısına kadar araştırır. Bu sayede kimsenin gözlemleyemeyeceği detayları keşfeder. Birçok vakayı detaycılığı sayesinde çözer. Okurlar Hercule Poirot ile ilk olarak Ölüm Sessiz Geldi kitabında buluşmuştur. Tam olarak Poirot’u tanıtma kitabı olarak da adlandırılan bu eser, onun pek çok fiziksel özelliklerini de okuyucuya aktarır. Birinci Dünya Savaşı’ndan yaralı olarak gelen John’un, Styless malikanesinde misafir olarak kalması ve işlenen cinayeti konu alır. Poirot ise cinayete tesadüfen dahil olur ve bu şekilde olaya karışır. Agatha Christie bütün kitapları ile okuyucu derin bir polisiye gizeminin içine sürükler. Okurlar olayların perde arkasını görmek için hatırı sayılır bir çaba harcar. Kitapların bu kadar ilgi görmesi ve tercih edilmesinin en büyük etkenlerinden birinin okurun sonucu kolaylıkla tahmin edememesi olmuştur. Birçok kitabı filme dönüştürülmüştür. Son olarak Doğu Ekspresinde Cinayet ve Çarpık Evdeki Cesetler eserleri sinemaya uyarlanmış ve hak ettiği ilgiyi görmüştür.

Agatha Christie Kitap Seti Fiyatları

Agatha Christie Kitap Seti Fiyatları

Agatha Christie kitapları fiyatları eserin sayfa sayısına, ciltli veya ciltsiz olmasına göre değişkenlik gösterebilir. Aynı zamanda Agatha Christie kitapları set olarak da satışa sunulmaktadır. Bu durum da fiyat üzerinde rol oynayan faktörlerdendir. En zengin set içeriğine 47 kitaplık dev set ile ulaşılabilir. Bununla birlikte 30, 27, 18, 10, 6 ve 3 adetlik kitaplardan oluşan setler de bulunur. Aynı zamanda Hercule Poirot meraklılarına özel olarak derlenen Poirot serisi de okurlara sunulur. İster tek tek ister istenen sayıda set olarak bütçenize en uygun seçeneği belirleyerek tüm Agatha Christie kitaplarına Trendyol ile kolaylıkla ulaşabilir, anında sepetine atabilirsiniz.