"

Ahm

" araması için 107 sonuç listeleniyor

Ahm

Balıklar, evde beslemesi neredeyse en kolay ve zahmetsiz olan evcil hayvanlardır. Kedi, köpek ve kuşlar gibi balıklar da evde beslenilecek en iyi dostlardandır. Evlerde oldukça sık tercih edilen balıkların bakımları için birtakım kriterlere dikkat etmek gerekir. Özellikle de balıkların yemlenmesi ve yem seçimi, büyük bir önem taşır. Balıklara, bünyelerine uygun yem vermek önemlidir. Nasıl ki kedi ve köpeklerin beslenmesi için kendilerine has mamaları var ise balıklarınızın beslenmesi için de onlara uygun özel mamalar üretilmiştir. Balık yemi konusunda Ahm, zengin ürün seçenekleri ile balıklarınız için en besleyici ve kaliteli yemleri sizlere sunar. Trendyol pet shop ürünleri kategorisindeki Ahm balık yemi çeşitleri, geniş ürün yelpazesi ile balıklarınıza en uygun mama tercihinizi yapabilmeniz için sizleri bekliyor!

Ahm Balık Yemleri

Ahm balık yemleri, balıklarınızın vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılar. Sağlıklı bir şekilde büyümelerini ve gelişmelerini sağlar. Ahm yemler, balıklarınızı hastalıklara karşı dirençli tutar ve onların bağırsak faaliyetlerini düzenler. Balıklarınızın ihtiyaç duyduğu her türlü vitamini içeriğinde barındıran Ahm balık yemlerinden balıklarınıza en uygun olan yem türünü seçebilirsiniz.

Ahm Balık Yemi Çeşitleri

Ahm balık yemleri, balıkların etçil veya otçul olmasına, balıkların cinsine, özelliklerine ve Ahm balık yemlerinin yapısına göre farklı türlere ayrılır.

Ahm Cichild Yemleri

Ciklet balıkları için üretilmiş olan yem türüdür. Ciklet balıklarınızın ihtiyaç duyduğu tüm mineral ve vitaminleri bünyesinde barındırır.

Ahm Pul Balık Yemleri

Hafif yapıları sayesinde su üstünde kalan, pula benzeyen ve balıkların pratik olarak suyun üstünden kolaylıkla yedikleri yem türüdür. Her çeşit balık için gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Ahm Tropikal Balık Yemleri

Tropikal iklim balıklarının yapısı için özel olarak tasarlanmış olan yem türüdür. Günlük yemleme sonucu balıkların renklerinde gözle görülür bir canlılık ve parlaklık sağlayan balık yemleridir.

Ahm Balık Tatil Yemi

Evde balık besleyenler için tatil planı yapmak, büyük bir huzursuzluğa neden olur. Tatile giderken balıklara kimin bakacağı konusu, gereksiz bir gerginliğe yol açar. Aslında bu problemin çözümü, oldukça basittir. Tablet ya da çubuk şeklinde üretilen Ahm balık tatil yemi ürünleri, siz evde yokken akvaryuma yeterli sayıda bırakıldığında suda çözünmeden kalabilme özelliği sayesinde balıklar için aşağı yukarı bir hafta veya on günlük bir besleme garantisi verir. Böylece Ahm balık tatil yemi sayesinde tatildeyken balıklara kimin bakacağı sorunundan da kolaylıkla kurtulmuş olursunuz. Ahm balık tatil yemleri, kolay sindirilebilen, protein ve vitamin yönünden zengin ürünlerdir.

Ahm Japon Balığı Yemi

Neredeyse en yaygın yetiştirilen balık türü olan Japon balığının nasıl besleneceği, oldukça önemli bir konudur. Tüm Japon balıkları, hemen hemen aynı tür yemler ile beslenir. Yine de Japon balığı yemi seçerken balıkların fiziksel ve biyolojik özelliklerine en uygun yemi seçmek gerekir. Japon balıkları, yapıları gereği yoğun miktarda karbonhidrata ihtiyaç duyar. Bu nedenle karbonhidrat ağırlıklı beslenmeleri gerekir. Ahm Japon balık yemi, karbonhidrat yönünden zengin içeriğiyle balıklarınız için en uygun yemdir. Ahm Japon balığı yeminin çubuk, granül ve pul gibi çeşitli şekillerde üretilmiş olanları mevcuttur.

Ahm Marin Balık Yemi

Balık yemleri arasında Ahm marin balık yemi, sarımsaklı içeriği ile dikkatleri üzerine çeker. Bütün akvaryum balıkları için sarımsak özlü olarak üretilmiş olan bu yem, balıkların renklerini canlandıran karoten açısından zengin spirulina algleri içerir. Balıklarınızın bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı dirençli olmalarını sağlar. Sindirim sistemlerini düzenler. Renklerinin canlı ve parlak olmasını sağlar. Ahm marin balık yeminden balıklarınıza günde 2 defa olmak üzere tüketebilecekleri kadar verebilirsiniz. Balıklarınızın ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri içeren Ahm marin yeminin sarımsaklı olanının yanında pek çok farklı türünü Trendyol’da bulmanız mümkündür.

Ahm Balık Yemi Fiyatları

Ahm balık yemi fiyatları, pek çok etmene bağlı olarak değişir. Hemen hemen her kalitede ve fiyatta ürün bulmanın mümkün olduğu Ahm balık yemi ürünlerine Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Boyutlarına, gramajına ve içeriğine göre değişen Ahm balık yemi fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi almak için balık yemleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Yukarı Çık