"

Ahmet Şerif İzgören Kitapları

" araması için 354 sonuç listeleniyor

Ahmet Şerif İzgören Kitapları ile Kendini Geliştir

Beden dili, liderlik ve yönetim modelleri gibi alanlarda Türkiye’nin en başarılı isimleri arasında yer alan Ahmet Şerif İzgören eserleriyle okuyucularına ışık tutar. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında verdiği 1000’den fazla seminer ile Ahmet Şerif İzgören kitapları içerisinde yer verdiği samimiyet ve insana verilen değeri merkeze alır. Yazarlık hayatı boyunca birçok eseri kaleme alan Ahmet Şerif İzgören, okuruna tadı damağında kalan eserler vermeye devam eder.

Ahmet Şerif İzgören Kişisel Gelişim Kitapları

Ahmet Şerif İzgören Kişisel Gelişim Kitapları

Ahmet Şerif İzgören kişisel gelişim kitapları okurken düşündüren, gerçek yaşamdan izler taşıyan ve bugünün insanını anlayan bir elin size dokunduğu hissiyatını yaşatır. Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız bir Hayvandır kitabında, hayata dair birçok konuda yazarın fikrine, şaşırtıcı hikayelerine ve günlük hayatta işinize yarayabilecek konuları zevkle okurken bazen kahkahalarla gülebilir, kendinizden bir şeyler bulabilirsiniz. Ahmet Şerif İzgören eserleri kişisel gelişim ile birlikte liderlik, girişimcilik, beden dili, dürüstlük, iş kalitesi ve dürüstlük gibi konuları ele alır. Aynı zamanda yurt sevgisi ve hoşgörü de eserlerinin adeta yapı taşıdır. Yazar ile yeni tanışmış okurlar için Ahmet Şerif İzgören kitap önerisi istendiğinde ilk olarak Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır eseri tavsiye edilir. Bu kitapların dışında Hıdır Kişisel Gelişiyor ve Dikkat! Vücudumuz Konuşuyor içeriğindeki konular ile okuyucuyu kendi dünyasına çeker. Yazar, Dikkat Vücudumuz Konuşuyor isimli kitabında beden dili teknikleri üzerine yazılan ve bu yönde ilgili olan okurları oldukça etkileyen bir içeriğe sahiptir. Ahmet Şerif İzgören’in yazım kalitesinin en iyi örneklerinden bir tanesi olan “Avucunuzdaki Kelebek” kitabına seminerlerinde de oldukça fazla yer verir.

Ahmet Şerif İzgören Kitap Seti

Ahmet Şerif İzgören Kitap Seti

Yazara ait eserlerin tadına doyamayanlar ve birden fazla kitaba daha avantajlı fiyatlarla sahip olmak isteyen kitap severler set halinde satışa sunulan Ahmet Şerif İzgören kitap seti temin edebilir. Her biri kalbinize ve aklınıza dokunacak Ahmet Şerif İzgören tüm kitapları sıralandığında: 40'ının da Kulpu Kırık 40 Türk, Bir Türk Zabitinin Anıları Muhittin Ergüneş 1917 ve Takım Çalışması ve İş Hayatı Futboldan Ne Öğrenir? eserleri kitap kurtlarının okurken düşündüren anlar geçirmelerini sağlar. Sarı Siyah Bursa, Uçan Halı Babam ve Hıdır Kişisel Gelişiyor kitaplarında ise okurlar yazarın eşsiz betimlemeleri ve hayal gücü ile tanışır. Eyvah! İş Görüşmesi & Başarılı Bir İş Görüşmesi İçin Rehberiniz, Po: İyilik PataPata'ya İniyor, İş Yaşamında 100 Kanguru Sistem Liderliği eserlerinde iş hayatında başarıyı yakalamanın ve liderliğe giden yolda atılması gereken adımlar hakkında altın değerinde öneriler verilir. Dikkat Vücudunuz Konuşuyor/Türkiye'de Beden Dili İş Yaşamı ve Renkler, Moks Başarıya Giden Yol, Avucunuzdaki Kelebek, Geleceğin Organizasyonunu Yaratmak, Yöneticiler Futboldan Ne Öğrenir? (Takım Çalışması) ve Eyvah! İş Görüşmesi gibi kitaplarında ise beden dili kullanımı, yönetim anlayışı ve yine iş dünyasının püf noktalarını okuyucuya sunar.

Ahmet Şerif İzgören Kitapları Trendyol’da

Ahmet Şerif İzgören Kitapları Trendyol’da

Herkesin mutlaka bir amacı olduğunu ve bu yolda insanın içindeki enerjinin harcanması gerektiğini vurgulayan yazarın eserleri okuyucunun bakış açısını değiştir niteliktedir. Ahmet Şerif İzgören en çok satan kitapları Masallarda Bir Peri Çıkar Karşınıza Gerçek Hayatta Bir Öğretmen ve Avucunuzdaki Kelebek olarak sıralanabilir. Okurken adeta hayatınızdan kesitler bulabileceğiniz, yüzünüzü güldüren ve aynı anda düşündüren anlatımları ile Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı ve Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır eserleri vazgeçilmeziniz haline gelir. Siz de yazarın eşsiz eserlerine avantajlı fiyatlarla sahip olmak isterseniz sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.