"

Ahşap Baza

" araması için 1555 sonuç listeleniyor

Odanı Baştan Yaratacak Ahşap Baza Modelleri Trendyol'da!

Dinlenmek ve uyumak için tasarlanan ürüne yatak denir. Üretimi farklı malzemelerden olan bu ürün, yeni nesil teknolojilerle beraber son dönemlerde ahşap baza olarak yer alır. Konforlu ve kaliteli uyku deneyimi için üstün özellikleri barındıran pek çok baza modeli yer alır. İdeal konfor alanı için sağlıklı ve doğal materyallerden üretilmektedir. Ahşap baza modelleri tüm yaş gruplarına hitap ederek sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Üretim esnasında ahşap materyaller kullanıldığından kurulum gerektirmeden kullanılabilmektedir. Ağacın en saf halini barındıran bu ürün doğal enerjiyi kullanıcılara kesintisiz bir şekilde ulaştırmaktadır. Ok sayıda alternatif yer aldığı için ahşap baza başlık modelleri sayesinde ürünlerinize zevklerinize göre tasarım katabilirsiniz.

Her Yaştan Kullanıcılara Hitap Eden Ahşap Baza Çeşitleri

Her Yaştan Kullanıcılara Hitap Eden Ahşap Baza Çeşitleri

Kullanım alanı olarak farklı kişilere hitap eden masif ahşap baza modellerini kullanılacağınız odanın boyutuna göre belirlemelisiniz. Geri dönüştürülebilir yapıda olması bakımından öne çıkan bu ürün, markalar tarafından hem standart hem de özel ölçülere göre üretilir. Yaşam alanlarına hoş bir görünüm kazandırmasıyla beraber kullanım olarak da avantaj sağlar. Ahşap sandıklı baza depolama alanı olarak da kullanılmaktadır. Yatağın at kısmında yer alan baza sayesinde görünmesini ya da fazlalık olarak kaldırmak istediğiniz ürünleri bu alanda muhafaza edebilirsiniz. Hava sirkülasyonuna katkı sağlayan ahşap yapısı ile beraber özellikle nemli ortamlar için ideal bir seçenektir. Marka özelinde her geçen gün tasarımsal yeniliğe giden bu ürün, odanızın dekorasyonu ile uyum sağlar. Yerden yüksekliği az olduğu için özellikle çocuk odalarının vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Estetik ve Şık Görünümü ile Ahşap Baza

Estetik ve Şık Görünümü ile Ahşap Baza

Estetik görünüm için yatak odalarının tercih edilen mobilyalarından biri olan ahşap baza çift kişilik yetişkin ve genç kullanıcıların beğenisini kazanıştır. Zarif ve sade detaylarının yanı sıra doğal görünümü de ürün modellerine uyumlu yapı kazandıran özellikler arasında bulunmaktadır. Farklı ağaç türleri ve özel el işçiliği ile üretilen ahşap baza tek kişilik boyutları ile bebek ve çocukların kullanımı için uygunluk sunar. Genellikle gürgen ağacından üretilen bu ürün, sert ve dayanıklı yapısı nedeniyle tercih edilir. Türlerin göre çeşitlendiğinden yumuşak ya da sert yapılarda yer alabilir. Yatak üretimlerinde meşe ağacı sıklıkla kullanılır. Zarif yapısı sayesinde şık görünüm elde edilmesine imkan veren bir ağaç türüdür. Kaliteli ve konfrolu uyku imkanına sahip olmanızı sağlayan bu ürün, yaşam alanlarında şık bir görünüm elde etmenize de imkan vermektedir. Dolap ve masa gibi farklı eşyalar ile uyum için dekor edebilirsiniz.

Ahşap Baza Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Ahşap Baza Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Ahşap baza boyutları ile farklı alternatiflere sahiptir. Ahşap baza fiyatları da bu kapsamda markasına, üretiminde kullanılan materyale ve boyutlarına göre değişmektedir. Oda büyüklüğüne göre çeşitlenmesi bakımından el işçiliği ile özel tasarımlarda yapılabilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber tasarımsal yenilik her geçen gün yaşam alanlarımıza farklılık katmaya devam ediyor. Sizlerde ferah ve konforlu bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu ürün modellerinden tercih edebilirsiniz. Çocuklar için üretilen modellerde özel korumalarda yer alır. Bu sayede uyku sürecinde çocukların güvenliği üst düzeye taşınmış olur. Hareket konforunun sağlanması üzerine üretilen montessori tasarımlar, uzmanların tavsiye ettiği yatak çeşididir. Çocukların yaş gruplarına göre özel olarak tasarlanan bu model, ev şeklinde yer alan özel tasarımları ile çocuklara güven hissi sunar. Ayrıca tasarımlarda kaydırak, pencere ya da farklı aksesuarlar ile de destek sunulabilir. Geniş fiyat seçeneğinde yer alan ahşap baza modelleri ve özelliklerine Trendyol üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Pratik ve hızlı bir alışveriş deneyimi sunan bu online platform sayesinde yeni yatağınıza kısa süre içinde kavuşabilirsiniz.