placeholder
"

Ahşap Koltuk Takımı

" araması için 5407 sonuç listeleniyor

Salonlara Şıklık Katan Ahşap Koltuk Takımı Çeşitleri Trendyol'da!

Oturma odalarında yer alan koltuk takımları, ikili, tekli ya da üçlü modellerde yer alabilir. Bu ürünler ev dizayn edilirken kullanılır. Ev içi dekorasyonu ile uyum sağlayan oldukça işlevsel bir ürün olarak tanımlanabilir. Fonksiyonel yapısıyla kullanışlı takımlar arasında yer alan ahşap koltuk takımı şık görünümüyle beraber konforlu oturma alanı inşa eder. Kullanışlı yapısıyla malzeme ve materyal olarak farklı şekillerde yer alan koltuk takımları, iç mekanların atmosferine uygun olarak tercih edilir. Dekorasyonlarınızda dengeleyici faktör sunan ahşap koltuk takımı modelleri masif, hakiki deri, suni deri, MDF ve tekstil materyallerinden tasarlanır. Farklı zevklere hitap eden geniş model seçeneğinde yer alır. Klasik dekorasyona değer katan bu ürün, sade ev dizaynlarınıza uyum gösterir. Kapasite özelliklerine göre farklı şekillerde yer alabilir.

Ahşap Koltuk Takımı Çeşitleriyle Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Ahşap Koltuk Takımı Çeşitleriyle Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Ahşap oyma koltuk takımı farklı desen ve renk skalasında yer alır. Modern, spor, gösterişli, sade, klasik gibi pek çok model ve farklı kumaş seçeneklerini görmek mümkün. Dekorasyon ve zevklerinize göre tercih de bulunabilirsiniz. L tipi ahşap köşe takımları, tekli oturma grubu kategorisinde yer alır. Tercihlerinizde ürünü kullanacağınız ortam oldukça önemlidir. L tipli yer alan modeller, evinizin duvar köşesine gelecek şekilde yerleştirilir. Bu sayede kalan diğer kısımlara farklı eşyalar yerleştirebilirsiniz. Klasik ahşap koltuk takımı, kullanılan malzeme çeşitleriyle uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Kahverengi, beyaz, gri, siyah, kırmızı ve lacivert gibi canlı ve çarpıcı renk seçeneklerini değerIendirebilirsiniz. Farklı desen ve tasarımlarıyla odanızla uyumlu olacak şekilde tercih de bulunabilir.

Oda Tasarımların Mimarı Ahşap Koltuk Takımı

Oda Tasarımların Mimarı Ahşap Koltuk Takımı

Beyaz ahşap koltuk takımı sade oda tasarımlarında sıklıkla tercih edilir. Koyu tonlarında yastıklar kullanarak eşitleyici renk dağılımını yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz. Dekorasyonunuz ile uyumlu halde tercih edeceğiniz bu ürün, konforlu yaşam alanı inşa etmenize imkan tanıyor. Hem kumaş hem de tasarımsal olarak her sezona damga vurmayı başaran bu ürün, klasikleşen modellere modern bir tarz katıyor. Kolları ahşap koltuk takımı modelleri genellikle koyu renklerde sunulur. Kahve tonlarındaki desenleri ile evlerinize yakışacak ve uyum sağlayacak tonlar kullanılabilir. Masif ahşap koltuk takımı uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı ile kullanıcılardan tam not alıyor. Aynı zamanda şık oturma grubuna sahip olmak için canlı renk seçimleri yaparak ferah oda görünümü elde edilebilir. Küçük ya da geniş salonlar için ahşap salon koltuk takımı modellerin ölçüleri değişiklik gösterebilir. Satın alım öncesinde kullanılacak alanın ölçüleri ve konumu da önemlidir.

Ahşap Koltuk Takımı Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Ahşap Koltuk Takımı Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Ahşap ayaklı koltuk takımı modelleri, ahşap detaylarının eşsiz tasarımı ile rüstik temalara uyum gösterir. Sandıklı, yataklı, mekanizmalı, sabit ve bazalı seçenekleri değerIendirerek gereksinimlerinize göre model tercihinde bulunabilirsiniz. Modern ve Retro olmak üzere farklı konsept seçeneklerine göre sunulan bu ürün, kullanıcıların son dönemde sıklıkla rağbet gösterdiği ürünlerden biridir. Yanları ahşap koltuk takımı modelleri özellikle kullanışlı kumaş seçenekleri ile daha çarpıcı ve ferah bir görünüm sağlar. Silinebilir ya da çıkartılabilir seçeneklerle beraber sizlere işlevsellik de katar. Bu sayede temizlik rutinlerinizde sizlere kolaylık sunulur. Yazlık ve kışlık mekanlara göre farklı modellerde yer alan ahşap koltuk takımları fiyatları değişiklik gösterebilir. Bu fiyat politikasını belirleyen en önemli etken kumaş, tasarım ve ahşabın cinsi ile beraber üründe kullanım oranıdır. Trendyol üzerinden sizlerde marka özelinde arama gerçekleştirerek geniş ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.