"

Ahşap Tepsi

" araması için 8696 sonuç listeleniyor

Ahşap Tepsi

Ahşap Tepsi

Ahşap tepsiler son zamanlarda hem ev dekorasyonu için tepsi arayanların hem de ahşapla ilgili hobiyle uğraşanların gözde bir ürünü haline gelmiştir. Ahşabın sağlıklı ve doğal bir malzeme olması ve uygun fiyatlı olması ise ahşap tepsi modellerinin tercih edilmesindeki en önemli faktörlerdendir. Ahşap tepsilerin kullanım alanları ise çok geniştir. Gerek ev içerisinde dekoratif amaçla, gerekse misafirlere sunum için ya da söz, nişan, kına gibi evlilik öncesi aile içerisindeki etkinliklerde kullanılması amacıyla ahşap tepsiler kullanılıyor. Bu sebeplerden dolayı birçok çeşit ağaçlardan üretilen bu ahşap tepsiler, değişik modellere, boyutlara ve renklere sahip. Hatta saf ahşap kütük dahi tercih ediliyor. Bunların yanı sıra, ahşap boyama sanatı ile ilgilenenler için farklı farklı boyutlarda ham ahşap tepsi modelleri bulunuyor.

Yuvarlak, kare, dikdörtgen ahşap tepsi modelleri ile camlı, halatlı, mermer görünümlü, bambu, bölmeli, eskitme, kütük, çift taraflı, kalpli, oymalı ahşap tepsi modellerinin yanı sıra, siyah, pembe, beyaz, kırmızı, mermer desenli ahşap tepsi modelleri bulunuyor. Ayrıca boyanabilir ahşap tepsi modelleri de oldukça revaçta olan ürünlerden. Ahşap boyama tepsi satın almak için de uygulamayı inceleyebilirsiniz. Gün geçtikçe daha da moda haline gelen ahşap boyama sanatını uygulamak için bu tarz ahşap tepsiler hem fiyatıyla hem de modelleriyle bu sanatla ilgilenenler için oldukça uygun. İster çini desenli ahşap tepsi, ister ahşap cam tepsi modelleri, isterseniz de yapısında değişik ahşap tepsi malzemeleri kullanılan masif ahşap tepsi modelleri; aradığınız ahşap tepsi çeşitleri fırsatları şimdi uygun fiyatlarla Trendyol’da.

Kadınların Yardımcısı Ahşap Tepsiler

Ev dekorasyonunda kullanılmasının yanı sıra, ahşap tepsiler kadınların mutfaktaki vazgeçilmez bir yardımcısı. Bazen kahvaltılık setlerle birlikte kullanılır, bazen de kahve fincanlarını taşımak için. Özellikle kız isteme merasimlerinde ahşap tepsiler oldukça önemli bir yere sahip ve unutulmaz anlara tanıklık eder. Aynı zamanda bu ahşap tepsiler, söz ve kına gibi özel anların vazgeçilmez bir ürünüdür. Sadece evlilik öncesi değil, evlendikten sonra da kadınların başucu ürünlerinden biri haline gelmekte. Ahşap sunum tepsileri de özel olarak üretiliyor. Ahşap tepsilerin tamamı kullanışlı, pratik, estetik ve dayanıklı olarak üretilmekte; doğanın sanatı ve dayanıklılığı ev dekorasyonu ile birleşip yardımınıza koşmakta.

Envai çeşitlerde üretilen bu ahşap tepsi modelleri, istediğiniz renklerde ve modellerde bulunuyor. Ayrıca ahşap boyama sanatı ile ilgilenenler için de ham ahşap tepsi modelleri uygun fiyatlarla kapınıza kadar geliyor. Akrilik boya ve fırça ile bu ham ahşap tepsileri istediğiniz renge boyayabilir, istediğiniz motifi uygulayıp zevkinize ve evinize uygun dekoratif bir ürün haline getirebilirsiniz.

Boyamaya Uygun Ham Ahşap Tepsi Modelleri

Ahşap boyama sanatı ile ilgilenenlerin çoğunlukla tercih ettiği modellerin başında gelen ham ahşap tepsiler Trendyol’da yer alıyor. Çeşitli boylarda bulunan bu ahşap tepsiler MDF üründen üretilmekte olup, boya ya da vernik gibi hiçbir şekilde yüzeyine işlem uygulanmıyor. Ham ahşap tepsilerin bir kısmı klasik sunum tepsisi ya da kahve tepsisi gibi modellerde bulunurken, bazıları ise ahşap kütük şeklinde kulplu olarak bulunuyor. Bu ahşap kütük şeklinde olan ahşap tepsiler ise tam anlamıyla doğallığı evinize getiriyor.

Su bazlı akrilik boyalar ve fırçalar ile kendi istek ve zevkinize göre boyanabilen ve sonrasında verniklenerek kullanıma hazır hale gelen bu ahşap tepsi modelleri ise, hem kendi istediğiniz gibi bir ahşap tepsiye sahip olmanızı hem de sanatınızı ilerletmeye yarıyor. Akrilik boyalar ise ahşap boyamak için en uygun boyalardır ve hem doğal hem de çabuk kuruyan özelliğe sahiptirler. Sulu boya da kimi zaman ahşap tepsileri boyamak için kullanılıyor, fakat akrilik boya kadar etkili durmuyor. Hemen her modeldeki ahşap tepsilerin ahşap boyamaya uygun versiyonları satılıyor. Sadece bambu ve masif meşeden üretilen ahşap tepsilerin boyamaya uygun ahşap tepsileri bulunmuyor, çünkü bu iki malzeme boyamaya uygun değildir ve hali hazırda da boyanmış olarak satılmazlar. Sadece vernik uygulanarak satılırlar. Fakat MDF malzemeden üretilen her modelde ve ebatta ahşap tepsilerin ahşap boyamaya uygun olarak satılanları Trendyol’da yer alıyor. Ahşap boyamaya uygun olan her ahşap tepsiyi satın aldığınız anda başka hiçbir işlem uygulamadan direkt olarak boyamaya geçebilirsiniz.

Ahşap Tepsilerin Ham Rengi ve Çeşitli Renklerde Modellerini de Tercih Edebilirsiniz

Ahşap boyama ya da yakma gibi hobilerle ilgilenenlerin tercihinde bulunan ham ahşap tepsilerde hiçbir şekilde ne bir boya, ne de cila bulunmuyor. Bazı ahşap tepsi modelleri bildiğimiz sofra tepsileri şeklinde ve çeşitli boyutlarda olurken, bazıları ise direkt ahşap kütüklerin tepsi haline getirilmiş hali olarak bulunuyor. Bu durum ahşapla ilgili bir hobisi bulunanlar için de, evinin dekorasyonda doğallıktan yana olanlar için de bir fırsat haline geliyor. İster su bazlı akrilik boyalar ile satın alacağınız bu ahşap tepsileri boyayabilir ve dilediğiniz renk ve motiflerde bir ahşap tepsiye sahip olabilir, isterseniz de olduğu gibi kullanabilirsiniz. Akrilik boya ile boyanan bu ahşap tepsiler ise en geç 1 ya da 2 günde kuruması ile çokça tercih ediliyor. Çeşitli figürlerde bulunan stenciller ise ahşap tepsiye boyama yapmak için uygun ürünlerdir. Hatta ahşap boyama konusunda yeni olanlar için de hazır ve ahşap üzerine uygulanabilen motifler de satılıyor ve kolayca ahşap tepsilerin üzerine uygulanıp hiç beklemeden kullanıma hazır hale geliyor.

Ham ahşap tepsi modellerinin yanı sıra, birçok renkte ahşap tepsi fırsatları Trendyol’da. Siyah, pembe, beyaz ve kırmızı gibi birçok renkte hazır boyanmış ahşap tepsi modelleri uygun fiyatlarla bir tık uzağınızda. Çeşitli renklerde bulunan bu ahşap tepsi modellerinin ise boyaları kalıcı ve kolay kolay zarar görmez bir şekilde boyanmış halde ve cilalanmış durumda ayağınıza kadar geliyor. Düz renklerin yanı sıra, mermer desenli ve çini desenli gibi değişik desenlerde tasarlanıp boyanmış ahşap tepsi modelleri de uygun fiyatlarla satılıyor.

Çeşitli Şekillerde Ahşap Tepsi Modelleri

Ahşap tepsi modelleri çeşitli renklerde olmasının yanı sıra, çeşitli boyutlarda ve şekillerde buunuyor. Bu modellerden bazıları kare, yuvarlak gibi klasik modellerde olmasının yanı sıra, bazıları ise sıradanlığın ötesinde aynalı, camlı, kalpli, halatlı gibi birçok figüre sahip ahşap tepsiler halinde size uygun kampanyalarla satışa sunuluyor. Bu modellerin yanı sıra, ahşap ayaklı tepsi modelleri de bulunuyor. Bir diğer ismi ise ahşap boyama şımarık tepsi modelleri olan bu ahşap tepsi modelleri ise ev dekorasyonunun ve hobi işlerinin yanı sıra, sunum, nişan, söz, kına ya da özel davetiyeler gibi etkinliklerde de kullanılabilir. Ahşap söz tepsileri, ahşap cam tepsi modelleri, ahşap karpuz tepsi, ahşap limon tepsi, ahşap nişan tepsi, ahşap söz tepsileri, ahşap sunum tepsileri, ahşap bebek tepsileri, ahşap boyama tepsi modelleri, boyanabilir ahşap tepsi, büyük ahşap tepsi ya da ahşap küçük tepsi ve çini desenli ahşap tepsi gibi birçok ahşap dekoratif tepsi modeli bulunuyor. Küçük ya da büyük, istediğiniz modelde ahşap tepsiler ve ahşap tepsi malzemeleri uygun fırsatlarla Trendyol’da yer alıyor.

Ahşap tepsi malzemeleri ise ham MDF’den üretilmiş olup, sonradan çeşitli model ve renklere dönüştürülüyor. Bazıları ise ham halinde bırakılıp, boyanabilir ahşap tepsi modelleri halinde ahşap boyama sanatıyla ilgilenenler için satışta bulunuyor.

Aynı zamanda oyma işlemi ve süslemeleri yapılmış ahşap tepsi modelleri de bulunuyor. Tamamen el sanatı olan bu ahşap oyma tepsiler oldukça değerli ve kullanacağınız tepsiye sanatsal bir görünüm katıyor. Bu özel tepsilere bir diğer örnek ise, tel kırma ahşap tepsi modelleri. Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan tel kırma uygulanan bu ahşap tepsiler de hem ev dekorasyonunuza farklılık katar, hem de sunumlarınıza yardımcı olur. Bunların yanı sıra, eskitme uygulanmış ahşap tepsiler de bulunur. Ahşap boyama sanatıyla ilgilenenlerin çokça yaptığı bu teknik, hazır şekilde de satılmaktadır.

Bebekler İçin Ahşap Tepsiler

Ahşaptan üretilen oyuncaklar ve malzemeler de çocuklar için oldukça sağlıklı ürünlerdir. Çocuklar, özellikle bebekler her yere dokunarak tanımayı, hatta bazen dişleri kaşındığında elinin altındakileri ısırmayı tercih ederler. Bu sebeple, bebeklerinizin yiyeceklerini, içeceklerini, oyuncaklarını ve diğer malzemelerini üzerine koymak için ahşap tepsileri tercih etmek plastik ya da metalden üretilen tepsilere nazaran çok daha uygun ve sağlıklı bir tercih olabilir. Aynı zamanda siz annelerin de birçok ihtiyacını karşılamasına yardımcı olacak.

Bebekler için özel olarak üretilen bu ahşap tepsiler de çeşitli modellerde ve ebatlarda satışa sunuluyor. Hem de bebeklerinizin odasına ve diğer eşyalarına uyum sağlayacak şekilde boyanmış olan bu ahşap tepsiler onların da sizin de hoşuna gidecek şekilde tasarlanıyor. Bebekler için üretilen ahşap tepsilerde rengarenk çeşitli figürler bulunuyor ve çıkmayacak boyalardan üretiliyorlar. Bu sebeple çocuğunuzun cildine zarar verecek hiçbir unsur bulunmuyor ve son derece doğaldır, gönül rahatlığı ile bebeğinizin yanı başında bulundurabilir ve kullanabilirsiniz.

Ayaklı Ahşap Tepsiler Hem Şık Hem Yardımcı

Ayaklı ahşap tepsiler, bir diğer adıyla şımarık ahşap tepsiler, gerek ham ve boyamaya hazır bir şekilde, gerekse hazır boyanmış ve işlem görmüş bir şekilde bulunuyor. Bu ayaklı ahşap tepsiler, özellikle evinize misafir geldiği vakit işinize oldukça yarayabilen bir üründür. Kolayca çıkarıp misafirlerinizin olduğu yere yerleştirerek sunumlarınızı üstünde yapabilirsiniz. Bu esnada hem sizin hem de misafirleriniz keyfi bozulmaz ve sohbetinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Misafirleriniz sizde olmadığı vakitlerde de ayaklı ahşap tepsileri ailecek ya da tek başınıza kullanabilirsiniz. İster koltukta çalışırken, ister televizyon karşısında yemek yerken bu ahşap tepsiler ile keyifli bir şekilde işlerinizi yapabilirsiniz. Sofra ya da çalışma masasına geçmeden oldukça pratik bir şekilde işlerinizi halletmeye yarayabilen bir üründür.

Bu ahşap tepsi modellerinin bacak boyutları ise değişkenlik gösteriyor. Kimisi yerden koltuk ya da sandalye boyuna kadar gelebilirken, kimisi ise koltuk siperinize yerleştirilecek boyutta üretilir. Bazı ayaklı ahşap tepsiler ise set halinde satılır ve iç içe geçip yerleştirildiği vakit fazla yer kaplamazlar. Bu set halinde satılan ayaklı ahşap tepsilerin kimisi hazır bir şekilde satılırken, kimisi de boyanmamış bir şekilde ahşap boyamaya uygun olarak satılır. Kimi ayaklı ahşap tepsiler ise katlanabilir halde satılır ve kullanmadığınız zamanlarda evinizde fazla yer kaplamaz. Her boyutta ve modelde ayaklı ahşap tepsiler bulunuyor. Size ve evinize uygun boyutlarda ve modellerde ayaklı ahşap tepsilere kampanyalarla sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Şık Masif Ahşap Tepsi Modelleri

Masif meşe ağacından üretilen bu ahşap tepsi modelleri ise, evinden doğanın bereketinden bulunmasını isteyenler için özel olarak üretiliyor. Diğer ahşap tepsi modelleri ise genel olarak ham mdf malzemelerden üretilirken, masif ahşap tepsiler ise meşe ağacından üretiliyor. MDF’nin masif ahşaptan farkı ise, MDF’ler öncelikle sert ya da yumuşak ahşap kalıntılarını parçalayıp ahşap life çevrilir. Sonrasında ise yüksek ısı ve basınç altında mum ve reçine tutkalla oluşan levha şeklinde tasarlanır. MDF de sonuç olarak ahşap bir üründür, fakat masif ahşaplardan daha çok işlem görürler. Masif ahşaplar ise doğal meşe ağacından üretilirler ve genelde doğal renklerde bulunurlar. Sadece üzerlerine vernik uygulanarak satılırlar. Bu sebeple masif ahşap tepsiler daha doğallardır ve görünüm itibarıyla da otantik ve şıktırlar.

Bunların yanı sıra, sunta ahşaplardan oluşan ahşap tepsiler de bulunur. Sunta ahşap ise ana madde olarak rendelenmiş ağaç gövdesi ve tutkaldan oluşur. Suntanın lamine malzemeyle kaplanmış haline ise suntalam deniliyor. Suntalam ürünlerin temizliği daha kolay olmasına rağmen, mdf ürünler suya ve neme karşı daha dayanıklıdır.

Hem masif ve sunta ahşaplar hem de MDF ahşaplar ağaçlardan üretilirler ve doğal ürünlerdir. Sadece üretim şekilleri birbirinden farklıdır ve gördükleri işlemlere göre bazı yönlerden avantajlı durumdayken, bazı yönlerden ise diğer ahşap malzemeleri daha çok avantajlı durumda olabilir. Satışa konulan ahşap tepsi modelleri ise eğer masif meşe ağacından ya da bambudan üretilmemiş ise, MDF malzemeden üretilmiş ürünlerdir. Sunta ahşaplar ahşap tepsiler için MDF kadar uygun değillerdir ve genelde kullanılmazlar. Satın almak istediğiniz ahşap tepsinin ise hangi malzemeden üretildiğini ürünün açıklama kısmından görebilirsiniz.

Gözde ve Otantik Ürünler, Bambu Ahşap Tepsiler

Bambu ağaçlarından üretilen bu ahşap tepsiler ise gün geçtikçe daha çok raflarda yerini almaya başlıyor. Bambu ahşap tepsiler de tıpkı diğer ahşap malzemeden üretilen tepsiler gibi birçok modeli mevcut. Yuvarlak, dikdörtgen veya kare şeklinde birçok bambudan üretilmiş ahşap tepsiler uygun fiyatlarla size sunuluyor. Fakat bu bambudan üretilmiş ahşap tepsiler genelde kendi doğal renginde satılmakta. Bu sayede doğallığından hiçbir şey kaybetmiyor. Ayrıca her ebatta bulunan bu bambu tepsileri ister sunum için, ister söz, nişan ya da davet gibi özel günlerinizde kullanabilirsiniz.

Bazı bambudan üretilen ahşap tepsiler ise halatlı olarak üretiliyor. Bu halatlı ahşap tepsiler de ahşabın orijinal renginde olup, doğallığından hiçbir şey kaybetmiyor ve şık bir görünüme sahip oluyorlar. Çünkü bambu ahşaplar hiçbir şekilde boyamaya uygun malzeme değildir, bu sebeple sadece orijinal renginde satılırlar. Oldukça otantik bir görünüme sahip olan bu ahşap tepsileri ise Trendyol’dan uygun fırsatlarla satın alabilirsiniz.

Ahşap Tepsilerin Fiyatları

Her ahşap tepsi modelinde ahşap tepsi fiyatları değişkenlik gösterebilir. Ahşap tepsi modellerinde fiyat değişkenliği boyanmış ya da boyanmamış olmasına ve hangi malzemeden üretildiğine göre değişebilirler. Aynı zamanda ahşap tepsinin hangi işlemlere ve ne kadar işlem görmüş olması da bu değişkenliğe sebep olabilirler. Mesela, bambu ve masif ahşap tepsiler diğerlerine nazaran daha yüksek fiyata sahip olabilirler. Çünkü bu iki malzeme daha doğal ve daha az bulunan ürünlerdir.

Aynı zamanda ham ahşap tepsilerde ise bazı ürünler set halinde satılıyor. İki ya da daha fazla boyutta ahşap tepsiden oluşan bu setler ise tek tek satılan ahşap boyama tepsi fiyatlarına nazaran daha uygun fiyata denk geliyor. Ham ahşap tepsi fiyatları ve boyanmamış ahşap tepsi fiyatları da size uygun fırsatlarla satılıyor.

Bir diğer etken ise farklı malzemeler ya da teknikler uygulanan ahşap tepsiler de biraz daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Mesela, oyma, tel kırma ahşap tepsi modelleri ya da halatlı ahşap tepsiler el işçiliği uygulanmış ürünlerdir ve klasik ahşap tepsilere nazaran daha fazla fiyata sahip olabilirler. Aynalı ahşap tepsi modellerinde ise aynanın fiyatının da tepsi fiyatının içinde olduğunu unutmayın. Camdan üretilmiş kahvaltılıklarla birlikte satışa konulan ahşap sunum tepsileri de bulunur ve kahvaltılık fiyatları da ahşap tepsi fiyatlarına eklenir. Hiç boyanmamış ahşap tepsi fiyatları da ahşap boyama tepsi satın almayı düşünenleri sevindirecek kampanyalarla satılıyor. Zaman zaman yapılan kampanyalar ile Trendyol uygulamasında istediğiniz boyutta ve modelde ahşap tepsilere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.