"

Air Wick

" araması için 135 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Air Wick

Air Wick, yaşam alanlarınızda onlarca güzel kokuyu bir araya getirerek bulunduğunuz alanın havasını güzelleştiriyor. 1943'te Amerika'da kurulan marka, kalıcı ve hoş kokularıyla ün kazanmayı başararak dünya üzerinde 60 ülkede satışa sunuluyor. Okyanus ferahlığını, odunsu kokuları ve meyve kokularını yaşam alanlarında kötü kokuları yok etmek üzere hazırlayan marka, aracınızda ya da ofisinizde de kullanabileceğiniz kokularıyla ortamın enerjisini tepeden tırnağa değiştirebiliyor. Özellikle sigara kokusu, yemek kokusu gibi eşyaların üzerine sinen kalıcı ve kötü kokuların yok edilmesinde etkin rol oynayan Air Wick oda kokusu çeşitleri, koku hassasiyeti bulunan kullanıcıların da yüksek verim alması amacıyla üretiliyor. 

Air Wick Otomatik Koku Makineleri ile Atmosferi Değiştirin

Koku dekoratörleri sayesinde geniş alanları hoş kokularla buluşturan Air Wick, en sevdiğiniz koku atmosferlerini evinize, mutfağınıza, ofisinize ve aracınıza taşıyor. Air Wick otomatik koku makinesi içerisine yerleştireceğiniz Air Wick otomatik sprey sayesinde, makineniz gün içerisinde belirli aralıklarla bulunduğunuz iç mekana koku takviyesi yapıyor. Böylece Air Wick makine yerleştirdiğiniz alanlar, her an en sevdiğiniz kokuyla kalabiliyor. Air Wick, hem taze kokulardan hoşlanan hem de daha yoğun kokuları sevenlere özel koku türleri sunuyor.

Türkiye için hazırladığı özel bir koku serisi bulunan marka; eşsiz kokusuyla Air Wick Beyaz Gül, baharın yeşilliğini ve tazeliğini evinize getiren Air Wick Bahar Esintisi, benzersiz deniz ferahlığı veren Air Wick Turkuaz Sular ve Air Wick Ege gibi koku çeşitleriyle daha ferah ve hafif kokuları sevenler tarafından tercih edilebiliyor. Koku koleksiyonunu Air Wick Mango ve Air Wick Kavun meyve kokularıyla genişleten marka; Air Wick Bahar Çiçekleri koleksiyonuyla da dilediğiniz koku seçeneğine sahip olmanızı kolaylaştırıyor. Air Wick Memleketimin Kokuları serisi de en çok beğenilen Air Wick kokuları arasında yer alıyor. Air Wick Karadeniz yayla havasını evinize dolduruyor.

60 gün boyunca yarım saat aralıklarla sprey koku atışları verebilen Air Wick otomatik spreyler, mekanlarınızda tazeliği artırmanıza yardımcı oluyor. Özellikle banyo, tuvalet, mutfak gibi kötü kokular oluşabilen bölgelerde otomatik sprey kullanıldığında üstün performans elde edilebiliyor. 

Air Wick Decosphere Jel Oda Kokusu: Yavaş Salınım, Hızlı Etki 

Air Wick oda kokusu spreylerinin yanı sıra jel oda kokuları ve Air Wick oda spreyi çeşitleri de ortam ferahlığına katkı sağlayabiliyor. Özel bir şişe içerisinde yavaş salınım yapmak üzere tasarlanmış olan Air Wick jel oda kokusu, ortamda otomatik sprey bulunmasa da sürekli olarak koku yayıyor ve yoğunluğuyla ortamdaki kişileri rahatsız etmeyecek kadar hafif salınım yapıyor. Mango, turunçgil, lavanta, manolya gibi türleri olan jel kokular hem çiçek hem de meyve kokuları sunarak isteğe uygun tercihler yapma avantajı sağlıyor. Jel oda kokuları özel başlık aparatları sayesinde bulundukları mekan içerisindeki kötü kokuları emerek mekan ferahlığına da katkıda bulunuyor. 

Air Wick Değişen Kokular ise her katmanda farklı koku salınımları yaparak mekanların değişken ferahlıkla tanışmasını sağlıyor. Jel formatta üretilen Air Wick araba kokusu seçenekleri araçların klimasına takılarak klima aracılığıyla araç içerisine dağılıyor. Ayrıca araç klimalarının çalışma anındaki kötü kokularını da yok edebiliyor. Dolap içi nem ve küf kokusu, evcil hayvan kokusu, bagaj kokusu gibi kötü kokuları önleyen Air Wick Stick Up ürünleri de araçlarda kullanmak için uygun koku çeşitlerinden sayılıyor. 

Air Wick Bambu Koku Çubukları: Her Katmanda Ferahlık 

Air Wick Life Scents kokulu çubuklar, özel ambalaj şişeleri ve çubuklarıyla bulunduğunuz alanı dekoratif olarak güzelleştirirken, Hint çubukları içeren Air Wick Yaz Anıları, armut tatlısı ve turta kokularıyla Air Wick Annemin Mutfağı ve Air Wick bambu gibi kokuları odanıza getiriyor. Air Wick bambulu oda kokusu çeşitleri bambu çubuklar aracılığıyla mekanlara koku salınımı yapılmasına da katkıda bulunuyor. Air Wick çubuklu koku içerisindeki koku sıvısının bitimine dek koku verebiliyor.

Air Wick Pure Bahar Esintisi kokuları, ağır kötü kokuları gidererek 12 saat boyunca kalıcı koku verebiliyor. Air Wick Pure serisinde yasemin, frezya ve beyaz çiçeklerin kokuları bulunuyor. Ayrıca isteyen kullanıcılar, tercih ettikleri Air Wick oda kokusu Freshmatic makine modellerinde kullanmak üzere bahar çiçekleri spreyi satın alabiliyor. Air Wick fiyat performansıyla da kullanıcılarını memnun ediyor. Air Wick fiyatları arasında karşılaştırma yaparak kullanacağınız mekan için en uygun kokuya ulaşabilirsiniz.