"

Airfel

" araması için 25 sonuç listeleniyor
AirfelDoldurma Musluğu
22,50 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Airfel

Türkiye'de ısıtma ve soğutma teknolojileri alanında faaliyet gösteren markalardan olan Airfel, aynı zamanda bu alanda en çok tanınan şirketlerden biri oluyor. Klimadan kombiye kadar pek çok farklı ürün ile kullanıcıların karşısına çıkan Airfel markası, günümüzde faaliyetlerini Japonya merkezli Daikin çatısı altında yürütüyor. Üstelik sadece klima ve kombi alanında değil, genişçe bir ürün listesi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Airfel Tarihi

Airfel markası, faaliyetlerine ilk olarak 1999 yılında klima parçaları ithal ederek başladı. Daha sonra 2001 yılında Sanko Holding ile birleşti. Isıtma ve soğutma sektöründe yatırım yapan Airfel'in satış ağı 296'ya, yetkili servis ağı ise 398'e ulaştı. Türkiye'de hizmet veren marka giderek büyüdü ve Ukrayna, Almanya ve Türkmenistan gibi dünyanın farklı ülkelerine de ihracata başladı. Üstelik ihracat ağı onlarca ülkeye ulaştı. 2011 yılında ise Sanko Holding ile Daikin'i anlaşması sonucu Airfel firması, dünyanın en büyük ısıtma ve soğutma şirketlerinden olan Daikin'e devredildi. Günümüzde de Airfel, Daikin çatısı altında çalışmalarını yürütmeye devam ediyor.

Airfel Ürünleri

Airfel klima ürünleri ile ön plana çıksa da ürün listesinde başka ürünler de yer alıyor. Bunlardan biri de Airfel kombi oluyor. Kombi konusunda Airfel'in elinde farklı modeller bulunuyor. Markanın kombi ürünleri en başta Digifel Premix Kombiler ve Digifel Condense kombiler olarak ayrılıyor. Her iki kombi tipi de yoğuşmalı olup bireysel kullanım için uygun görülüyor. Digifel Premix kombi modelleri 3 farklı modele ayrılıyor.  Digifel Condense kombi ise tek model ile temsil ediliyor. Airfel kombi fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklı seviyelerde yer alıyor. Bu da Airfel markasının kombi konusunda farklı gelir seviyesindeki tüketicilere hitap edebildiğini gösteriyor.

Tıpkı kombiler gibi Airfel klima modelleri de farklı çeşitleri ile boy gösteriyor. Bu sayede Airfel kullanıcılara farklı alternatifler sunabiliyor. Kombilerde olduğu gibi Airfel klima fiyatları da seçilen ürünün özelliğine göre değişiklik gösteriyor. Ancak marka klima konusunda daha kapsamlı bir çalışma ortaya koyuyor. Markanın klima çeşitleri sezonsal inverter klimalar, ticari klimalar ve sezonsal inverter multi klimalar şeklinde sıralanıyor. Bu durum da Airfel'in ister ev tipi ister ofis tipi ister daha büyük alanlara göre klima sistemleri imal edebildiğini ortaya koyuyor. Özellikle ticari klimalar, tüketicilerin isteğine göre farklı şekillerde üretilebiliyor. Bu şekiller kaset tipi split klima, gizli tavan tipi split klima ve salon tipi klima olarak değişiklik gösteriyor. Airfel'in klimaları hem soğutma hem de ısıtma görevi için kullanılabiliyor.

Taşınabilir Mobil Klima

‌Airfel klima konusunda bir ürünü daha tüketicilere sunuyor. Bu ürün ‌Airfel mobil klima olarak ön plana çıkıyor. Mobil klima portatif yapısı ile dikkat çekiyor. Bu klima seyyar ve ayaklı bir şekilde üretiliyor ve kullanıcı bu klimayı istediği mekana götürebiliyor. Dış ünitesi olmadığı için montaja da gerek duyulmuyor. ‌Airfel aynı zamanda radyatör de imal ediyor. Radyatörün dışında markanın ürettiği diğer ürünler arasında ‌havlupanlar ve ‌yoğuşmalı kazanlar da yer alıyor. ‌Yoğışmalı kazanlar ‌ambassador, duvar tipi ‌yoğuşmalı kazanlar ve yer tipi ‌yoğuşmalı kazanlar şeklinde ayrılıyor. ‌Airfel tarafından su ısıtmak amacı ile şofben imalatı da yapılıyor. Bu şofbenler hermetik şofbenler olarak ifade ediliyor.

‌‌Airfel'e ‌Turquality Ödülü

‌Airfel, imal ettiği pek çok ürünün yanı sıra ‌TURQUALITY 2008 Endüstriyel Tasarım Ödülü'ne de sahip bulunuyor. ‌Airfel markasına, 2008 yılında 'Kalem Kumanda ‌Universal Klima Kumandası' ürünü için ‌TURQUALITY® Programı dahilinde ‌Desing 2008 Endüstriyel Tasarım 2008 Ödülü verildi. İhtiyacınıza uygun Airfel ürünlerine Trendyol ayrıcalığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.