"

Aker

" araması için 1033 sonuç listeleniyor

Aker

İpek eşarpta tasarımlarıyla öncü niteliğinde olan Aker eşarplar kaliteli baskıları, boyaları ve el işçiliği kenar işlemeleriyle seneler içerisinde modelleri değişse de kaliteden ödün vermiyor. Çok geniş yaş aralığına hitap eden ürün çeşitleri sayesinde her zevke uygun ürün bulmak mümkün oluyor. Minimal çizgiden vazgeçemeyip şıklığından ödün vermek istemeyenler Aker'de buluşuyor. Üstelik desenli seçeneklerin yanında tek renk eşarpları tercih edenler için düz modeller bulmak da mümkün! Yıllarca eşarp modelleriyle tercih sebebi olan Aker, son yıllarda şal kullanımının artmasıyla şal modelleriyle de ilgi çekmeye başladı. Geleneksel eşarp modelleriyle senelerce tesettür dünyasında kalitesinden ödün vermediği gibi aynı misyonu şallarında da sürdürüyor. Kullanımı rahat Aker ipek ve pamuk şal modelleri sayesinde her tercihe uygun bir seçenek bulunuyor. Pamuk şal modelleriyle spor bir görünüme kavuşurken ipek şallar sayesinde klasik ve şık tarzı bir arada yansıtabilmek mümkün oluyor.

Zengin Kumaş Seçenekleri Aker'de Bir Arada!

Şal ve eşarpların tasarımı kadar kumaş seçimleri de kıyafetlerinize uyum sağlayacak kadar çeşitlilik gösteriyor. Spor kombinlere eşlik edebilecek şalların tasarımında pamuk kumaşlar tercih ediliyor. Aker şal modellerinde desenli pamuk, düz pamuk ve spor pamuk kumaş çeşitleri kullanılırken Aker eşarp modellerinde; ipek koton, tivil ipek, taşlanmış ipek, krep saten, ipek krep saten ve koton kumaşlar tercih ediliyor. Her bütçeye uygun Aker eşarplar indirimli fiyatlarıyla Trendyol'da! Tesettür giyimde inovasyon sahibi olan Aker, yaz aylarında sıcak havadan olabildiğince az etkilenmek için vücuda en uyumlu kumaşlardan üretilen Aker Yaz Serinliği serisini sunuyor. Böylelikle yaz mevsiminin daha rahat geçmesi amaçlanıyor. İpekle harmanlanan kumaşlar sayesinde yaz serinliğini yaşamak artık yeni seri sayesinde daha kolay! Serideki modeller arasından en çok Aker Yaz Serinliği Klimalı Koton Eşarp dikkat çekiyor. %30 ipek karışımlı şallar sayesinde yaz ayları adeta klima esintileri eşliğinde geçiyor. Düz renk seçenekleri ve degrade geçişli renklerin de yer aldığı seride desenli modellerde yaz esintileri görülüyor. Aker, tasarladığı hem spor hem rahat koton kumaşa sahip eşarp ve şal sayesinde serin bir yaz vadediyor.

Klasik, Şık ve Modern Ürün Çizgisi

Aker, geniş ürün skalasında klasik, şık ve modern çizgisinden ödün vermiyor. Aker eşarpların yanında giyim ve çanta konusunda da oldukça kullanışlı tasarımlara sahip. 2012 yılında çanta tasarımlarını satışa çıkartan Aker, tesettür giyimi en tarz aksesuarlarla tamamlıyor. Aker giyimde de tıpkı aksesuarlarda olduğu gibi sezonun öncü parçalarını üretiyor ve kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Klasikten ödün vermek istemeyenler için daimi tercih olan siyah ve beyaz renkler en güzel tasarımlarıyla Aker'de! Tasarımlarıyla öne çıkan Aker siyah eşarp ve Aker siyah beyaz eşarp modelleri hem özel günlerde hem de günlük tarza eşlik ediyor. Her sezonda yeni modelleriyle sektörde ses getiren Aker, gelecek sezonlar için de kullanıcılarının beklentisini yükseltmeye devam ediyor.

Geçmişten Günümüze Aker İpek Eşarp

Kullanıcılarına 1977 yılından bu yana hizmet veren Aker, geniş ürün yelpazesi ve trend tasarımlarıyla ilgileri üzerinde tutuyor. Aker, daha çok her sezon ürettiği farklı tasarımlara sahip ipek eşarp modelleriyle tanınıyor olsa da giyim ve şal konusunda da iddialı bir ilerleyiş gösteriyor. Her sezon yapılan Ar-Ge çalışmaları neticesinde kullanıcılarının beğenisine odaklanan ekibiyle standart bir kalıba bağlı kalmayarak ürün geliştirmeye ve tasarımlar sunmaya devam ediyor. Eşarp tasarımlarında baskıya özen gösteren Aker, ürünlerinde insan sağlığına zararı bulunmayan sağlık dostu malzemeleri ve boyaları tercih ediyor. Yeni sezonda en uygun Aker eşarp modelleri Trendyol'da gerçek sahiplerini bekliyor!