Akfix 805 Çok Amaçlı Poliüretan Pipetli Pu Köpük 850 g 5 Adet 12831

Peşin Fiyatına 3 Taksit!
- 6%
360 TL335,65 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (2)
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Kargo Bedava
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Kargo Bedava

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Akfix 805 Çok Amaçlı Poliüretan Pipetli Pu Köpük 850 g 5 Adet

  • 1 – ÜRÜN TANIMI Akfix 805, nem ile genleşip kürleşen, tek komponentli, poliüretan bazlı dolgu ve montaj köpüğüdür. Her bir aerosol teneke, pipet yardımıyla kullanım için tasarlanmıştır. 2 – ÖZELLİKLERİ · Mükemmel yapıştırma ve dolgu özelliği. · Mükemmel montaj özelliği ve stabilite. · Neme ve sıcaklığa bağlı olmak üzere 45 litreye kadar verim. · Birçok yüzeye mükemmel yapışma ( Teflon, PE, PP hariç ). · Yüksek doldurma kapasitesi. · Yüksek termal ve akustik izolasyon değeri. · Kuruduktan sonra sertleşen köpük kesilebilir, zımparalanabilir, boyanabilir ve üzeri sıvanabilir. · Çekme yapmaz. · Küf tutmaz ve su geçirmez. · Ozon tabakasına zarar verebilecek herhangi bir itici gaz içermez. · DIN 4102 standardına göre B3 sınıfına girer. 3 - UYGULAMA ALANLARI · Kapı ve pencere kasalarının montajı ve izolasyonunda. · Boşlukların, büyük çatlak ve deliklerin doldurulması ve yalıtımında. · Isı ve ses izolasyonu sağlamada. · Elektrik tesisatlarının, sıcak ve soğuk su borularının izolasyonunda. · Genel amaçlı bir dolgu, yapıştırma ve yalıtkan malzemesi olarak. 4 - KULLANIM ŞEKLİ · Uygulama yüzeyleri tozdan ve yağdan arındırılmalıdır. · Uygulama sırasında teneke ve ortam sıcaklığı -2 °C ile +30 °C arasında olmalıdır. · En iyi şekilde sonuç elde etmek için teneke ve ortam sıcaklığı +20 °C ile +25 °C arasında olmalıdır. · Pipet valfe yerleştirildikten sonra teneke iyice çalkalanmalıdır. · Teneke baş aşağı olacak şekilde valfe bastırarak köpük çıkışı sağlanır. · Köpük kürleşme süresince genleşeceği için boşluklar kısmen doldurulmalıdır. · Uygulamadan hemen önce ve sonra yüzeylerin nemlendirilmesi daha çabuk bir kürleşme sağlar ve yapıştırma gücünü arttırır. · Kürleşmemiş köpük Akfix 800C Köpük Temizleyici yardımıyla temizlenebilir. Kürleşmiş köpük ancak mekanik yollardan temizlenebilir. 5- AMBALAJ BİLGİSİ Ürün Ağırlık 805 850gr 805 570gr 805 350gr 6- RAF ÖMRÜ · Uygun şekilde depolanması durumunda 15 ay’dır. 7- ÖNEMLİ · +25 °C’ nin üstünde ve +5 °C’ nin altında depolanması durumunda raf ömrü kısalabilir. · Ürünler daima valfleri yukarı gelecek şekilde taşınmalı ve depolanmalıdır. · İdeal sonuç için ürünler uygulamadan en az 12 saat önce oda sıcaklığında bekletilmelidir. · Kurumuş köpüğün direkt olarak güneş ışığına maruz bırakılması durumunda rengi sararacaktır. Açık hava uygulamalarında en iyi sonuç için köpüğün üzeri boyanmalı veya kaplanmalıdır. · Düşük sıcaklıklarda uygulama, köpüğün verimini düşürür ve kürleşme süresinin uzamasına sebep olur. 8- GÜVENLİK · Difenilmetan-4,4-diizosiyanat içerir. Gözleri, solunum organlarını ve cildi tahriş eder. · Solunduğunda zararlı olabilir. Yeterince havalandırılmış ortamlarda kullanılmalıdır. · Çalışırken eldiven kullanılmalıdır. · Tüp basınç altındadır
  • direkt güneş ışığına ve 50 °C’ nin üstünde sıcaklığa maruz bırakılmamalıdır. · Ateşleyici maddelerden uzak tutulmalıdır. · Çocuklardan mutlaka uzak tutulmalıdır.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et