Akıllı Adam Yayınevi Ales Müthiş Tek Kitap Konu Anlatımlı (Soru Bankası Hediyeli) U280129

Satıcı :
Koleksiyona Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Akıllı Adam Yayınevi Ales Müthiş Tek Kitap Konu Anlatımlı (Soru Bankası Hediyeli)

Geri Bildirim Ver
  • Akıllı Adam Yay Ales Müthiş Tek Kitap Konu Anlatımlı Ve Soru Bankası Akıllı Adam

Ürün Özellikleri

  • Sınav Tipi ALES
Geri Bildirim Ver

Akıllı Adam Yayınevi Ales Müthiş Tek Kitap Konu Anlatımlı

Akıllı Adam Yayınevi ALES müthiş tek kitap konu anlatımlı içeriği ile konuları eksiksiz bir şekilde bitirme imkanı tanır. Yüksek lisans yapabilmek için girilen ALES’e tam anlamıyla hazırlanmak için kullanılır. İçindeki konu anlatım kısımları sayesinde bir konuyu derinlemesine öğrenebilirsiniz. Kaliteli anlatımı ve pekiştirme testleri ile konuları tam olarak anlamanızı sağlar. Konuların içeriklerini ve soru tiplerini bir arada bulundurur. Böylelikle tek kitapla ALES’te çıkabilecek bilgileri öğrenebilir ve soru çözebilirsiniz. Minimal ve hafif tasarımı sayesinde gün boyu yanınızda taşıyabilirsiniz. Toplu taşımalarda, kafede, kütüphanede yanınızda bulundurarak sınava hazırlanabilirsiniz. Sınava hazırlık sürecinde tercih edebileceğiniz kitaplar arasında ilk sırada yer alır. Soru bankası hediyesi vardır. Böylece tek kitapla hem soru çözebilir hem de sınavda çıkacak bilgileri öğrenebilirsiniz.

  • ALES
  • Konu anlatımlı
  • Soru bankası hediyeli

Akıllı Adam Yayınevi ALES Konu Anlatımlı Kitap Özellikleri

Akıllı Adam Yayınevi ALES Konu Anlatımlı Kitap Özellikleri

Ales müthiş tek kitap konu anlatımlı içeriğiyle konuları öğrenmeyi kolay hale getirir. ALES’te mantık sorularına sık rastlanıldığı için o tip soruları bulmak, çözmek ve soru tipini öğrenmek önemlidir. Akıllı Adam Yayınevi ALES kitabında sözel kavramlarla ve sayısal kavramlarla mantıksal akıl yürütme soruları vardır. Sınava dair güncel soruları ve konuları bulmak mümkündür. Şahide Korkmaz tarafından yazılan kitabın basım dili Türkçedir. Kaliteli kağıdı sayesinde silgi lekesi ya da yırtılma gibi durumların gerçekleşme ihtimali düşüktür. Sınava dair bilgilerin ve soruların yer aldığı bu kitap hazırlık sürecinde öğrencilere yardımcı olur. Akıcı ve anlaşılır dili sayesinde konuları basite indirger ve anlamayı kolay hale getirir. Sınava yönelik alınabilecek kitaplar arasında yer alır. Soru bankası hediyesi olduğu için ek kitaba ihtiyaç duymadan sınav hazırlık sürecini tamamlayabilirsiniz.

Akıllı Adam Yayınevi ALES Konu Anlatımlı Kitap Avantajları

Akıllı Adam Yayınevi ALES Konu Anlatımlı Kitap Avantajları

Ales müthiş tek kitap konu anlatımlı (soru bankası hediyeli) kaliteli bir içeriğe sahiptir. İçindeki sorular ve konu anlatımı sayesinde sınav sürecini sorunsuz bir şekilde atlatmak için idealdir. Sınava çalışırken bilgi eksikliği yaşamamak için tercih edilebilir. Tüm ALES konuları kitabın içerisinde yer alır. Böylelikle diğer öğrencilerden geri kalmadan sınava hazırlanabilirsiniz. Hem konu anlatımı hem testlerinin olması öğrencilere kolaylık sağlar. Bu sayede tek bir kitapla hem konuları öğrenebilir hem de soru çözerek pekiştirebilirsiniz. Aynı zamanda soru bankası hediyesinden yararlanabilirsiniz. Anlatım kitabı ve soru kitabını bir arada kullanarak bir üniteyi defalarca pekiştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Sınav konularını akıcı, yalın ve anlaşılır bir dille öğrenmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir üründür. Şahide Korkmaz’ın sade anlatımıyla sınava dair her noktayı basit bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Akıllı Adam Yayınevi ALES Tek Kitap Konu Anlatımlı Fiyatı

Akıllı Adam Yayınevi ALES Tek Kitap Konu Anlatımlı Fiyatı

Akıllı Adam Yayınevi ALES müthiş tek kitap konu anlatımlı fiyatı ürün özelliklerine göre belirlenir. Sınava uygun soru tarzlarını çözerek sınava uygun şekilde çalışma fırsatına sahip olabilirsiniz. ALES’te çıkacak her üniteyi detaylı öğrenmek için tercih edebilirsiniz. Anlaşılır bir dile sahip olan bu kitap sayesinde sınav bilgilerini kolayca öğrenebilirsiniz. Tek kitap aracılığıyla sınavdaki tüm konulara erişebilirsiniz. Konuları pekiştirmek için hediye olarak gönderilen soru bankasından yararlanabilirsiniz. Tek ürün satın alarak hem soru bankasına hem de konu anlatım kitabına sahip olabilirsiniz. Öğrenciler için oldukça kullanışlı bir üründür. Hafif yapısı sayesinde gün içerisinde rahatlıkla taşınabilir. Akıllı Adam Yayınevi ALES müthiş tek kitap konu anlatımlı yorumlarını okuyabilir ve ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sınava tam anlamıyla hazırlanmaya yardımcı olacak olan bu kitabı Trendyol’dan inceleyebilir ve uygun fiyat imkanıyla satın alabilirsiniz.