İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Renk

Samsung Akıllı Saat

Hayatınızın her alanına etki edecek ve hayatınızı yönlendirecek özelliklere sahip Samsung akıllı saat modelleri, her an ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde geliştiriliyor. Özel olarak tasarlanan yapıları ve sahip oldukları özellikleri sayesinde aynı anda birden fazla işi yapmanıza olanak tanıyor. Akıllı saatler, gelişen teknoloji ile birlikte artık pek çok kişinin vazgeçemediği ürünler arasında yer alıyor. Marka severek kullanılan akıllı saat modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kadın, erkek veya çocuk kullanıcılar için vazgeçilmez teknolojik ürünlerden biri olan akıllı saat, özellikle yetişkinlerin spor yaparken tercih ettiği ürünlerin başında yer alıyor. Tüm spor verilerinizi otomatik olarak kaydetmenizi sağlayan saat, etkin bir spor deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor. Özel telefon aplikasyonu sayesinde ise saati kolayca telefona bağlayıp tüm verilerinizi telefon üzerinden kontrol etmenize olanak tanıyor. Markanın üstün teknolojiler ile üretmiş olduğu Gear modeli saat çeşitlerine Trendyol aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Samsung Akıllı Saat Özellikleri

Marka, üretmiş olduğu akıllı saatler ile kullanıcıların gönlünde taht kuruyor. Dilediğiniz her an aktif olmanıza yardımcı olan teknolojik saatler, size üst düzey bir saat deneyimi sunuyor. Akıllı saat konusunda kendini geliştiren marka, farklı çeşitlerde ürünleri kullanıcı beğenisine sunuyor. Samsung Gear Saat, özellikle sporcuların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Minimalist çizgilerle tasarlanan saat modelleri, Galaxy Watch ve Galaxy Watch Active olarak iki kısımda kullanıcılara sunuluyor. Android ve iOS uyumlu olan saat modeli üzerinde klasik kol saati çizgilerine rastlayabilirsiniz. Saat göstergesinin yanı sıra tarihi de gösteren akıllı saat; adım sayar, kalp ritmi ölçme, uyku takibi, sesli görüşme yapma imkanı tanıyor. Bunların yanı sıra su geçirmezlik ve titreşim özelliğine sahip olan saat günün her anında ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Markanın diğer öne çıkan akıllı saat modeli olan Galaxy Watch Active ve Galaxy Watch Active 2 serisi ise tamamen elektronik ekranı ile kullanıcı beğenisine sunuluyor. 

Samsung Dokunmatik Saat

Markanın dokunmatik saat çeşitlerinden olan Galaxy Watch Active serisi, tüm spor aktivitelerinizi kolayca görüntüleyebilmenizin yanı sıra saat üzerinden uygulamalara erişiminizi de rahat bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Yalnız parmak kaydırma hareketi ile kısa sürede istediğiniz uygulamaya geçmeniz mümkün. Spora başlamadan önce saatin özel ayarları arasından seçim yaparak yüzme, koşu veya yürüyüş gibi egzersizleri inceleyebilir, yapacağınız egzersiz türünü belirleyerek kayıtları ona göre almasını sağlayabilirsiniz. Sağlık ve fitness amaçlı tasarlanan saatler, nabız takibi ve stres ölçümü özelliğiyle de sağlık açısından kullanıcıları destekliyor. Yalnızca mevcut uygulamalar dışında harici olarak saate uygulama indirmeniz de mümkün. Kullanmak istediğiniz Galaxy veya 3. taraf uygulamalarını indirerek dilediğiniz bilgiye bileğinizden anında ulaşabilirsiniz. Dokunmatik ekranı ihtiyaçlarınıza göre hareket ettirerek ekranda görünecek bilgilere karar verebilir; saat görünümü ve diğer veri görünüşlerinin nasıl olacağını belirleyebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Akıllı Saatler Trendyol ile Sizlerle

Farklı tasarımlarıyla kullanıcılara çeşitlilik sunan akıllı saat çeşitleri, Trendyol aracılığıyla sizlerle buluşuyor. Saat modelleri arasında yer alan Galaxy Watch modelleri, görünüş olarak daha çok klasik saat modeline benzese de bir akıllı saatten beklentilerinizi karşılamaya yetiyor. Kadın ve erkeklerin ayrı olarak tercih edebileceği farklı tasarımlarla öne çıkan saatler; beyaz, pembe, mavi, siyah gibi renk seçenekleri ile kullanıcıyla buluşuyor. Saat modellerinin birbirinden farklı olması, özellik olarak da birbirinden ayrılmasına yol açıyor. Ürünler arasındaki bu ayrım Samsung akıllı saat fiyatları üzerinde de kendini gösteriyor. Detaylı inceleme yaparak belirlediğiniz akıllı saat modelini ihtiyaçlarınıza göre seçebilir, Trendyol güvencesiyle kolayca sipariş verebilirsiniz.