placeholder
"

Aktivite Masası ve Merkezi

" araması için 2343 sonuç listeleniyor

Aktivite Masası ve Merkezi

Aktivite Masası ve Merkezi

Aktivite Masası ve Merkezi

Bebekler büyüdükçe duyu organları da gelişmektedir. Bunun yanı sıra çevreye olan ilgileri de artmaktadır. Çünkü bebekler büyüdükçe algıları açılmaya başlamaktadır. Bebeğinizin bu dönemlerinde fiziksel ve zihinsel olarak gelişmesine yardım eden ve destekleyen eğitici oyuncaklar bulunmaktadır. Aktivite masası evde ya da dışarıda kullanabileceğiniz eğitici ve öğretici bir oyuncaktır. Bebeğinizin ilgisini çekecek ve onu geliştirebilecek aktivite masaları birçok çeşide sahiptir. Aktivite masaları içerik olarak oldukça zengindir. Bebeklerin aynı anda hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlamaktadır. Aktivite masaları, bebeklerin duyu gelişimini desteklemektedir. Bunun yanı sıra motor gelişimine de katkısı bulunmaktadır. Aktivite masaları çocukların neden sonuç ilişkisi kurabilmesini, kavramları sebepleri üzerinden algılayabilmesi için yararlı bir oyuncaktır. Yararlı olmasının yanı sıra çocukları eğlendirmektedir. Çocuklar oyun ve oyuncak yolu ile öğrenmeyi sevmektedir. Çocuğunuzun oyun oynarken öğrenmesini istiyorsanız eğitici aktivite masası tercih edebilirsiniz. Aktivite masası ile vakit geçiren bir çocuk sosyal olarak gelişmekte, beceri gelişimini yükseltmekte ve paylaşmayı öğrenmektedir. Paylaşmayı bilen çocuklar çeşitli grup oyunlarını oynayabilir ve oyun kurma becerisine sahiptir. Aktivite masaları oldukça portatiftir. Kurulumunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Masanın gövde ve ayakları birbirinden kolayca ayrılabilmektedir. Böylelikle dilerseniz yalnızca evinizde değil istediğiniz her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra portatif olduğu için saklaması ve muhafaza etmesi de oldukça kolaydır. Aktivite masaları yalnızca evde değil kreş, anasınıfı, alışveriş merkezi, hastane gibi çocukların fazla olduğu yerlerde de kullanılmaktadır. Bebeğiniz aktivite masasında oyunlar oynarken ve eğlenceli vakit geçirirken siz de kendi işlerinizi halledebilir ya da rahatlıkla dinlenebilirsiniz. Eğitici ve öğretici bir oyuncak olduğu için bebeğinizin başında durmanıza gerek kalmamaktadır. Siz bebeğinizi uzaktan gözlemlerken bebeğiniz kendi başına aktivitelerden pek çok şey öğrenebilmektedir. Aktivite masaları genellikle ahşap ya da plastik malzemeden üretilmektedir. Aktivite masaları markalara göre değişik özellikler içermektedir. Aktivite masasının fiyatı markaya, kalitesine ve içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Her yaş grubu için farklı niteliklere sahip olan aktivite masaları bulunmaktadır. Bunun sebebi çocukların her yaşta ya da yaş gruplarında farklı şekilde gelişmesi ve farklı beceriler kazanmasıdır. Aktivite masaları yaş gruplarının kendine ait becerilerini geliştirmesini sağlayabilmektedir. Çocuk aktivite masası tercih etmek isteyen ebeveynler çocuklarının yaş grubuna uygun bir masa almalıdır. Bunun yanı sıra aktivite masasının, çocuğunuzun hoşuna gidecek aktivitelere sahip olması da avantaj sağlayacaktır.

Aktivite Masası ve Merkezi Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Aktivite Masası ve Merkezi Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Bebeklerin motor gelişimini destekleyen oyuncaklar oldukça eğiticidir. Bu oyuncaklardan en çok tercih edilen ise aktivite masası olmaktadır. Aktivite masası içeriğinde farklı oyun çeşitleri barındıran öğretici bir oyuncak çeşididir. 12 ay ve üzeri çocukların gelişimine katkı sağlamaktadır. Aktivite masası birçok marka tarafından üretilmektedir ve her gün yenilikler ile geliştirilmektedir. Aktivite masasının asıl amacı çocuğun eğlenerek bir şeyler öğrenmesi ve sosyal açıdan gelişebilmesidir. Aktivite masasını kullanan bir çocuk becerilerini geliştirirken aynı zamanda oyun kurma, grup içinde oyun oynayabilme gibi uyum gerektiren özellikler de kazanmaktadır. Aktivite masalarında farklı oyunlar yer almaktadır. Masa üzerinde yer alan düğmeler, dönen çarklar ve çıngıraklar, kapaklar ve pencereler gibi pek çok farklı unsur çocukların dikkatini çekmektedir. Düğmelere basarak, kapakları açarak, çarkları döndürerek ve çıngıraktan ses çıkmasını sağlayarak motor becerilerine kendi kendilerine geliştirmektedir. Ses, efekt ve müzik bulunduran aktivite masaları çocukların ilgisini çekerken aynı zamanda duyu becerilerine katkı sağlamaktadır. Müzikli aktivite masası tercih ederek çocuğunuzun duyu becerilerini geliştirmesine yardımcı olabilirsiniz. Bunun yanı sıra yazı tahtası şeklinde masalar da bulunmaktadır. Beyaz yazı tahtası tahta kalemi yardımı ile kullanılabilmektedir. Renkli tahta kalemleri ile üzerine resim çizilebilir ya da yazı yazılabilir. Yazı yazılabilen aktivite masası anasınıfı, kreş ya da ilkokul öğrencileri tarafından da kullanılabilir. Ödevlerini bu masa üzerinde yapabilir ya da derslerine masa üzerine yazı yazarak çalışabilirler. Çocuğunuzun alfabeyi öğrenmesine yardım edebilecek aktivite masaları yer almaktadır. Masa üzerinde alfabeye dair tasarımlar bulunmaktadır. Böylelikle çocuk masasında alfabeyi oyun oynayarak ve eğlenceli vakit geçirerek öğrenebilir. Bunun yanı sıra aktivite masalarında rengârenk tuşlar, piyano, hayvanlar ve bitkiler gibi dikkat çekici öğeler yer alabilmektedir. Çocuğunuz aktivite masaları ile hem öğretici hem de keyifli vakit geçirmektedir. Fiziksel ve zihinsel büyümesine oldukça katkı sağlayan plastik, ahşap aktivite masası bulunmaktadır. Aktivite masaları çocukların sevdiği çizgi film karakterleri temaları içeren modellere de sahiptir. Çocuğunuz masayı ders çalışmak ya da ödev yapmak için kullanılacaksa seveceği bir temaya sahip aktivite masası da tercih edebilirsiniz. 3 yaş ve üzeri çocuklar sevimli temalara sahip aktivite masası üzerinde yapboz yapabilir, oyun hamuru ile oynayabilir ya da resim çizebilir. Aktivite masası fiyatları ve seçenekleri ile sayfamızda yer almaktadır.

Eğitici Aktivite Masası ve Merkezi

Eğitici Aktivite Masası ve Merkezi

Çocuklar ilk yaşından sonra oyun oynamaya alışmakta ve oyun oynamak istemektedirler. Bu ihtiyacı karşılamak ve aynı zamanda çocuğunuzun sosyal becerilerinin gelişmesini istiyorsanız çalışma ve aktivite masası tercih edebilirsiniz. Aktivite masası birçok çeşide sahiptir. Çocukların motor becerilerinin ve duyusal becerilerinin gelişmesi için aktivite masaları farklı eğitici aktiviteler içermektedir. Okul öncesi eğitim için aktivite masasını tercih edebilirsiniz. Böylelikle çocuğunuz okula gitmese bile evde kendini geliştirebilecek ve sosyal açıdan ilerleyecektir. Üzerinde alfabe bulunan trenli bir sesli aktivite masası ya da beyaz tahtadan oluşan yaz-sil aktivite masası modellerinden birini tercih ederek çocuklarınızın kendini geliştirmesine katkıda bulunabilirsiniz. Yaz-sil adı verilen aktivite masası modeli beyaz tahtadan oluşmaktadır. Beyaz tahtaya tahta kalemi ile çeşitli çizimler yapılabilmekte ya da yazı yazılabilmektedir. Okul öncesi dönemde olan çocuğunuzun resme ilgisi varsa yaz-sil aktivite masası severek kullanacağı bir masa olacaktır. Işıklı aktivite masası bir diğer farklı modeldir. Ayaklı ve ayaksız olacak şekilde iki çeşide sahiptir. Masada bulunan ışıklı kısım prize takılarak çalışmaktadır. 16 farklı ışık rengi seçeneğine sahip olan masa kumandası ile istenilen renge ayarlanabilmektedir. Işıklı aktivite masası çocukların ilgisini çekmektedir. Farklı renk ışık seçenekleri de dikkat çekici özelliklerinden birisi olmaktadır. 0-3 yaş arası çocukların rahatlıkla kullanabileceği aktivite masaları farklı modeller içermektedir. Bu modellerde tuşlar, pencereler, kapaklar, çıngıraklar bulunabilmektedir. Bunlar çocuğun motor becerilerini geliştirmek için kullanılmaktadır. Çocuk bunları kullanmayı kendi keşfetmekte ve neden-sonuç ilişkisi kurarak algılamaktadır. Oyun döneminin başlangıcı olan ilk yaş döneminde tercih edeceğiniz ilk yaş aktivite masası çocuğunuzun motor becerilerini ve duyu becerilerini geliştirmektedir. Çeşitli ses, efekt ya da müziğe sahip olan ilk yaş aktivite masası modelleri çocuğunuzun hem ilgisini çekmektedir hem de eğitici bir unsur olmaktadır. Bununla birlikte çocuğunuzu ilk yaşından itibaren aktivite masası kullanma alışkanlığı kazandırırsanız buna kolayca devam edecektir. Böylelikle çocuk için evde eğitici ve öğretici bir ortam oluşmaktadır. Aktivite masalarının kurulumu oldukça kolaydır. Bu nedenle, çocuğunuzun aktivite masasını yalnızca evde değil farklı yerlerde de kullanabilmesini istiyorsanız masayı kolayca sökerek yanınızda taşıyabilirsiniz. Basit yapısı ile herhangi bir zorluk çıkarmamaktadır. Masanın temizliği de oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Aktivite masaları her bütçeye uygun modelleri ve çeşitleri ile sayfamızda yer almaktadır.

Çocuğunuzun Seveceği Aktivite Masası ve Merkezi

Çocuğunuzun Seveceği Aktivite Masası ve Merkezi

Aktivite masası çocukların eğlenirken öğrenmesini sağlayabilen oyuncaklardır. Sağlam ve güvenilir tasarımları ile çocuğunuzun keyifli bir vakit geçirmesini sağlamaktadır. Bu sırada ebeveynler de gönül rahatlığı ile işlerine devam edebilir ya da dinlenebilir. Çocuğun kendi kendine verimli vakit geçirebilmesi ve sosyal açıdan gelişebilmesi için aktivite masaları oldukça ideal bir seçenektir. Okul öncesi dönemde çocuk evde birçok şey öğrenebilir. Öğrenmeyi keyifli hale getirmek için aktivite masası tercih edilmektedir. 0-3 yaş arası çocukların oyun oynama dönemleri arasındadır. Aktivite masası sayesinde, çocuklar motor becerilerini oyun oynayarak ve eğlenceli vakit geçirerek geliştirebilmektedir. Aktivite masalarında çocukların farklı etkinlikler gerçekleştirebileceği oyuncaklar ve materyaller yer almaktadır. Piyano, alfabe ya da kum oyunu temalı aktivite masaları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çizgi film ve süper kahraman temalı farklı modellerde aktivite masaları da çocukların sevdiği modeller arasında yer almaktadır. Trenli, legolu, kutulu aktivite masası gibi pek çok model bulunmaktadır. Her model çocukların motor becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmaktadır. Aktivite masalarının sandalyeli modelleri de mevcuttur. Dilediğiniz gibi tek ya da çift sandalyesi bulunan masa modellerinden satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra aktivite masası ve sandalyeler tekli olarak da yer almaktadır. Farklı tarzda beğendiğiniz ürünleri kendiniz bir araya getirerek dizayn edebilirsiniz. 16 farklı renk seçeneği ve kumandaya sahip ışıklı aktivite masası da oldukça ilgi çekicidir. Bir aktivite yaparken çocuğun eğlenebilmesi için o aktivitenin ilgi çekici ve eğlendirici olması gereklidir. Bu sayede çocuğun dikkati dağılmamaktadır ve odaklı bir şekilde aktiviteyi gerçekleştirebilmektedir. Aktivite masası seçimini yaparken bu gibi unsurları da göz önünde bulundurmalısınız. Aktivite masalarında yer alan tuşlar, pencereler, kapaklar ya da dönen dişler çocuğun dikkatini çekmesinin yanı sıra duyusal ve motor becerilerini geliştirmektedir. Bu sayede sosyal açıdan ilerleyebilir ve neden sonuç ilişkisi kurma üzerinden algılayabilmektedir. Yaz sil aktivite masası resim çizmeyi ve yazı yazmayı seven çocuklar için güzel bir seçenek olabilir. Masanın tamamı beyaz tahtadan oluşmaktadır. Farklı renklerde tahta kalemleri ile birlikte kullanılan beyaz tahtanın temizliği de silgi yardımı ile kolaylıkla yapılabilmektedir. Aktivite masası öneri ve yorumları için sayfamızda değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Farklı marka seçenekleri ve uygun fiyatlar ile çocuğunuzun ihtiyacını karşılayabilecek pek çok aktivite masası modeli yer almaktadır.

Eğlendirici ve Öğretici Aktivite Masası ve Merkezi

Eğlendirici ve Öğretici Aktivite Masası ve Merkezi

Aktivite masası ve merkezi, çocukların eğitici ama aynı zamanda keyifli vakit geçirmesini sağlayan oyuncak çeşitleri olmaktadır. Çocukların kendilerini keşfetmesi için çeşitli aktiviteler içeren aktivite masaları birçok modele sahiptir. Aktivite masası sahip olduğu nitelikler ile çocukların motor becerilerinin gelişmesini ve olaylar arasındaki mantıksal bağları kuvvetlendirmesini sağlamaktadır. Aktivite masalarının üzerinde bulunan tuşlar, düğmeler, kapaklar, çıngırak gibi sesli materyaller çocukların dikkatini çekmektedir. Bu şekilde neden sonuç ilişkisi kurabilir ve kavram ve eylemleri sebepleri üzerinden algılayabilirler. Ahşap ya da plastik materyal ile üretilen aktivite masaları yapılarında zararlı madde içermemektedir. Çocuğunuzun sağlığını da göz önünde bulundurarak herhangi bir zararlı materyal kullanmadan üretilen aktivite masalarını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Konuşan eğitici aktivite masası ses, efekt ve müzikler ile çocuğun duyusal gelişimine katkı sağlamakta ve aktivitelerini eğlenceli hale getirmektedir. Bunun yanı sıra trenli, piyanolu, zürafalı gibi farklı temalarda aktivite masası ve merkezi yer almaktadır. Çocuğunuzun seveceği temalar ve özellikler ile aktivite masası birçok farklı aktiviteyi de içinde bulundurmaktadır. Ses, şekil, renk, sıralama, sebep sonuç ilişkisi, parçaları bulma, takma ve birleştirme gibi birçok farklı aktivite ile çocuklar zihinsel ve fiziksel olarak gelişmektedir. Aktivite masaları sandalye içeren modellere sahiptir. Tek ya da çift sandalyesi olan modeller bulunurken bunun yanı sıra sandalyesiz aktivite masaları da bulunmaktadır. Dilerseniz sandalye ve masayı isteğinize göre ayrı ayrı da alabilirsiniz. Bazı modeller diz üstü aktivite masası haline gelerek kullanılabilmektedir. Bu sayede çocuğunuz dizinin üstüne ya da istediği herhangi bir yere masayı koyarak dilediği gibi rahatlıkla kullanabilmektedir. Diz üstü haline getirilebilen aktivite masaları portatif olmakta ve her yerde kolaylıkla kullanılabilmektedir. Aktivite masaları genel olarak portatif ve kolay taşınabilir yapıya sahiptir. Böylelikle dilerseniz evinizde kullanabileceğiniz gibi aynın zamanda bahçede, parkta, başka bir evde de kullanabilmeniz mümkündür. Ev işleri ya da çalışmanızdan dolayı ebeveyn olarak yoğun bir programa sahipseniz aktivite masası size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Çocuğunuz kendini geliştirirken siz de onu uzaktan takip edebilir ve aynı zamanda dinlenebilirsiniz. Aktivite masası tavsiye ve değerlendirmeleri sayfamızda yer almaktadır. Tavsiye ve değerlendirmeleri inceleyerek ihtiyacınızı karşılayabilecek bir aktivite masası tercih edebilirsiniz. Aktivite masası çocuğunuzun zihinsel ve fiziksel gelişimine oldukça katkı sağlayacaktır.

Farklı Çeşitleri ile Aktivite Masası ve Merkezi

Farklı Çeşitleri ile Aktivite Masası ve Merkezi

Aktivite masası, çocuğu zihinsel ve fiziksel olarak geliştirmektedir. Aktiviteleri eğlenerek gerçekleştiren çocuk aynı zamanda oyun kurma becerisini kazanmakta ve grup halinde oyun oynamayı öğrenmektedir. Aktivite masasındaki her materyal özel olarak tasarlanmaktadır. Çocuğun görme, dokunma ve duyma yetilerini geliştirmesine yardımcı olan oyuncaklar, tuşlar ve sesler motor becerilerine de katkı sağlamaktadır. Aktivite masası her açıdan çocuğun öğrenirken eğlenmesini sağlayan bir oyuncak çeşididir. Hem ebeveynler hem de çocuk için keyifli bir deneyim olan aktivite masası kullanımı çocuğunuz için herhangi bir zorluk içermemektedir. Aktivite masaları birçok dikkat çeken modele sahiptir. Sesli aktivite masası Türkçe dilinde modelleri ile çocuğun duyusal açıdan gelişmesine katkı sağlamaktadır. Alfabeyi sesli bir şekilde okuyabilen aktivite masası gibi çeşitli öğretici modeller yer almaktadır. Sesli aktivite masası çocuğunuzun kelime dağarcığını geliştirmesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra çocuğunuz müziği seviyorsa tercih edebileceğiniz piyanolu aktivite masası modelleri de bulunmaktadır. Piyano üzerinden kendi müziğini yaparken notaları da öğrenebilir ve ayırt edebilir. Müzik kulağını ve motor becerilerini aynı anda geliştirebileceği öğretici bir oyuncak çeşidi olmaktadır. Aktivite masaları sahip olduğu rengârenk tema ve tasarımları ile tüm çocukların ilgisini çekmektedir. Aktivite gerçekleştirmeyi keyifli bir deneyim haline getiren masa aynı zamanda oldukça eğitici bir oyuncak olmaktadır. 3 yaş üzeri çocukların seveceği çeşitli çizgi film ve süper kahramanların bulunduğu temalar içeren modeller de yer almaktadır. Aktivite masası sandalyeli ya da sandalyesiz olarak tercih edilebilmektedir. Bir ya da birden fazla sandalyeye sahip aktivite masaları kardeşler için ideal bir seçenek olabilir. Bunun yanı sıra çocuğunuzun arkadaşları geldiğinde birlikte aktivite masasını kullanabilirler. İsterseniz evinizde isterseniz bahçede, parkta ya da dışarıda herhangi bir yerde kullanabileceğiniz aktivite masası ve aktivite merkezi kolaylıkla taşınabilir ve oldukça portatiftir. Ayakları takıp çıkarabileceğiniz modeller ile masayı kolaylıkla diz üstü haline getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanılmadığı zaman muhafaza etmek istediğinizde fazla yer kaplamamaktadır. Tehlike içermeyen materyallerden üretildiği için gönül rahatlığı ile çocuğunuz için alabilirsiniz. Çocukların becerilerini geliştiren ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan aktivite masası ve merkezi birçok modeli ile sayfamızda yer almaktadır. Değerlendirme ve yorumları okuyabilir ve inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun olan ve çocuğunuzun seveceği aktivite masası ya da aktivite merkezini Trendyol’dan hemen sipariş verebilirsiniz.