"

Al-Marwah

" araması için 32 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Al Marwah

Tesettür giyimin öncüleri arasında yer alan Al Marwah tasarımları stil sahibi kadınlara hitap ediyor. Şık görünmenin yanı sıra rahatlığı da önemseyen tesettürlü kadınların rağbet ettiği Al Marwah butik ürünleri, özgün tasarımlarıyla beklentileri karşılıyor. Bol kesimli kıyafet seçenekleri bedeni tamamen örtüyor. Vücut hatlarını belli etmeyen ve bedeni sıkıca sarmayarak hareket özgürlüğü sağlayan tesettür giyim kıyafetleri, çok çeşitli aksesuarlarla birlikte kombinlenebiliyor. Al Marwah butiğin en çok tercih edilen ürünleri arasında; ferace, trençkot, hırka, pardösü, kap ve bluz modelleri yer alıyor. Kaliteli malzemelerden imal edilen kumaş dokusu ile kullanıcıları rahatsız etmeyen ürün seçenekleri, çamaşır makinesinde yıkanarak temizlenebiliyor. Kıyafetlerin üzerindeki yıkama ve ütüleme talimatlarına uyulduğunda, giysiler uzun ömürlü bir şekilde kullanılabiliyor.

Her Türlü Kıyafetinize Uyum Sağlayan Dış Giyim Parçaları

Tesettürlü kadınların vazgeçilmez kıyafet parçaları arasında yer alan ferace modelleri, spor ayakkabıların yanı sıra topuklu ayakkabılar ve sneakerlar ile birlikte giyilebiliyor. Dış giyim parçaları arasında yer alan feracelerin içerisine her türlü kıyafet rahatlıkla giyilebiliyor. Tesettürlü kadınlar tarafından tercih edilen ferace modelleri, önemli bir yere acilen yetişmek gerektiğinde ev kıyafetlerinin üzerine dahi giyilebiliyor. Tüm mevsimlerde kullanılabilen feraceler, fermuarlı modelleriyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Fermuarlı ferace modellerini, kıyafetlerin üzerine giyerek dışarı çıkmak kadınların zamandan tasarruf etmelerine katkı sağlıyor. Düğmeli ferace modelleri yaka ve kol detaylarıyla şık bir görünüm yakalamayı kolaylaştırıyor. Bedene tam olarak uyum sağlayan ferace çeşitlerinde kullanılan payet işlemeler, yıkama sonrasında dahi dökülmüyor. Tesettürlü kadınlara zarif bir görünüm kazandıran ferace modelleri, etek, pantolon, bluz, gömlek, kazak gibi kıyafetlerin yanı sıra eşofmanların üzerine de giyilebiliyor. Al Marwah yeni sezon feraceler, işlemeleri ve rahat kalıpları ile kadınların ilgisini çekiyor.

Mevsim Geçişlerinde Tercih Edebileceğiniz İşlevsel Kıyafet Modelleri

Al Marwah trençkot çeşitleri, tesettürlü kadınların en fazla tercih ettikleri dış giyim parçaları arasında yer alıyor. Yalnızca tesettürlü kadınların tercih etmediği trençkot modelleri, spor kıyafetlerin yanı sıra şık elbiselerin üzerinde de giyilebiliyor. Fermuarlı trençkot modelleri hızlıca giyilip çıkarılabilirken çıtçıtlı olan trençkot çeşitleri her türlü ayakkabı ile birlikte giyilebiliyor. Kapüşonlu trençkotlar dışarıya çıkarken sıklıkla giyilen parçalar arasında yer alıyor. Düğme ve kuşak detaylarıyla şık bir görünüm yakalamayı kolaylaştıran  trençkot modelleri ise kurumsal hayatta rahatlıkla giyilebiliyor. Elbise ve gömleklerin üzerine giyilebilen trençkotlar, baskılı modelleriyle dikkat çekiyor. Günlük hayatta sıklıkla giyilen hırka modelleri, tüm kıyafetlere uyum sağlıyor. Mevsim geçişlerinde tercih edilen hırkalar, serin havalarda üşümeyi önlüyor. Pantolon ve eteklerle birlikte giyilebilen hırka modelleri, hafif yapıları sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor. Al Marwah online mağazalarında yer alan ürün seçenekleri, işlevsel giyim parçaları arasında yer alıyor.

Çabasız Şıklık Yakalamayı Kolaylaştıran Tesettür Kıyafetleri

Tesettürlü kadınlar için özel olarak üretilen pardösü modelleri, eşarplarla uyum sağlıyor. Hareket etmeyi zorlaştırmayan pardösü modelleri, tüm gün rahatlıkla giyilebiliyor ve kumaş dokusu sayesinde kadınları terletmiyor. Al Marwah kap modelleri, hakim yaka ve düşük kollu çeşitleriyle zarafet sahibi kadınlar tarafından tercih ediliyor. Kadınların hava durumuna göre dışarıya çıkarken yanlarına aldıkları parçalar arasında yer alan kap seçenekleri, düğme ve cep detayları sayesinde kullanıcılar için pratiklik sağlıyor. Her türlü etek ve pantolon ile rahatlıkla giyilebilen bluz modelleri, kol detaylarıyla ön plana çıkıyor. Çalışan kadınların temel giyim parçaları arasında yer alan bluz seçenekleri, çabasız bir şıklık yakalamayı kolaylaştırıyor. Al Marwah online satış seçeneği ile sahip olunabilecek modeller, kendilerine uygun kıyafet bulmakta zorlanan tesettürlü kadınların ilgisini çekiyor. Al Marwah outlet mağazalarında bulabileceğiniz ürünler, uzun süre keyifle giyeceğiniz kıyafetler arasında yerini alıyor.