"

Alcatel

" araması için 326 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
Alcatel2003G DARK GRAY
(32)
428 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Alcatel

Alcatel markası, ürettiği mobil el cihazları ve bu cihazlara kazandırdığı yeni nesil teknolojilerle kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Kısa zamanda dünya çapında büyük bir ilgi uyandıran Alcatel; akıllı saat, telefon, tablet gibi ürünleriyle kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırıyor. Ürünlerinin modern ve şık tasarımlarıyla da göz dolduran marka, yeni nesil cep telefonlarında sınırları ortadan kaldırıyor. Akıllı saatleriyle her an ve her yerde bağlantıda kalmanıza olanak tanıyan Alcatel akıllı çocuk saatleri sayesinde de çocuğunuzu sürekli takip edebilmenize yardımcı oluyor. Tablet modelleri sayesinde tüm işlemlerinizi kolayca halledebilmenize imkan veren Alcatel markası, diğer tüm ürünleri ve daha fazlasıyla kendini yenilemeye devam ediyor.

Alcatel Markası Hakkında

1966 yılında Fransa'da kurulan Alcatel, 170'ten fazla ülkede mobil ürünlerini pazarlıyor. Zaman içinde Fransa genelinde en ünlü markalardan biri hâline gelen Alcatel, günümüzde farklı markaların desteğini de alarak yolunu devam ediyor. İlk olarak One Touch modeliyle büyük beğeni kazanan marka, yenilenen teknolojiler sayesinde ürünlerini geliştiriyor. Farklı pazarlara ve kullanıcılara hitap edebilmeyi başaran Alcatel markası, birbirinden farklı tasarımlara sahip akıllı saatleri ve tabletleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. One Touch'tan sonra ürün yelpazesini geliştiren ve genişleten marka, teknolojiyi herkesin ulaşabileceği bir konuma getirmeyi başarıyor.

Alcatel Cep Telefonu

Son derece şık tasarımlarıyla gözleri üzerine toplayan Alcatel telefon modelleri, tüm özellikleriyle bir cep telefonundan beklenenden çok daha fazlasını karşılamaya yetiyor. Alcatel; One Touch, A3, U5, Pop serisi akıllı telefonlarıyla her ihtiyaca göre ürünler sunmayı başarıyor. Markanın akıllı telefonlarında yer alan gelişmiş kamera özellikleriyle her anınızı en iyi şekilde fotoğraflamanıza imkan veriliyor. Geniş ekranları ve benzersiz ekran çözünürlükleriyle öne çıkan Alcatel akıllı telefonlar, RAM kapasiteleri sayesinde birden fazla uygulamayı kolayca çalıştırabilmenize, hafıza kapasitesi sayesinde ise verilerinizi güvenle depolayabilmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda markanın 2003G, 2051D, 1066D modellerinde tuşlu telefonları ve ev telefonu çeşitleri de bulunuyor. Böylece Alcatel, telefon ürünleri içerisinde her ihtiyaca hitap eden modeli kolaylıkla bulmanıza yardımcı oluyor.

Alcatel Tablet

Farklı teknolojilere sahip Alcatel tablet modelleri, gelişmiş özellikleri sayesinde tüm işlemlerinizi kesintisiz bir şekilde gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. Dört çekirdekli işlemciye sahip olan Alcatel tabletler sayesinde hızlılık ve verimlilik daima sizlerle oluyor. Üst seviye ekran çözünürlükleri sayesinde de öne çıkan Alcatel tabletler, kullanım sırasında tüm detayları en net hâliyle görebilmenize olanak tanıyor. Ürünlerinde yer alan arka ve ön kameralar sayesinde anılarınızı ölümsüzleştirebilmenize imkan veren Alcatel tablet modelleri, gelişmiş RAM ve hafıza kapasiteleri ile de daha verimli çalışabilmenize yardımcı oluyor. Ürünlerin geniş ekranları sayesinde ise aktivitelerinizden aldığınız keyif iki katına çıkıyor.

Alcatel Akıllı Saat

Alcatel markası, çeşitli akıllı saat modelleri sayesinde daima dış dünya ile bağlantıda kalmanıza olanak tanıyor. Gelişmiş giyilebilir teknoloji ürünleri ile Alcatel, sağlığınızla ilgili bazı bilgileri de tek dokunuşla sizlere sunuyor. Adımlarınızı sayan, kaç kalori yaktığınızı hesaplayan Alcatel akıllı saatler, günlük tüm aktivitelerinizi takip edebilmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda Alcatel akıllı çocuk saati modelleri ile de çocuğunuzun konumunu kolayca takip edebilmenize, ona sesli ve yazılı mesajlar gönderebilmenize ve onu arayabilmenize olanak tanınıyor. Alcatel çocuk saati modelleri, çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilmeniz için tüm imkanları sizlere sunuyor. Tüm ürünleriyle Alcatel markası, sizin ve sevdiklerinizin hayatını büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Siz de Alcatel markasının yeni nesil teknolojilere sahip ürünlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınız olan işlevsel modellere hemen sahip olabilirsiniz.