"

Alix Avien

" araması için 250 sonuç listeleniyor

Alix Avien

Rengârenk farları ve rujları, kalıcılığı uzun süren kalem ve rimelleri ile makyaj yapmayı bir sanat haline getiren ‌Alix ‌Avien ürünleri, kendine güvenen ve makyaj yapmayı seven kadınların tercihi oluyor. Makyaj ürünleri satın alma konusunda tüketici bilincini geliştirmeyi hedefleyen marka, birbirinden farklı binlerce ürünü kullanıcıların beğenisine sunuyor. 1997 yılında ‌Kopaş Kozmetik tarafından kurulan ve yerli bir marka olan ‌Alix ‌Avien üretim tesisi, Türkiye’de ilk defa ‌Good ‌Manufacturing ‌Practice- İyi Üretim Uygulaması ve ‌Quality ‌Assurance ‌System-Kalite Güvence Sistemi sertifikalarına sahip olması ile de dikkat çekiyor. 310’dan fazla ürün seçeneği ve kalitesi ile adından söz ettiren marka, kaliteli ham madde kullanımının yanı sıra uygun fiyatlarıyla da ön plana çıkıyor. Alerjen madde içermeyen ve cilde hasar vermeyen ürün yapısı ise markanın, kadın kozmetik dünyasında önemli bir yere sahip olmasını destekliyor.

Dinamik ve Enerjik Renkler

Kendine özgü ve sezon trendlerine uygun ruj, far ve göz kalemleri ile renkli ve enerjik bir görünüm kazandıran ‌Alix ‌‌Avien, her kadının kendi stilini yaratmasına yardımcı oluyor. Son dönemin en çok beğenilen ‌Alix ‌Avien mat ruj çeşitleri, dudakların doğal bir görünüm kazanmasını sağlıyor. İçeriğinde yer alan maddeler, dudakların hem daha güzel görünmesini destekliyor hem de besleyici özellikleri sayesinde çatlamasını önlüyor. Kendine özgü bir aromaya sahip olan rujlar, sağlığa zararlı herhangi bir madde içermiyor. Dudakların daha parlak görünmesini sağlayan ve kullanımı oldukça kolay olan ‌Alix ‌Avien likit ruj çeşitleri ise sezon trendlerine uygun binlerce renk seçeneği ile satışa sunuluyor. Likit ruj kullanımında parlaklığı sevmeyen kadınlar için ise ‌Alix ‌Avien mat likit ruj çeşitleri ideal bir seçenek oluyor. Her kombine uyum sağlayan ‌Alix ‌Avien oje çeşitleri, birbirinden farklı onlarca renk seçeneği ile tırnak bakımına özen gösteren kadınların beğenisini kazanıyor. Sürülüşü oldukça kolay olan oje çeşitleri, aynı zamanda tırnakları besleme özelliği ile de göz dolduruyor.

‌Alix ‌Avien ile Farkınızı Ortaya Koyun

Modern tasarımları ve iddialı renkleri ile makyaj denilince ilk akla gelen ürünlerden biri olan ‌Alix ‌Avien far çeşitleri, ister günlük yaşamda ister özel gece ve davetlerde çekici bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor. Dökülme yapmayan farlar, gün boyu kalıcılığını koruyarak gözlerin daha anlamlı bakmasına yardımcı oluyor. En çok tercih edilen makyaj ürünlerinden biri olan ‌Alix ‌Avien ‌eyeliner; siyah, mavi, gri ve kahverengi renk seçenekleri ile hem gece hem de gündüz makyajında rahatlıkla kullanılabiliyor. Elde kavranması oldukça kolay olan ‌likit kalem formunda olan Alix Avien dipliner çeşitleri, gözünüzün üstüne dilediğiniz kalınlıkta çizgiler çekmenize yardımcı oluyor. Makyajı gösteren en önemli ayrıntı olan kaşları da unutmayan marka, ‌Alix ‌Avien kaş kalemi ile kaşlara doğal bir renk vererek belirginliğini arttırıyor. Ayrıca Alix Avien kaş farı, kaşınıza istediğiniz formu vermenize yardımcı oluyor. Ürün kalitesi kadar kutu tasarımlarındaki zarifliği ile de beğeni kazanan marka; mercan, bronz, pembe ve şeftali tonlarındaki allıkları ile de makyajın tamamlanmasını sağlıyor.

Tepeden Tırnağa ‌Alix ‌Avien Değişimi

Makyajın en önemli detaylarından biri olan rimel kullanımını çok daha kolay hale getiren ‌Alix ‌Avien rimel çeşitleri, hassas ciltlere uyumlu yapısı sayesinde kullanıcının tereddüt etmeden uygulama yapmasına olanak sağlıyor. Dolgun ve uzun gösteren farklı rimel çeşitlerini bünyesinde barındıran marka, topaklanmaya izin vermeyen ve kullanımı kolay rimelleri ile kirpiklerin hem daha uzun hem daha gür görünmesine yardımcı oluyor. Rimel ile birlikte uygulanan Alix Avien eyeliner kalem, gözlerin daha ön plana çıkmasını sağlıyor. Cildi makyaja hazırlamada kullanılan ‌fondötenlerle birlikte mükemmel bir uyum sağlayan ‌Alix ‌Avien ‌concealer, cilt üzerinde yer alan istenmeyen her bir detayı tamamen ortadan kaldırıyor. Pürüzsüz bir cilt oluşturan ‌‌fondöten ve kapatıcı ile birlikte kullanılan ‌Alix ‌Avien aydınlatıcı pudra ise makyajın tamamlanmasına yardımcı olan gölgelendirme işlemlerini kusursuz bir hale getiriyor. Elmacık kemiklerinin daha belirgin ve parlak bir görünüme bürünmesini sağlayan Alix Avien highlighter, hem günlük hem de özel gece ve davetler için yapılan makyajın olmazsa olmazları arasında yerini alıyor. Makyaja son noktayı koyan birbirinden doğal ve çekici kokulara sahip ‌Alix ‌Avien parfüm çeşitleri ise tepeden tırnağa ‌Alix ‌Avien değişimine son noktayı koyuyor.

Kalitesi ve farklı renk seçenekleri ile makyaj yapmayı daha keyifli hale getiren ‌Alix ‌Avien ürünleri, uygun fiyatları ile de çok daha cazip bir hale geliyor. ‌Alix ‌Avien indirim fırsatları ve avantajlı kampanyaları ile Trendyol’da sizleri bekliyor.

Yukarı Çık