"

Altınbaş

" araması için 1110 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Altınbaş

Altınbaş Kuyumculuk, 1975 yılından bugüne kadar kuyum sektörüne getirdiği yenilikçi bakış açısı ve markalaşma ile daima ilerleme kaydediyor. Altınbaş markası koleksiyonlarında dünya trendlerini ve yenilikleri Türk motifleri ile yeniden yorumlayarak mücevherleri kadınlarla buluşturuyor. Altınbaş koleksiyonlarında bilezikler, bileklikler, tektaşlar, altın setler, su yolu bileklik modelleri, bebek künyeleri, beştaş çeşitleri, pırlanta tasarımlar, fantezi setler, inci detaylı tasarımlar, tuğralı modeller, sembollü ürünler, sallantılı küpeler, elmaslar, doğal taştan mücevherler ve daha birçok ürün yer alıyor. 

Altınbaş Tektaş ile Evlilik Teklifleri Çok Özel

Altınbaş, Türk geleneksel çizgilerini günümüzün evrensel estetik anlayışıyla harmanlayarak mücevher alanında farklılığıyla ön plana çıkan tasarımlar yaratıyor. Altınbaş tektaş modelleriyle evlenme teklifi alan kadınlar unutamayacakları anlar yaşıyor. Karat, renk ve biçim olarak çeşitleri bulunan tektaşların tamamı en iyi kalitede ürünlerden oluşuyor. Altınbaş beştaş modelleri de yeni evlenen kadınların parmaklarını süslüyor. Evlilik hazırlığı yapan çiftler, çocuklarını evlendirecek olan aileler Altınbaş pırlanta modellerinin güvenilirliğinden şaşmıyor. Altınbaş alyans modelleri konusunda da çok sayıda seçeneği çiftlerin beğenisine sunuyor. Altınbaş tek taş modellerinde kaliteli işçilik, tertemiz lekesiz taş ve mükemmel kesim ön planda tutuluyor. Altınbaş pırlanta ürünlerin tamamında oldukça titiz işçilikler kullanarak kadınların beğenisini kazanıyor. Evlilik, nişan, doğum ve tüm özel günlerde Altınbaş'tan alınan hediyeler kadınları çok mutlu ediyor. 

Altınbaş Mücevherler Daima Trend

Altınbaş kolye tasarımları; fantezi modeller, altın tuğralı modeller, nazar boncuklular, harf kolyeler ve benzeri alternatifleri kadınlarla buluşuyor. Altınbaş küpe çeşitleri de hem klasik hem trend tasarımlarla ön plana çıkıyor. Altınbaş bileklik modellerinde taşlı bileklikler, renkli bileklik modelleri, su yolu bileklikler, fantezi çeşitler ve benzeri sayısız seçeneğe koleksiyonunda yer veriyor. Altınbaş yüzük çeşitlerinde tektaş, beştaş, tamtur gibi klasik tasarımların yanı sıra farklı model, renk ve dizayna sahip ürünlerle de beğeni topluyor. Zarif tasarımların yanı sıra tercihlere bağlı olarak gösterişli ve fantezi modellerin de yer aldığı Altınbaş ürün gamında kadınlar seçim yapmakta zorlanıyor. Yeni doğan ve bir yaşına basan bebeklere hediye olarak üretilen Altınbaş bebek künyeleri sıra dışı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. İşçilik kalitesinde de sektörün en ön sıralarında olan Altınbaş Kuyumculuk en iyi ustalarla ve en üst teknolojiyle çalışıyor.

Düğünlerin Prestijli Hediyesi Altınbaş Takı Seti 

Düğünlerin vazgeçilmez ve en prestijli hediyesi kabul edilen takı setleri, Altınbaş'ta en iyi işçilikle üretilmiş en farklı ve özel modelleriyle yer alıyor. Genellikle damat ailesinin gelinlere "ailemize hoş geldin" armağanı olarak sunduğu takı setleri, Altınbaş markası ile çok daha değerli bir hediye halini alıyor. Altınbaş set modelleri genellikle küpe, kolye, bileklik veya küpe, kolye ve yüzük çeşitlerinden oluşuyor. Altınbaş set çeşitleri pırlanta ve elmas taşlı modeller başta olmak üzere safir, yakut, zümrüt, inci ve benzeri taşlı ürünlerden tasarlanıyor. Altınbaş takı modelleri renk olarak sarı, beyaz, pembe, yeşil olarak kullanacak kişinin isteğine göre çeşitlere ayrılıyor. Altınbaş ürünleri, genç yaşlı her yaş grubundan kitle tarafından beğeniliyor. Altınbaş takı modellerinde hem klasikten vazgeçmeyenleri hem de modayı her an takip edenleri kucaklayacak çeşitlilikte üretim yapılıyor. Altınbaş'ta fiyatlar birçok parametreyle orantılı olarak değişkenlik gösteriyor. 5 taş yüzük fiyatları Altınbaş Kuyumculuk'ta her bütçeye uygun seçeneklerle yer alıyor. Tamtur ve tektaş yüzük fiyatları karata, renge, biçime ve boyuta göre farklı fiyat aralıklarına sahip. Altının ayarı, işçiliği, ağırlığı da fiyatlar üzerinde oldukça etkili bir unsur oluşturuyor. Dönemsel bazda fiyat değişimleri de ürünlere yansıyor. 

Takı modelleriyle ilgileniyor, satın almayı düşünüyorsanız Altınbaş ürünlerine Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.